Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Kasia z dt w Szczebrzeszynie też zwróciła uwagę na to,że jest apatyczny ale nie zajęłyśmy się tym,bo trzeba było odpchlić,odrobaczyć,zaszczepić,wykastrować
  2. Dzwoniła Pani Viola z hoteliku, Kofik smutny,apatyczny. To,że smutny to wiadomo dlaczego,ale też apatyczny,sugeruje zrobic badania psiakowi.Powiedziała,że panowie,którzy go przywiezli płakali jak go oddawali. Niestety warunki mieszkaniowe nie pozwalają im na kolejnego psiaka:( Dzisiaj miał być wykąpany.
  3. Kofikowi brakuje 200zł do pełnej deklaracji na maj. To co mam ,czyli 600zł dzisiaj wpłacę do hoteliku.
  4. Wczoraj Kofik pojechał do hoteliku. Był bardzo grzeczny,bo Nadia z nim była,czuł się bezpieczny,i znowu ktos go zostawił,bo przecież psiak nie rozumie jaka jest sytuacja. Koszt transportu Szczebrzeszyn--Lublin 70zł
  5. Zapraszam na bazarek
  6. Zapraszam na bazarek
  7. To prawda,chociaż wyjazd się trochę opózni,bo p.Viola chce,żeby Kofik był zaszczepiony od wirusówek. A jest to możliwe dopiero we wtorek. A pózniej tydzień trzeba odczekać,inaczej będzie musiała go izolować,a psiak bardzo zle to zniesie. Wogóle zle zniesie to przeniesienie do hoteliku,bo zdążył pokochać DT. Bardzo smutne to wszystko i bardzo mi go szkoda.
  8. Serdecznie dziekuję Madie za wpłatę 15ozł Pieniązki te w porozumieniu z Madie przeznaczam na hotelik dla Kofika.
  9. Kofik jedzie do hoteliku w Lublinie DIVIO Drogo,to fakt. Ale gdyby pojechał do Jagi na to samo by wyszło 500zł plus ok.300zł transport do Katowic, na początku szukałam transportu,nie znalazłam doszłyśmy z Jagą do wniosku,że na to samo by wyszło gdyby pojechał do niej Koszt pobytu w DIVIO 800zł Nigdzie nie jest tanio:( Dziewczyna z tego hoteliku,chyba Viola, pomoże ogłaszać Kofika 0d 2 czerwca Kofik ma zaklepana miejsce w BIeszczadach u Pani Kasi.
  10. Nie,może jeszcze Agatka zorientuje się czy jej koleżanka nie wzięłaby go na miesiąc ale to też nic pewnego
  11. Serdecznie dziekuję bakusiowej za wpłatę 150zł na ogłoszenia Przy promocji wyrózniłam ,teraz czekam na kolejną promocję,żeby wyróżnić nowe ogłoszenia.
  12. Rozmawiałam z Pania Kasią,wraca na poczatku czerwca i być może wtedy przyjełaby psiaka na początku maja Kofik musi opuścić obecny dt, bo Kasia ,u której w tej chwili jest Kofik przywozi do siebie chorą mamę,którą będzie się opiekować. I niestety nie da rady mieć na dt Kofika,ma swoje zwierzaki,psiaki i kotki
  13. Tak,te oczka juz wyglądają o niebo lepiej Pysio się zagoi i szukamy domku dla kociaka ,który dostał szansę na życie;)
  14. Jasiek wyluzowany Bianeczka niestety nie:( moja kochana koteczka tak mi się marzy domek dla nich,razem oczywiście bo Jasiek bez Bianki by sobie poradził Bianeczka bez niego nie:(
×
×
  • Create New...