Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Skoro padają tu propozycje to może tło też rozjaśnić? :oops: Np. na bijący po oczach seledynowy lub podobny w temacie? :evil_lol::evil_lol:
  2. Paulino, a czy napisy w banerku mogłyby być jaśniejsze? Teraz są trochę niewidoczne. :p
  3. [quote name='Paulina_mickey']Pomysł genialny! Ja sama nie palę ale popieram w 1000%!!!:multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/rzucamy-palenie-173814/"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/papiero.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Paulinko, nie jestem autorem wątku, ale gdyby Basia nie miała nic przeciwko to może zasiliłabyś nas jakimś banerkiem? EDIT: :splat:jesteś szybsza niż ja spostrzegawcza. Już wklejam. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Basia1968']przyznać sie do słabości to nie wstyd :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Basiu, Ty nam się tu nie przyznawaj tylko odkładaj 80gr zamiast 40gr. :diabloti: A tak z innej beczki. Popatrzcie jak potrafimy dbać o swoje samochody. Taki właściciel pojazdu potrafi chuchać na samochód, poleruje swoje autko chusteczką, regularnie jeździ do myjni, do warsztatu, paliwa też byle jakiego do baku nie wleje. A Cioteczki czym się najchętniej napełniają? Czy możecie powiedzieć, że też tak dbacie o siebie jak o samochody? No tylko proszę się tu nie wykręcać wujaszkami. :mad:
  5. No właśnie, gdzie dokładnie są pieski bo by trzeba coś pomyśleć o transporcie. A gdyby trafił się transport przy okazji to czy istnieje możliwość podrzucenia malucha na przykład do Katowic?
  6. Nieee nooo, chylę czapkę z głowy przed tą Fundacją S.O.S. dla Zwierząt. Ile oni już tych akcji przeprowadzili!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A jakie spontaniczne reakcje przechodzących!!! :loveu: Caragh, dzięki za link.
  7. I co? Rzeczywiście oni tak tam z tymi zwierzakami cały dzień? Nie miałam jeszcze nigdy okazji być w SCC, ale gdzie ustawiają klatki? Tak po prostu na głównym holu? Caragh, jeśli za miesiąc busik by jechał to może dla zaspokojenia naszej ciekawości porobiłabyś trochę zdjęć z takiej wystawki? :modla:
  8. Rzeczywiście akcja jest niesamowita. I jaka skuteczność! :klacz: Warto by ten pomysł rozpowszechnić szerzej, bo w Inowrocławiu na ten przykład nigdy jeszcze takiej wystawy nie było. I w ogóle pierwszy raz słyszę o takim sposobie szukania domów dla kotów.
  9. Tytoniu nie palę od czternastu lat, ale w pełni popieram akcję. Zapisuję wątek. :happy1: [URL="http://nadzieja.pl/studia/polski/palenie.html"]NADZIEJA.PL - Serwis Chrześcijański : wspólne studiowanie Biblii : siedem kroków do porzucenia nałogu palenia[/URL] [URL="http://www.adwentysci.waw.pl/zdrowie.php?subaction=showfull&id=1195108822&archive=&start_from=&ucat=7&"]Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w RP - Zbór Warszawa Centrum[/URL] [URL="http://nadzieja.pl/studia/polski/palenie.html"] [/URL]
  10. No to odezwała się Pani z drugiego ogłoszenia. Niestety, już ma kota. :-?[SIZE=1](niestety dla Miauczerka, bo dla tamtego drugiego szczęśliwca jest to bardzo dobre rozwiązanie)[/SIZE]
  11. Dzień dobry wieczór! :Poland: Miauczerek chyba całą niedzielę odsypia nocki z tygodnia bo straszna cisza tu zapanowała. Postukam w komputer, może ktoś się odezwie? :comp26:
  12. [quote name='leni356']Rewelacyjna wiadomość :lol: :loveu: Tylko jak tu sprawdzić sunie na kota? :cool1:[/QUOTE] Jeśli to ma być suczka ze schroniska to może podejść z sunią do boksu z kotami i przyjrzeć się jak reaguje na widok kotów. Jeśli pies nie będzie zbytnio nadpobudzony to raczej chyba powinno być z kotami dobrze. Innego pomysłu na tą chwilę nie mam. :niewiem:
  13. [URL]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i981249.jpg[/URL] - takiego ładnego pudla to ja nawet w Inowrocławiu nie widziałam :iloveyou: [URL]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i981251.jpg[/URL] - jaka afro fryzurka i to spojrzenie!!! :loveu::loveu: A podobno ślepiec. :mad:
  14. Pati-C za zwrotem kosztów paliwa jeździ chyba po całej Polcse
  15. [quote name='elinka']Skoro nikt się nie odzywa to ja sobie idę spać. :bye:[/QUOTE] lepiej późno niż wcale :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Skoro nikt się nie odzywa to ja sobie idę spać. :bye:
  17. [quote name='Caragh']Miauczerek mial byc goscinnie, niestety sie nie udalo :roll:[/QUOTE] Ojej, jak szkoda... :sad:.
  18. Caragh, koniecznie na wystawę weź ze sobą Miauczerka. Przecież nasz piękny książę pobije tam wszystkie rasowce!!! I złoty pucharek jak się patrzy będziesz miała. :eviltong:
  19. [quote name='Klaudus__'][I]Pisząc 'diabełek' miałam na myśli,że jest żywy, skory do zabawy. Natomiast drugi jest całkiem inny - spokojny, cichutki. Widzę je raz na jakiś czas i to przez kilka minut. Ale mogę poręczyć,że nikgo ten czarny nie zagryzł. To są szczeniaki... [Zawsze w stadzie jest tak,że jeden jest łobuzem i ciągnie za ucho brata, a brat płacze, bo nie potrafi sobie poradzić z zaczepakami rodzeństwa] Uważam,że 8 tygodniowy szczeniak jest w pełni gotowy,żeby opuścić matkę. [/I][/QUOTE] Szczeniak zagryźć to raczej nikogo nie zagryzie, ale może dotkliwie ugryźć swoimi igiełkami małe dziecko. Nie każdy piesek jest aniołkiem, u nas może stać się już młodzieńcem, dlatego wolę mieć pewność. Ale dobrze, skoro chodziło tu tylko o zabawy jeden z tych maluchów może przyjechać do mnie. ;)
  20. [quote name='Klaudus__'] [URL]http://images42.fotosik.pl/138/b4aede308da2948fmed.jpg[/URL] [I][U]B[/U]rązowy - diabełek :diabloti: [/I][/QUOTE] Dlaczego? Czy możesz dokładniej opisać jego diabełkowe zachowania? Tzn. chodzi mi o to czy szczeniak przejawia jakieś oznaki agresywności? Niedawno miałam przykre doświadczenie z agresywnością u psa dlatego wolę zapytać. [quote name='zerduszko']W mom. zakładania wątku miały 3 tyg., to wychodzi, że teraz 8. (...)[/QUOTE] Czy ośmiotygodniowy szczeniak potrafi już być samodzielny i można go oddzielić od suki? [quote name='elinka'] Zapomniałam też dodać, że wcześniej zaoferowałam już pomoc jednemu szczeniakowi Jasnej z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/rodza-co-cieczke-czy-ktos-pomoze-szukamy-dt-ds-dla-szczeniat-171940/[/URL], a więc muszę jednak poczekać co wyjaśni się w sprawie tamtego pieska.[/QUOTE] Tamten piesek, którego miałam przyjąć do siebie na DT znalazł już schronienie. Dlatego mogę wziąć na DT jednego szczeniaka z tej meliny. Ale nie może to być piesek agresywny, nawet jeśli jest to szczeniak.
  21. Przyszła już jedna odpowiedź w sprawie ogłoszeń: "Witam. Ogloszenie jest nadal aktualne ale ja szukam malego kotka, tj dziecka max. 2-miesiecznego kociaka. Pozdrawiam Panią." Czyli dalej czekamy. :look3:
  22. A to ci prezencik Miauczerek nam sprawił!!!:loveu::loveu::loveu: Coś mi się tu wydaje, że nasz bohater tak miauczy bo chce do Cioci Caragh na kolanka. On bez tej Cioci po prostu nie potrafi już żyć = :iloveyou:
  23. [quote name='milcia17']Myślę jak jeszcze mogę mu pomóc? :razz:[/QUOTE] u mnie z kasą strasznie cienko :placz: , ale może coś tu podpowiem: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pakiety-ogloszen-dla-psow-w-potrzebie-na-tymczasy-sacred_piranha-zapraszamy-do-20-11-a-173595/[/URL] ;)
  24. Raczej nie będzie to tak zostawione, bo dziewczyny już rozmawiały w sprawie sterylki z właścicielem psa. Od Pana jest zgoda. Porta uzbierała też troczę funduszy z bazarku na ten cel: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kubek-grzechotki-aporty-witaminy-dla-psow-kotow-zakonczony-172618/[/url].
  25. Przed chwilą wysłałam trzy propozycje o Miauczerku w odpowiedzi na ogłoszenia ze strony [URL]http://www.mojpupil.pl/ogloszenia-wezme.html[/URL] . Do Łomianek, Warszawy i Wrocławia. Zobaczymy, co też Panie odpowiedzą? :razz:
×
×
  • Create New...