Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. No i w decydującym momencie siada Dogo. :mad: Zapadła decyzja, jutro kawaler przyjeżdża do mnie. Z Malawaszką dogadujemy właśnie szczegóły. ;)
  2. [quote name='ocelot']Ja znam tylko Ellen i Janett. One pomagaja nam bo kochają psy, a [B]takich schronisk jak u nas w Holandii nie ma. Tam jest inna kultura na szczęście[/B]. I najpiękniejsze jest to, że one pomagają starszym, nieadopcyjnym psiakom też. No chciałam Wam pokazać, ze Kokosik jeśli pojedzie do Holandii to w najlepsze ręce.[/QUOTE] A co taki rozwinięty kraj robi, jak jakiś pies błąka się po ulicy? Co prawda byłam w innym rozwiniętym kraju Europy niż Holandia, ale tam wałęsające się psy wyłapywano, a jeśli w odpowiednim czasie właściciel się nie zgłaszał, usypiano. :-(
  3. Może zadam głupie pytanie, ale jestem na Dogo dopiero trzy miesiące, nie znam jeszcze wszystkich psich zagadnień. Dlatego, proszę, wybaczcie mi pytanie :oops: , ale ciekawi mnie dlaczego nasze psy z Polski tak chętnie adoptują Holendrzy czy w Niemcy? Czy tam nie mają swoich psów i schronisk? I odwrotnie, czy Polacy też adoptują zagraniczne" psy? Oczywiście, fakt adopcji nawet za granicę bardzo mnie cieszy, zawsze jest to wielka sprawa dla bezdomnego psa.
  4. [quote name='ocelot']Rozdzwoniły się telefony. Wczoraj jeden, dzisiaj dwa. Oby.[/QUOTE] To znaczy co? Gdyby ktoś chciał zaadoptować Kokosa to pies zostanie w Polsce? :razz:
  5. [quote name='dbsst']no właśnie to będzie później a ja czekam i czekam i czekam i tam mi się dłuży :roll:[/QUOTE] dbsst, nie słuchaj dziewczyn!!! :shake: To oczywista oczywistość, że one by chciały zatrzymać[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]w[/SIZE][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS].[/FONT][/B].. pardon... [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]przy[/SIZE] [/FONT]sobie maluchy jak najdłużej. :diabloti: Niestety, dzieci nam rosną i... wychodzą z brzuszków. I nie wiem co, ale tego się nie da zmienić. :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='sacred PIRANHA'](...) a co z tą drugą sunią i jej szczeniaczkami? może ktoś mógłby się zadeklarowa że je wexmie za 2 tyg a w tym czasie poszukałoby sie transportu...[/QUOTE] Przecież kilka postów wcześniej emdziolek pisała, że chce zabrać szczeniaki do siebie na DT. Prosiła tylko, aby pomóc jej w poszukaniu transportu do Poznania. Chyba, że źle zrozumiałam? :p PS. Kiedy jest wystawa w Poznaniu?
  7. [quote name='sacred PIRANHA']nie...ona się strasznie wierciła ...robili mi mase badan czy wszystko w porządku bo się rzucałą po tym brzuchu jak wściekła naprawdę:roll: raz mi przywaliła tak ,że akurat ja byłam wygieta, skóra była naprężona, ona przywaliła, ból okropby, ledwo sieruszałam...szybko do ginekoloa...badania itd nic nie wykazały...nastenego dnia siniak wielki...znó do ginekologa, znów badania i znów nic...zwyczajnie nabiła mi siniaka....zdarza się baaaaardzo rzadko ale się zdarza:diabloti:[/QUOTE] A czy Twoja córcia ma zamiłowanie do piłki nożnej? No wiesz...genetyka. :evil_lol::evil_lol: Niestety , mój TZ nie ogląda meczy to kiedy chodziłam na ktg, pielęgniarka musiała bujać moim brzuchem, aby obudzić małą na badanie. Przez całą ciążę Ewelinka boleśnie kopnęła mnie tylko raz. :angel:
  8. No, no...widzę, że ta współpraca to naprawdę rzetelna sprawa. :happy1:
  9. [quote name='malawaszka']elinka a może Ty wiesz czy Milcia będzie jechała pociągiem czy samochodem?[/QUOTE] Najprawdopodobniej pociągiem. I nie wiem, czy pociąg zatrzymuje się w Tczewie? No bo jeśli piesek ma jechać do Trójmiasta to nie będzie problemu, ale widzę w avatarku, że Holly1 jest z Tczewa.
  10. [quote name='Holly1']Już napisałam do Missieek że niestety w w te święta nie damy rady pojechać do inowrocławia, we wtorek mam szkołę to też odpada.Nie ukrywam że najlepsza opcja dla nas to taka żeby się z tym Gdańskiem udało,Tylko Malawaszka pisała że ma daleko.Kurcze tak żle i tak niedobrze.Ja bym mogła w środę, ale mój mąż jest w pracy, no chyba że pojechałabym pociągiem.tylko że mał byłby przeżucany z miejsca w miejsce co dla niego napewno dobre nie jest.Zastanówmy się wszyscy, do wieczora jest jeszcze trochę czasu. PS. a maluszki są przepiękne:loveu:[/QUOTE] Jeśli chodzi o mnie to maluszka możesz odebrać z Inowrocławia nawet w tygodniu, kiedy będzie Ci pasować. Natomiast jeśli chcesz skorzystać z pomocy milci17, to zaraz na PW podam Ci jej gg. Dzisiaj wieczorem Milcia będzie uchwytna.
  11. [quote name='sacred PIRANHA'](...) siniaki miałam od jej kopania (...)[/QUOTE] PIRANHA, ale chyba w przenośni? :hmmmm:
  12. Jako, że moja córka chorowała dwa tygodnie dopiero od wczoraj chodzi do przedszkola. A tam jaka miła niespodzianka nas spotkała!!! :smile: Otóż Pani z czwartej grupy zorganizowała wspólnie z naszym schroniskiem zbiórkę wszystkiego, co się może przydać bezdomnym pieskom i kotom w schronisku zimą. Pod pięknym plakacikiem stał kosz wypchany aż po same czubki karmami, puszkami, miskami, kocami, poduszkami i różnymi różnościami przyniesionymi dla potrzebujących zwierzaków przez dzieci (czyt. rodziców) do przedszkola. Dzisiaj rano Ewelinka też zaniosła dwa kocyki. Czyli wychodzi na to, że to nasze schronisko nie jest jeszcze takie złe. :p A skoro ostatnio same dobre wieści to może wkleję trzy fotki ze spotkania odwiedzinkowego już nieschroniskowych dziewczynek, Miluni znajomych z naszą Loulą. :loveu: [QUOTE][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8279/tymczasowiczka263.jpg[/IMG][/QUOTE][QUOTE][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1064/tymczasowiczka271.jpg[/IMG][/QUOTE][QUOTE][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8189/tymczasowiczka279.jpg[/IMG][/QUOTE]
  13. No to ja trochę z innej beczki. Mam dwie wiadomości. Zacznę od złej: Byłam dzisiaj u weta w sprawie sterylki wieśniaków. No i niestety, refundowanych przez UM sterylek w najbliższym okresie w Inowrocławiu nie będzie. Przetarg na sterylki odwołano, papiery wycofano do Urzędu Miasta. :sad: A teraz dobra: Jako, że moja córka chorowała dwa tygodnie dopiero od wczoraj chodzi do przedszkola. A tam jaka miła niespodzianka nas spotkała!!! :-) Otóż Pani z czwartej grupy zorganizowała wspólnie z naszym schroniskiem zbiórkę wszystkiego, co się może przydać bezdomnym pieskom i kotom w schronisku zimą. Pod pięknym plakacikiem stał kosz wypchany aż po same czubki karmami, puszkami, miskami, kocami, poduszkami i różnymi różnościami przyniesionymi dla potrzebujących zwierzaków przez dzieci (czyt. rodziców) do przedszkola. Dzisiaj rano Ewelinka też zaniosła dwa kocyki. Czyli wychodzi na to, że to nasze schronisko nie jest jeszcze takie złe. :p
  14. No to zdradzę Wam tajemnicę, że ja.... :oops: też. I do tego w tym samym. :evil_lol: [URL]http://img24.imageshack.us/img24/8624/dsc0500i.jpg[/URL]
  15. elinka

    pudle szukaja domu

    Wszyscy pewnie przenieśli się na wątek Kokosika, ale jeżeli ktoś jeszcze tu pozostał to mam super wiadomość! Dzięki Ocelot Kokosik znalazł domek w ....Holandii!!! :sweetCyb: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172113&page=12[/url]
  16. [quote name='ocelot'][COLOR=Red][B]POTRZEBNY TYMCZAS DLA KOKOSA TYLKO NA DWA TYGODNIE OD 5-18 LISTOPADA[/B][/COLOR] Kokos pojedzie do domu do Holandii, dom został znaleziony przez fantastyczną Fundację Vagabond-pets i Fioletowego Psa. Współpracujemy z nimi od 1,5 roku i znowu nas nie zawiedli. Proszę pomóżcie.[/QUOTE] Ocelot, to jest super wiadomość!!! :sweetCyb:
  17. [quote name='Porta Nigra'](...) A może dziewczynki domy znajdą do tej pory :razz:.[/QUOTE] Oj, coś mi się wydaje, że one znajdą szybciej domy niż myślimy. Malawaszka zrobiła szczeniakom piękne allegro. Pójdą jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. :fadein:
  18. [quote name='malawaszka']problem z tym taki, że ja mam do Krakowa 100 km, a do Dąbrowy skąd jedzie Bożka mam 25 km[/QUOTE] Malawaszka, wybierz najlepszą dla siebie opcję, ja jestem otwarta na przesiadkę malucha u mnie.
  19. [quote name='Lilmo']Oj laski, laski, ale kombinujecie ;) Pamiętajcie, że to psy, a nie paczuszka z prenumeratą gazety :eviltong: Rozumiem, że chcecie dla tych kruszyn jak najlepiej, ale jakieś to wszystko zakręcone. A ja coś czuję, że obie sunie znajdą DS we Wrocławiu, zanim wkońcu Wam się uda coś wykombinować :eviltong: Obym miała dobre przeczucia ;)[/QUOTE] Rzeczywiście, tak by było najlepiej. No bo gdyby chodziło o DS to ta podróż z przesiadkami warta by była jeszcze zachodu. Ale jeśli sunia ma się tułać pół Polski tylko po to, aby trafić do DT to nie wiem czy warto? Tylko, że Porta jest teraz zasypana zwierzakami. Wszystko zależy od decyzji Porty.
  20. [quote name='malawaszka']Maluszki już jadą z Jogi, są cudne jeden jest u mnie i czeka na podróż nad morze - jedna z opcji jest taka, że maluszek mógłby jechać teraz w piątek z [B]Bożką[/B] do Inowrocławia - a z tamtąd w weekend może [B]Holly1[/B] mogłaby go odebrac - tylko pytanie do [B]elinki [/B]czy zajęłabyś się maluszkiem od piątku do dnia, kiedy kto by po niego przyjechał?[/QUOTE] Oczywiście, nie ma sprawy. ;) PS. A co z Milcią, przecież ona pojedzie bezpośrednio z Krakowa do Gdańka? Dziś pisała do mnie, że może zabrać tego szczylka. Czy nie lepiej na nią poczekać? Piesek nie miałby przesiadek.
  21. [quote name='fiorsteinbock']Elinko! kielbaski bedziemy mu pakowac do walizki, jak bedzie jechał do Cioci Elinki, nic sie nie martw! Poradzimy sobie, taki klopot to nie klopot :eviltong:[/QUOTE] Hi, hi, hi! I tak się nie dam nabrać. :kiss_2:
  22. [quote name='Doda_'] a ty nie chcesz Miauczerka?????:obrazic: chodź :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nie mogę, bo pod koniec miesiąca u mnie cienko z kasą [SIZE=1](w środku zresztą też :placz:)[/SIZE] Z tego co wiem to u nas w Rossmanie jest wybór karm i puszek dla zwierzaków, ale Wy tu piszecie jeszcze o jakiś kiełbaskach! :shocked!: Miauczerek byłby u mnie zawiedziony. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Dziewczyny, chyba znalazłam dla wszystkich [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Blue]super rozwiązanie [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue][SIZE=3]!!! [/SIZE][/COLOR][/FONT]Myślę, że najlepiej będzie jak Miauczer jeden tydzień spędzi u Dody, drugi u Fiorsteinbock, a w trzecim tygodniu będzie zajadał się kiełbaskami u Cargah. I kiełbasek przy okazji na dłużej starczy. Chyba nie zaprzeczycie, że mam wspaniałe pomysły, prawda? :B-fly: PS. O jakich kiełbaskach piszecie, bo moja Kicia nie miała jeszcze okazji tego spróbować? Pewnie jest zła o to na mnie, tylko nigdy nic mi nie mówiła.:obrazic:
  24. Zadzwonię. W imieniu maleństwa i swoim dziękuję. :loveu:
×
×
  • Create New...