Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. materiały obejrzałam ...kanibalizm wśród psów i te szczury...to straszne do jakiego stanu człowiek potrafi doprowadzić zwierzęta :-(:-(:-(
  2. [URL="https://inowroclaw.gra.pl/akcje_specjalne.html"] [/URL].............
  3. [quote name='gusia0106']Się cieszycie a ja słyszałam jak mala_czarna dziś krzyczała na Frociaka na spacerku :evil_lol: "Gdzie leziesz Frotka!! Chodź tu!! " :evil_lol: Że niby nie posłuszna. Phi, i myśli, że uwierzymy :evil_lol:[/QUOTE] Gusiu, a czy jesteś pewna, że to była mała_czarna? No wiesz, rzucić oskarżenie jest łatwo. A przecież Frotaka małej nigdzie nie łazi, ta Frotka na spacerach tylko stoi: [url]http://images37.fotosik.pl/216/2cb32793daf26bc9med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. No to tak. Byłam u rodziców, Kicię drapałam za uszkiem prawym, drapałam za uszkiem lewym...szukałam punktu na czubku głowy, pod brodą, wokół noska, całą szyję...a latająca łapka jak nie drgnęła tak nie drgnęła. Od razu wiedziałam, że z tym drapankiem to jakaś ściema tylko nic nie chciałam mówić. :angryy: ;) :evil_lol::evil_lol: [quote name='Doda_']jakie śliczne!!!! ale te dwa to chudzinki... :-([/QUOTE] Ja też byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam te zdjęcia. To, że wieśniaki wyglądają teraz tak dobrze to tylko zasługa mojej mamy...no i taty, bo ile te koty w ostatnich tygodniach ryb zjadły! Wcześniej wszystkie wyglądały jak gazety, jeszcze gorzej niż te dwie chudzinki. Ojciec chciał zrobić zdjęcia wszystkim wieśniakom, ale gdy podchodził z aparatem bliżej, koty rozbiegały się po krzakach. Tylko te bardziej oswojone (prawdopodobnie koty gospodarza) zostały przy miskach i dały się sfotografować. Łącznie jest ich teraz 11 + 2 nowe przybłędy. Na zdjęciach jest nawet pies gospodarza, który też zgłosił się po jedzonko. Zdjęcia są tutaj: [URL="http://img510.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=wieniaki.jpg"]ImageShack(TM) slideshow [/URL] Karma od Dody :loveu: gospodarzowi doręczona. Da ją kotom później bo na razie ma spore zapasy suchego chleba i duży słoik smalcu od jakiegoś wczasowicza. Ale bardzo się ucieszył i prosił aby podziękować za podarek dla kotów. I jeszcze jedna sprawa. Wczoraj jedna dziewczyna z Dąbrowy Górniczej prosiła mnie abym popytała, czy ktoś by nie chciał zaadoptować albo chociaż przyjąć na DT młodego kotka, który przybłąkał się do niej? Nie może go zatrzymać u siebie bo jej pies nie akceptuje kotów. Kotek na razie mieszka w garażu. Ale tam jest teraz strasznie zimno. :sad: Miauczerku, przepraszam za powyższe offy :p
  5. A co Kłębuszek dostał? Pytam z ciekawości, bo widać, że lek jest skuteczny.
  6. [quote name='sacred PIRANHA']nie zaglądała:oops: sprawdzę zaraz:cool3: ale zauważyąłm że on sie tak oblizuje jak bardzo się cieszy tylko...jak sie nic nie dzieje nudy są to języczek schowany:diabloti:[/QUOTE] Kłębuszkowi dzisiaj też trzy lub cztery razy wylatał. No i raz jak spał. A że braciszek to też cap za nogawki. Na szczęście Loula mu tłumaczy, że kapcie smaczniejsze. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i37.tinypic.com/2ijrq8o.jpg[/url]
  7. No tak, w takim układzie rzeczywiście przydałby się jakiś niewyszukany pokoik w Krakowie dla suni. :roll: Dzwoniła dzisiaj do mnie Bożka i powiedziała, że w drodze powrotnej do domu też może zabrać ze sobą jakiegoś pieska lub innego zwierzaczka. Będzie wracać w poniedziałek 02 listopada trasą Inowrocław - Konin - Łask - Częstochowa - Dąbrowa Górnicza. W tej chwili Bożka nie ma dostępu do internetu, ale gdyby coś to piszcie do mnie. ([SIZE=1]na transportowym już wpis zrobiłam)[/SIZE] Prosiła też aby popytać, czy ktoś nie chciałby zaadoptować lub chociaż przyjąć na DT młodego kotka, który przybłąkał się do niej? Nie może go zatrzymać bo jej pies nie akceptuje kotów. Kotek na razie mieszka w garażu. A tam jest teraz strasznie zimno. :sad: Jeśli chodzi o Kłębuszka to dzisiaj w większości odsypiał wczorajszy dzień. Oczywiście koleżanka Loula mu towarzyszyła. Zrobił piękne trzy koopki...piękne bo już bez robali !!! :multi: Oczka nadal trochę łzawią, ale tu o wszystko zatroszczyła się Loula. :fadein: Jęzorkiem przemywa mu oczy, myje uszy, sprawdza też noskiem czy pupa jest czysta.
  8. [url]http://images39.fotosik.pl/217/80fee907e36dc649med.jpg[/url] [URL]http://images37.fotosik.pl/216/2cb32793daf26bc9med.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Paulina_mickey']To proszę mniejsze wersje (...) [/QUOTE] Paulina, dziękuję i już wklejam. :loveu:
  10. Na życzenie Dody wklejam trzy zdjęcia wieśniaków. Zdjęć jest więcej, ale co by nie robić Miauczerkowi zbyt dużego off'u jutro podam link do jakiejś galerii i dodam opisy. ;) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7255/wieniaki1.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5238/wieniaki15.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2869/wieniaki17.jpg[/IMG]
  11. [quote name='becia66']Trzymam mocno kciuki za pudelkowy domek...:thumbs: My też w Orzechowcach mamy staruszke pudelkę Magii i po 2 dniach ogłoszeń domek sie trafił i to nie jeden. Sunia jest własnie po sterylce i w przyszłym tygodniu opuszcza schronisko. Gdyby wam ten domek nie wypalił dajcie znać, mam nadzieję że [B]majuska[/B] prowadząca naszą adopcję zachowała kontakty do chętnych...[/QUOTE] No, no... przed Kokosikiem coraz więcej perspektyw. :multi:
  12. [quote name='Paulina_mickey']Mogę zrobić też mniejszy, jeśli trzeba ;)[/QUOTE] To ja poprosiłabym o mniejszy. No i o nr konta. ;)
  13. [url]http://photos.nasza-klasa.pl/1947923/229/main/affe7e787b.jpeg[/url] zdjęcie świetne :loveu::loveu::loveu: i zabawne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  14. [quote name='sacred PIRANHA'](...) tak sobie myslałam...tyle jest nas na tym wątku...jakbyśmy się złożyli...po 10zł chociażby...to byśmy nazbierali na sterylke dla mamusi czarnej (jasna jest do zabrania rozumiem?)[/QUOTE] PIRANHA, to bardzo dobry pomysł! Jestem za. :happy1:
  15. intro [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/253/kbuszek039.jpg[/IMG] czy pobawisz się ze mną? [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2281/kbuszek045.jpg[/IMG] dlaczego z tego cyca nic nie leci?!!:lmaa: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3623/kbuszek054.jpg[/IMG] przez trzy dni będę się wabił Kłębuszek [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5354/kbuszek071.jpg[/IMG] pora na wieczorną toaletę...tylko Loulo, umyj mi dobrze to uszko! [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8182/kbuszek076.jpg[/IMG] tutaj każdy robi to co lubi [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3749/kbuszek081.jpg[/IMG] a to moje nowe spanko [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3796/kbuszek083.jpg[/IMG] i tak Cię tu nie wpuszczę, jesteś za duża :cool1: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8853/kbuszek100.jpg[/IMG] tę poduszeczkę i kołderkę dostałem od Malawaszki :iloveyou: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7154/kbuszek105.jpg[/IMG] no w sumie to mogę tu pomieszkać[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4813/kbuszek112.jpg[/IMG]
  16. Milcia i Doda, jesteście nieocenione. :Rose::iloveyou:
  17. Maluszek zniósł podróż bardzo dobrze. Bożka mówiła, że w podróży był bardzo grzeczny, trochę sobie pospał, miały dwa postoje na siuśki i na jedną kupkę ekstremalnie okręconą robalami. :tard: Jeny, psiunek jest naprawdę malutki. Na zdjęciach wydawał się większy. Ale za to jaki dzielny! Myślałam, że po wejściu do domu będzie się krępował, że będzie smutny z tęsknoty za Malawaszką, a on tymczasem od razu zaczął ustawiać moją szczeniakową sunię. Szkoda, że nie ma w Dogo funkcji audio bo nagrałabym Wam posta, jak Kłębuszek odszczekuje się na Loulę, gdy ta go zaczepia. Zabawa jest tylko wtedy gdy mały ma na nią ochotę. A gdy zatęskni za mamusią to moja Loula ( sunia ma 4 mies.) musi użyczyć Kłębuszkowi cyca i koniec! :mad:[SIZE=1](mam to[/SIZE] [SIZE=1]uwiecznione na zdjęciu, zaraz wczytam) [/SIZE] Tak więc Kłębuszek ma już trzecią mamę - mamę oryginalną, Loulę i .... Malawaszkę. Dziewczyny, gdybyście widziały jak Malawaszka zabezpieczyła malucha w podróż! Jaką pod doopkę dała czerwoną kołderkę i poduszeczkę, a jakie jedzonko! Kłębuszek poprosił mnie, abym w jego imieniu przekazała Malawaszce :Rose: i :iloveyou:. A teraz po tych całodziennych wrażeniach śpi na moich kolanach trzymając w ząbkach skrawek mojego prawego rękawa. No bo to taki psi smoczek. :sleep2:
  18. [quote name='fiorsteinbock']Cioteczki a ja zdjecia nie widze :-( ...dlaczego?... biednemu zawsze wiatr w oczy :cool3: Dziewczynki, zajrzyjcie do kotkow z offa :-([/QUOTE] Już wysyłam Ci kopię na PW.;)
  19. :roflt::roflt::roflt::roflt: Noo nieee... Dziewczyny! Zrobiłyście znakomitą antyreklamę. Chociaż przyznam, że awaryjnie też kąpaliśmy córkę w misce. Ale nigdy głową w dół. :nono: :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3694/0f0b3262a7.jpg[/IMG]
  20. My zastanawialiśmy się, czy nie kupić drugiego wózka? Kici spodobało się tak to spanko, że normalnie nie dawała się stamtąd wypraszać. [QUOTE][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3278/0438img7130.jpg[/IMG][/QUOTE] Później zastanawiałam się jeszcze, czy nie kupić drugiego TZ, ale to zdjęcie już widziałaś. ;) PS. Dogo szaleje.
  21. No to poczekaj fiorst, ja Ci tu zaraz wkleję zdjęcie tylko muszę zejść z Luolą na sikanko. :razz:
  22. Dziewczyny, czemu Wy stale coś wymyślacie? :-x Najpierw kiełbaski, teraz jakieś czułe miejsca. Normalnie nie nadążam. Teraz będę musiała iść jutro do rodziców i wypróbować ten czuły punkt na naszej Kici. :mdleje:
  23. Dziewczyny, dziękuję za wyjaśnienie mi tematu. Mam teraz klarowny obraz. A ta liczba 50 psów jest rzeczywiście imponująca. Wspaniale!!! :loveu: Ewa i flatki, przepraszam, że zdenerwowałam Ciebie tymi moimi naiwnymi pytaniami, ale naprawdę nie miałam rozeznania w tej sprawie. :oops:
  24. Asior, zaledwie na poprzedniej stronie pisałam, że te "brzydsze" maluszki jak na razie mają zaklepane DT u emdziolka. No chyba, że coś się zmieni. :niewiem: Zaraz napiszę do emdziolka PW czy to jest nadal aktualne? Ale z tego co wiem, największy problem stanowi transport do Poznania. U mnie stare linki nie działają, nie mogę sprawdzić kiedy jest wystawa psów w Poznaniu, a wiadomo, że wtedy będzie trochę osób podróżujących. Mam nawet już jeden taki transport, ale niestety, z Wrocławia. Asior, jesteś dobra w linkach, może Tobie uda się otworzyć ten link i proszę, sprawdź kiedy będzie ta wystawa? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f539/kalendarz-wystaw-psow-w-polsce-2010-rok-147179/index2.html"]Kalendarz Wystaw Psów w Polsce - 2010 rok. - Strona 2 - Dogomania Forum[/URL] PS. Już sprawdziłam gdzieś indziej . Wg. inf. Związku Kynologicznego w PL wystawa w Poznaniu ma się odbyć 08 listopada [URL="http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wys_lis2009"]Związek Kynologiczny w Polsce[/URL]
×
×
  • Create New...