Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. [quote name='halcia']I w jakim kolorze jest ogon Julki?:eviltong:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  2. [quote name='evl']Można by się tam wybrać, pogadać poważnie z kierownikiem. Być może pojechałaby z nami p. Bożenka, hodowczyni wilczaków - zawsze to "osoba z zewnątrz", bo czasami mam wrażenie, że kierownik nie traktuje nas poważnie :-?[/QUOTE] To chyba jest najlepszy wariant. Powinnyście tam, dziewczyny + p. Bożenka, pojechać. :fadein:
  3. [quote name='Porta Nigra']Dzwoniła dopiero po siódmej jak już spałam. suczki jutro będą u mnie, a chłopaki pojadą do piranii. Najbardziej martwię się tym, że jogi ma też suczkę z podejrzeniem nosówki :shake:, mam nadzieję, że maluchy nic nie złapią, ale zastanawiam się nad podaniem jutro surowicy. Tylko nie wiem ile to kosztuje, bo z kasą krucho.[/QUOTE] Ojej, ta nosówka bardzo mnie zaniepokoiła. :roll:
  4. elinka

    pudle szukaja domu

    [quote name='Laima'][B]elinka[/B], Kokos został "wyceniony" na 10 lat... Wszystko wie NusiaiJa. Chyba najlepiej napisać pw do niej. Matko... trzymam kciuki...[/QUOTE] Napisałam, czekam na odpowiedź.
  5. [quote name='AdaPanna']to temat informacyjny, dałam do odpowiednich działów jak sądzę, gdyby mieli 10 ras psów dałabym ogłoszenie do każdej rasy osobno, mogę pozamykać, jeśli to jakiś problem, sądzę że czym więcej tym lepiej w tym przypadku. Pozdrawiam.[/QUOTE] Z tego co widzę, to chyba moderatorzy już rozwiązali problem. Drugi wątek jest zamknięty, co z trzecim nie wiem, bo nie zapisałam.
  6. elinka

    pudle szukaja domu

    Nie czytałam całego wątku, bo po prostu nie dam rady tyle stron szybko przeczytać, ale mam pytanie ile lat ma rzeczywiście Kokos? Zaraz zejdę do sąsiada na drugie piętro i zapytam. Niedawno uśpił swojego 14-letniego pudelka, jego znajoma też pożegnała pieska i chce pudelka. Może by chcieli Kokoska? PS. i kiedy ma iść na uśpienie?
  7. AdaPanna, na stronie głównej Dogo wczoraj widziałam trzy takie same wątki założone przez Ciebie o tej pseudohodowli. Dziewczyny postują tu i tam. Mam propozycję, abyś wybrała jeden właściwy, a pozostałe dwa po podaniu linku właściwego może pozamykaj? Bo właściwie teraz nie wiadomo, który wątek śledzić? :huh: ;-)
  8. [quote name='mala_czarna']Że ja niby donosiciel?? :evil_lol:[/QUOTE] Ale czy ktoś coś tu mówi? Noc była gwieździsta, Frocia zaliczyła nadplanowy spacerek.... . "Jaśnie Pani" jest bardzo zadowolona. :obrazic:
  9. [quote name='halcia']"Jasnie Pani"nie narobiła co badz i gdzie bądz,tylko zrobiła pobudke,by było jak nalezy:lol:[/QUOTE] No właśnie! :fadein: Z tak postawionej sprawy trzeba się tylko cieszyć, a mała-czarna próbuje tu denuncjować Frocię. Czarna, a fe! :flop: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Oto linki do wilczaków. Może ktoś by pomógł w ogłoszeniach? [URL="http://www.zperonowki.com/html/pol.html"]Kennel - Z Peronowki :: Czechosłowacki wilczak, Ceskoslovensky vlcak[/URL] [URL="http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=81"]Adopcje - Wolfdog.org forum[/URL] ( tu już Milva jest ;) )
  11. Dziękuję za wyjaśnienia. :smile: Pogubiłam się w tym wszystkim. A czy ta Paulina Mickej to pomaga czy szkodzi? Bo jeżeli u niej psy są zauważane to może warto wkleić tam Milvę?
  12. Nic z tego nie rozumiem. To w końcu sunia jest w schronisku czy też jej nie ma? I mowa jest o jednym czy o dwóch różnych psach? :hmmmm: Jeśli na WD podają, że została zaadoptowana to może evl, wklej tam swoje fotki Milvy i zdementuj tą dezinformację. A z tym handlarzem to niby jak, sprzedaje psy przez schronisko, czy odrzuca do niego "wadliwe"? :confused:
  13. Witam w nowym tygodniu! :hand: Jak tam przebiegła akcja plakatowa dla Miauczerka?:kociak:
  14. Jestem wielką miłośniczką tej rasy. Zapisuję wątek. Trzymam kciuki za sunię. :thumbs:
  15. Jesteśmy tutaj. :hand: Czekamy na nowe wiadomości od Frotki. :p
  16. Przed chwilą znalazłam na Dogo osobę, która raz, dwa razy w miesiącu jeździ na trasie Kraków - Gdańsk. Po drodze jest Inowrocław. :lol: Czekam teraz tylko na odpowiedź, w jakim terminie najbliżej będzie jechać i czy się zgodzi zabrać ze sobą szczeniaka.
  17. [quote name='Ewa i flatki']o.m.c. czyli "o mało co" :evil_lol:[/QUOTE] Ewa i fla :evil_lol: tki, o.m.c. to świetny skrót!!! Bardzo mi się podoba. :klacz:
  18. [quote name='Porta Nigra']Tylko kto przewiezie te 250km? Ja nie mam takiej możliwości :shake:[/QUOTE] Oj, to źle zrozumiałam. :oops: Myślałam, że możesz przewieźć te maluchy pociągiem również dalej.
  19. [quote name='Porta Nigra']Jutro jest szansa na transport :lol:. Wezmę sunię, bo dla chłopaków tymczas proponowała pirania.[/QUOTE] Sunię dla mnie?
  20. [quote name='missieek']jesli chodzi o czarne beda max 10kg jesli uda sie dograc to jogi zabierze 2 szczeniaki dla Porty jutro jestem z nia w kontakcie[/QUOTE] Skoro Porta jest do dyspozycji, to może jogi zabrałaby też trzecią na mój DT do Wrocławia? Z Wrocławia do Inowrocławia jest ok.250km, PKP ma bezpośrednie połączenia.
  21. [quote name='Porta Nigra']Gdyby się udało jutro przewieźć malizny do Wrocławia jestem do dyspozycji, podjadę gdzie będzie trzeba.[/QUOTE] Ojej... to byłoby super!!! :multi: Ale co z Olkuszem - Katowice - Wrocław? :sad: Nigra, czy to może być tylko jutro?
  22. [quote name='łolkiee']Biedny misio:-( czy on też do adopcji[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  23. [quote name='Laima']Tyle że ja jutro rano jadę z Krakowa - gdybym miała zabrać szczeniaka, trzeba by zahaczyć o Olkusz?[/QUOTE] Pewnie tak, tylko jest problem w tym, że misieek się nie odzywa. Nie wiadomo, czy w ogóle można już zabierać szczeniaki? A jeśli nawet to co dalej? Czy mogłabyś pojechać z nimi dalej do Zamościa, Inowrocławia, Wrocławia czy chociażby Rybnika?
  24. Dziewczyny, nie skupiajmy się na Fragles. Ta osoba jakoś dziwnie broni tej hodowli... może ma tam akcje? :diabloti: Fragles wyraża też dziwne stanowisko odnośnie niesienia generalnie pomocy psom. Na szczęście większość zgromadzonych tutaj rozumie sens działań i ich kolejność. Wydaje mi się, że nie musimy się przekonywać, aby robić co należy w tej sprawie.
×
×
  • Create New...