Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dziekuję za wstawienie zdjęć miało być kilka,a tu tyle tak to prawda Kofik to bezproblemowy psiaczek,miły,łagodny,chodząca dobroć,lubi i inne psiaki i koty,ale kocha człowieka,chciałyby pewnie mieć już swojego,jedynego ale mimo ogłoszeń głucha cisza:(
  2. Sue pisała,ze już ma zdjęcia Koficzka,więc może dzisiaj go zobaczymy Niestety finanse Koficzka topnieją,pieniędy /pełnej kwoty/ nie ma już na wrzesień co będzie z psiakiem dalej? Przecież za darmo w hoteliku nie będa go trzymać, 600zł miesięcznie to dużo,ale jest tam bezpieczny,ma żarełko i cieplutko. Kto mógłby pomóc?
  3. Zapłaciłam za hotelikowanie Kofika od 07.08.2023 do 06.09.2023---600zł. Stan finansowy Kofika niestety nie jest dobry:( Na koncie zostało 426zł.
  4. Szukamy kogoś z Lodzi do wizyty. Mieszkanie w bloku,na parterze,bez innych zwierząt i dzieci,bo wiadomo,że Kofik nie lubi zgiełku.
  5. Wpłata stała za wrzesień od helli 100zł na koncie Koficzka. Serdecznie dziękujemy
  6. Ja i Koficzek bardzo dziekujemy Pieniązki dla Koficzka 66zł już na koncie,ślicznie dziekujemy
  7. No właśnie,tak myślałam. Kofik potrzebuje spokoju, ciszy. Szkoda,bo dobry dom.
  8. I kolejne wpłaty: ---pucka 69---20zł/stała za wrzesień:)/ ----koja-----80zł/stała za wrzesieć i pazdziernik:)/ ----limonka80---50zł stała za wrzesień:)/ Bardzo dziekuję
  9. Kolejna stała dla Koficzka 30zł za wrzesień od Elf im Mango.Bardzo dziekuję
  10. Pani Wiola z hoteliku powiedziała,że on potrzebuje spokoju,w hoteliku są starsze psiaki,więc żaden mu nie dokucza. Zobaczymy jaka decyzję pani podejmie.
  11. Kolejna wpłata na koncie Koficzka od MikAga stała 30zł. Serdecznie dziękuję
  12. Podpisuję się pod tym swoimi łapami. Osoby pomagające zwierzakom w realu,a wiemy,że to ciężka praca fizyczna,czasami już nie dają rady.Ostanio ktoś mi powiedział,że jak masz miękkie serce musisz mieć twardą dupę/przepraszam za wyrażenie/.Rozumiem Małgosię,bo ma wielkie,dobre serce dla zwierzaków.
  13. Bardzo dziekuję Koficzkowi kończą się pieniądze,a w hoteliku jest bezpieczny i ma tam dobrze. Było jedno zapytanie o Koficzka,ale więcej napisze Isabel.
  14. Serdecznie dziekuję helli za stałą wpłatę dla Koficzka Kochani to dzięki Wam Kofik jest bezpieczny,moja wdzięczność nie zna granic.Bardzo Wam dziekuję
  15. Wpłaciłam za hotelikowanie Koficzka od 07.07. do 07.08. 2023 ---600zł Pieniązki topnieją:( na kolejny miesiąc zabraknie na pełną zapłatę:( Pani Wiola napisała,że Kofik tylko leży i ciężko dyszy:( biedny psiak,bardzo zle znosi te upały:( Poprosiłam o fotkę,ale to chyba już jak się zmieni temperatura.
  16. Mam kolejną stałą na koncie Koficzka od Pucka69---20zł za sierpień. Serdecznie i z całego serca dziekuję
  17. Niestety nikt nie dzwoni:( Kofik jest bezpieczny,nie głoduje,nie śpi pod krzakami,ale czy znajdzie swoje miejsce i człowieka do kochania?
  18. Wpłata stała za sierpień od Elf i Mango---30zł za sierpień i od Mik Aga---30zł Bardzo dziekujębardzo.
  19. Na koncie Koficzka jest również wpłata od helli---100zł za lipiec:) Serdecznie dziękuję
  20. Może ogłoszenie,że potrzebny dt,oprócz ogłoszeń,że szukają ds teraz trudno o adopcje
×
×
  • Create New...