Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  2. Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 150zł na wyróżnienie ogłoszeń Wszystkie ogłoszenia w chwili obecnej są wyróżnione.
  3. Mam wpłaty na konto Kofika od: stała od koja 40zł z bazarku od Nadziejki 55zł i od Nesiowatej 10zł Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc psince
  4. Kto jeszcze chciałby i mógłby pomóc Koficzkowi? Na razie adopcje stoją w miejscu i czeka go pobyt w hoteliku,z który niestety trzeba będzie opłacić..
  5. Bardzo dziekuję koja ,że odpowiedziałaś na moją prośbę Kofik się bardzo ucieszy
  6. Kofik był u nas odrobaczany dwa razy,i jeszcze jak był u Kasi wydalił część martwego tasiemca/pisałam o tym wcześniej na wątku/ Na razie trzeba zakończyć te odrobaczania,bo może to się zle zakończyć dla Kofika.
  7. Plus kolejna faktura 202zł. Dług za karmę: 368zł Wczoraj podałam przez ala123 karmę do Murki. Część zamawianej karmy przeznaczam na dokarmianie kotków na działce,część odkładam z każdego zamówienia dla kotków,które są u Murki.
  8. Kolejne wpłaty dla Koficzka: 50zł znajoma elik ---Agnieszka 150zł Pani Ania G-R Serdecznie i słonecznie dziekuję
  9. Nie zabrała jeszcze,chyba czeka na potwierdzenie wpłaty za badanie wczoraj rozmawiałam z p.Violettą,powiedziała,że Kofik załatwił się tasiemcem,człon ok.30cm oczywiście to był już martwy tasiemiec,bo odrobaczałysmy psiaka u nas ale p.Violetta powiedziała,ze musiała odrobaczyć wszystkie swoje psiaki i będzie musiała zanieść kopę Koficzka do weta mówiła również,że Kofik jest mało energiczny,nie lubi chodzić na spacery,staje w miejscu i nie chce iść dalej ale po posesji chodzi sobie wąchając krzaczki,lubi przebywać na dworze mówiła również o tych zrenicach,że nie całkiem czarne
  10. Podczas kastracji jego wiek oceniono na 4-5 lat ale Kasia i p.Viola mówią,ze napewno ma więcej
  11. Z mojego ostaniego bazarku 400zł wpłaciłam na dług do Murki i 24zł na dług za karmę,który obecnie wynosi 166zł
  12. No i Pani Viola mówi,że on jest starszy niż 4-5 lat,może mieć ok 8 jak się dowiedzieć ile ma lat? 5 ...8.....czy może więcej
  13. Kasia z dt w Szczebrzeszynie też zwróciła uwagę na to,że jest apatyczny ale nie zajęłyśmy się tym,bo trzeba było odpchlić,odrobaczyć,zaszczepić,wykastrować
  14. Dzwoniła Pani Viola z hoteliku, Kofik smutny,apatyczny. To,że smutny to wiadomo dlaczego,ale też apatyczny,sugeruje zrobic badania psiakowi.Powiedziała,że panowie,którzy go przywiezli płakali jak go oddawali. Niestety warunki mieszkaniowe nie pozwalają im na kolejnego psiaka:( Dzisiaj miał być wykąpany.
  15. Kofikowi brakuje 200zł do pełnej deklaracji na maj. To co mam ,czyli 600zł dzisiaj wpłacę do hoteliku.
  16. Wczoraj Kofik pojechał do hoteliku. Był bardzo grzeczny,bo Nadia z nim była,czuł się bezpieczny,i znowu ktos go zostawił,bo przecież psiak nie rozumie jaka jest sytuacja. Koszt transportu Szczebrzeszyn--Lublin 70zł
×
×
  • Create New...