elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']I w jakim kolorze jest ogon Julki?:eviltong:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: -
MILVA - mieszaniec CzW?! Wilczakowa panienka szuka DS.
elinka replied to evel's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']Można by się tam wybrać, pogadać poważnie z kierownikiem. Być może pojechałaby z nami p. Bożenka, hodowczyni wilczaków - zawsze to "osoba z zewnątrz", bo czasami mam wrażenie, że kierownik nie traktuje nas poważnie :-?[/QUOTE] To chyba jest najlepszy wariant. Powinnyście tam, dziewczyny + p. Bożenka, pojechać. :fadein: -
[quote name='Porta Nigra']Dzwoniła dopiero po siódmej jak już spałam. suczki jutro będą u mnie, a chłopaki pojadą do piranii. Najbardziej martwię się tym, że jogi ma też suczkę z podejrzeniem nosówki :shake:, mam nadzieję, że maluchy nic nie złapią, ale zastanawiam się nad podaniem jutro surowicy. Tylko nie wiem ile to kosztuje, bo z kasą krucho.[/QUOTE] Ojej, ta nosówka bardzo mnie zaniepokoiła. :roll:
-
[quote name='Laima'][B]elinka[/B], Kokos został "wyceniony" na 10 lat... Wszystko wie NusiaiJa. Chyba najlepiej napisać pw do niej. Matko... trzymam kciuki...[/QUOTE] Napisałam, czekam na odpowiedź.
-
[quote name='AdaPanna']to temat informacyjny, dałam do odpowiednich działów jak sądzę, gdyby mieli 10 ras psów dałabym ogłoszenie do każdej rasy osobno, mogę pozamykać, jeśli to jakiś problem, sądzę że czym więcej tym lepiej w tym przypadku. Pozdrawiam.[/QUOTE] Z tego co widzę, to chyba moderatorzy już rozwiązali problem. Drugi wątek jest zamknięty, co z trzecim nie wiem, bo nie zapisałam.
-
Nie czytałam całego wątku, bo po prostu nie dam rady tyle stron szybko przeczytać, ale mam pytanie ile lat ma rzeczywiście Kokos? Zaraz zejdę do sąsiada na drugie piętro i zapytam. Niedawno uśpił swojego 14-letniego pudelka, jego znajoma też pożegnała pieska i chce pudelka. Może by chcieli Kokoska? PS. i kiedy ma iść na uśpienie?
-
AdaPanna, na stronie głównej Dogo wczoraj widziałam trzy takie same wątki założone przez Ciebie o tej pseudohodowli. Dziewczyny postują tu i tam. Mam propozycję, abyś wybrała jeden właściwy, a pozostałe dwa po podaniu linku właściwego może pozamykaj? Bo właściwie teraz nie wiadomo, który wątek śledzić? :huh: ;-)
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Że ja niby donosiciel?? :evil_lol:[/QUOTE] Ale czy ktoś coś tu mówi? Noc była gwieździsta, Frocia zaliczyła nadplanowy spacerek.... . "Jaśnie Pani" jest bardzo zadowolona. :obrazic: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']"Jasnie Pani"nie narobiła co badz i gdzie bądz,tylko zrobiła pobudke,by było jak nalezy:lol:[/QUOTE] No właśnie! :fadein: Z tak postawionej sprawy trzeba się tylko cieszyć, a mała-czarna próbuje tu denuncjować Frocię. Czarna, a fe! :flop: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
MILVA - mieszaniec CzW?! Wilczakowa panienka szuka DS.
elinka replied to evel's topic in Już w nowym domu
Oto linki do wilczaków. Może ktoś by pomógł w ogłoszeniach? [URL="http://www.zperonowki.com/html/pol.html"]Kennel - Z Peronowki :: Czechosłowacki wilczak, Ceskoslovensky vlcak[/URL] [URL="http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=81"]Adopcje - Wolfdog.org forum[/URL] ( tu już Milva jest ;) ) -
MILVA - mieszaniec CzW?! Wilczakowa panienka szuka DS.
elinka replied to evel's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wyjaśnienia. :smile: Pogubiłam się w tym wszystkim. A czy ta Paulina Mickej to pomaga czy szkodzi? Bo jeżeli u niej psy są zauważane to może warto wkleić tam Milvę? -
MILVA - mieszaniec CzW?! Wilczakowa panienka szuka DS.
elinka replied to evel's topic in Już w nowym domu
Nic z tego nie rozumiem. To w końcu sunia jest w schronisku czy też jej nie ma? I mowa jest o jednym czy o dwóch różnych psach? :hmmmm: Jeśli na WD podają, że została zaadoptowana to może evl, wklej tam swoje fotki Milvy i zdementuj tą dezinformację. A z tym handlarzem to niby jak, sprzedaje psy przez schronisko, czy odrzuca do niego "wadliwe"? :confused: -
MILVA - mieszaniec CzW?! Wilczakowa panienka szuka DS.
elinka replied to evel's topic in Już w nowym domu
Jestem wielką miłośniczką tej rasy. Zapisuję wątek. Trzymam kciuki za sunię. :thumbs: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy tutaj. :hand: Czekamy na nowe wiadomości od Frotki. :p -
Futrzaki z Tomaszowa Maz. - NOWE ZDJĘCIA! Przepełnienie w schronie!
elinka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa i flatki']o.m.c. czyli "o mało co" :evil_lol:[/QUOTE] Ewa i fla :evil_lol: tki, o.m.c. to świetny skrót!!! Bardzo mi się podoba. :klacz: -
[quote name='missieek']jesli chodzi o czarne beda max 10kg jesli uda sie dograc to jogi zabierze 2 szczeniaki dla Porty jutro jestem z nia w kontakcie[/QUOTE] Skoro Porta jest do dyspozycji, to może jogi zabrałaby też trzecią na mój DT do Wrocławia? Z Wrocławia do Inowrocławia jest ok.250km, PKP ma bezpośrednie połączenia.
-
Sochaczew - ZOsieńka - cmentarne znalezisko MA DOMEK!!
elinka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='łolkiee']Biedny misio:-( czy on też do adopcji[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: -
[quote name='Laima']Tyle że ja jutro rano jadę z Krakowa - gdybym miała zabrać szczeniaka, trzeba by zahaczyć o Olkusz?[/QUOTE] Pewnie tak, tylko jest problem w tym, że misieek się nie odzywa. Nie wiadomo, czy w ogóle można już zabierać szczeniaki? A jeśli nawet to co dalej? Czy mogłabyś pojechać z nimi dalej do Zamościa, Inowrocławia, Wrocławia czy chociażby Rybnika?
-
Hodowla!? psiaki w strasznym stanie! Kto zna - moze pomoc?
elinka replied to leotigre's topic in Owczarek niemiecki
Dziewczyny, nie skupiajmy się na Fragles. Ta osoba jakoś dziwnie broni tej hodowli... może ma tam akcje? :diabloti: Fragles wyraża też dziwne stanowisko odnośnie niesienia generalnie pomocy psom. Na szczęście większość zgromadzonych tutaj rozumie sens działań i ich kolejność. Wydaje mi się, że nie musimy się przekonywać, aby robić co należy w tej sprawie.