elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Przy wklejaniu zdjęcia z URL odznacz ptaszka Retrieve remote file and reference locally -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
elinka replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Niestety,wieści są złe..Sunia nie przezyła nocy.Odeszła nad ranem..Teraz trzeba ratować reszte psiakó,maluchy sa ogrzewane i karmione co kilka godzin,Ares dostał kroplówki.Jest tak wystraszony,ze sika ze strachu pod siebie.Te psy musiały przechodzić koszmar. Po południu jade skłądać zeznania i oficjalny nasz wniosek o ściganie. Babsztyl Izo nie pracuje w Strzemieszycach tylko w Mikołowie lub Tychach.Dziś ustale dołądnie,bo szkoła musi zostac zawiadomiona. Juz zasygnalizowałam policjantowi,ze trzeba sie przyjżeć babie i tej rodzinie,bo baba wychowuje dzieci jako rodzina zastępcza. (...) [/QUOTE] Rodzina zastępcza??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: I do tego jeszcze nauczycielka??? :-o Moi znajomi pełnią funkcję rodziny zastępczej, ale zanim otrzymali pod opiekę jakiekolwiek dziecko musieli bardzo długo uczęszczać na szkolenia, przeszli kilkadziesiąt testów, kontroli i wizytacji. Musieli przerabiać mieszkanie, przygotować pokoje i miejsce do nauki dla dzieci. A tu już na pierwsze oko widać, że coś jest nie tak. W pomieszczeniu, gdzie przebywał drugi zagłodzony pies widać totalny brud. Obok budy też nie lepiej. Czy te dzieci biegały po podwórku gdy sunia leżała na ziemi w drgawkach konwulsyjnych? Kto w ogóle tej kobiecie powierzył dzieci? Absolutnie nie można tego tak zostawić. -
Rzeczywiście, tylko ludzie potrafią coś takiego zrobić. Niestety, ale pozostaje mi tylko wstyd za nasz gatunek. :oops: Ale jest nadzieja!!! U szczeniaczka teraz już będzie tylko lepiej. Co do suni to nie znam tematu, już klikam w Twój banerek.
-
A co tutaj tak cicho? :candle: Mam nadzieję, że ta cisza nie jest adekwatna do grubości skarbonek. No, Cioteczki, chwalcie się ile już grosików uzbierałyście? :dog:
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='darunia-puma']mam sporo rzeczy na bazarek może ktoś by ode mnie je przejął i wystawił ? ja niestety od rana do późnych godzin pracuje i nie dam rady tego sama ogarnąć[/QUOTE] [quote name='marqs68'] (...) kto moze taki bazrek poprowadzić !! kto umie ??/ a tym samym pomoc maluchowi (...) [/QUOTE] Mi z bazarkiem pomogła kiedyś Doda. Zaraz do niej wyślę Waszą prośbę. ;) -
[quote name='Doda_']a gdzie fiorste?? chyba dzieck spieszy sie wyjsc na swiat ]:->[/QUOTE] Oj! coś mi się wydaje, że to JUŻ albo TUŻ, TUŻ. :rolleyes: Szkoda, że do tego weta z Miauczerkiem tak daleko ode mnie bo u nas transporetrek stoi nie używany. Kicia by go z przyjemnością pożyczyła koledze. :kociak:
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Straszne!!! Po prostu brakuje mi słów na komentarz. [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/shake.gif[/IMG] -
[LEFT]i Życie na Gorąco: [/LEFT] [SIZE=2][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3484/toksoplazmoza001.png[/IMG][/SIZE]
-
[URL="http://www.foranimals.org.pl/430#more-430"]Fundacja For Animals » Toksoplazmoza[/URL] :kociak:
-
[URL]http://images40.fotosik.pl/225/0b371368cfd76c17.jpg[/URL] :loveu: - hi, hi, hi...Caragh, ale mnie łaskoczesz! [SIZE=1](Ogólnie rzecz biorąc nie mam nic przeciwko zmianom, bo wierzę, że idą na lepsze. Jednak zauważyłam, że od początku tej wielkiej zmiany na Dogo moje logowanie zmniejszyło się średnio o jakieś 70%. I w sumie to nie wiem czy to dobrze czy źle, ale real jest zadowolony bo mniej siedzę przy kompie. No i nocek nie zarywam! :cool1: )[/SIZE]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W Gorzowie Wlkp. jest Czia - dziewczyna zarejestrowała się min. na wizyty domowe. Może ją zapytaj? I Ancyk. ;) http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15®ion=4 -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
zdublowany post -
Dziś "Światowy Dzień Rzucania Palenia". Jakby co to jesteśmy w temacie :smokin:+ :nono:=:sweetCyb:.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
link do mapy: http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=8 -
Basiu, uzbierane grosiki na pieski to nie są wcale wyrzucone do kosza pieniądze. Wiem, że walka z nałogiem to trudna sprawa, sama przez to przechodziłam , ale więcej optymizmu. Zobacz jaki szczytny cel przed Tobą. :happy1:
-
Zosia ma już nowy domek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/148683-Sochaczew-ZOsieA-ka-cmentarne-znalezisko-MA-DOMEK[/url]
-
[quote name='Doda_'][FONT=Verdana][SIZE=2]Znalazłam wątek!!!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Ufff.... głupie dogo!!! szlag mnie trafia...[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jak zapisać wątek? Zeby mi znowu nie uciekł[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Aby się nie denerwować wczoraj po prostu dałam sobie spokój z Dogo/Bulletin. Przynajmniej córce zrobiłam torebkę na szydełku. :eviltong: Dzisiaj widzę, że są już postępy...nawet na lepsze...tylko te kolory.:shake: Biel bije po oczach, ikonki z nowymi postami w subskrypcjach są tak mdłe, że aż nieczytelne. No i muli. Doda, jeżeli nadal masz problem to najszybszy i najłatwiejszy dostęp do wątku możesz mieć zapisując go na komputerze w pasku zakładek. ;)
-
[quote name='ocelot']Ciężko było, ale 40gr. mam!:):)[/QUOTE] Piękny przykład do naśladowania. Znakomicie! :klacz:
-
W poście #48 są jeszcze linki do stron, na których umieściłam ogłoszenia Miauczera. Ogłoszenia te pisałam już dosyć dawno temu, chyba trzeba będzie je odświeżyć. Podawałam w nich tytuł: [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Nagroda+dla+kota.html,147757"]Nagroda dla kota[/URL]. Widać, tytuł nie był wystarczająco prowokacyjny bo nikt z tych ogłoszeń po Miauczerka się nie zgłosił. :sad:
-
[quote name='ludwa']nic przed wirusem nie uchroni. Chodzicie do pracy, możecie przynieść zarazę do domu...Nic tylko zamknąć się w domu do lata, bo inaczej ciągłe ryzyko...[/QUOTE] To samo jej powiedziałam, ale koleżanka do pracy nie chodzi, a chłopaków wolała zatrzymać w domu.
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]a to na to że moje przedszkolaki przychodzą do przedszkola , mamy tylko zwracać uwagę jeśli dziecko ewidentnie źle się poczuło w ciągu dnia ,na co zresztą ZAWSZE się uwagę zwracało , więc u nas rodzice spokojnie podeszli do sprawy [/FONT][/QUOTE] no tak, ale obserwacja nie uchroni dzieci przed wirusem. :roll:
-
No to pewnie tym pytaniem rozpętam na wątku kolejną burzę, ale rozmawiałam dzisiaj z koleżanką. Z obawy przed [URL="http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Zmarl-kolejny-pacjent-z-wirusem-AH1N1,wid,11688286,wiadomosc.html"] wirusem A/H1N1[/URL] przestała posyłać swoich dwóch bliźniaków do przedszkola. Dogomamy przedszkolaków, co Wy na to? :razz: