-
Posts
26215 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Dzwoniła Pani Viola z hoteliku, Kofik smutny,apatyczny. To,że smutny to wiadomo dlaczego,ale też apatyczny,sugeruje zrobic badania psiakowi.Powiedziała,że panowie,którzy go przywiezli płakali jak go oddawali. Niestety warunki mieszkaniowe nie pozwalają im na kolejnego psiaka:( Dzisiaj miał być wykąpany.
-
-
Zapraszam na bazarek
-
To prawda,chociaż wyjazd się trochę opózni,bo p.Viola chce,żeby Kofik był zaszczepiony od wirusówek. A jest to możliwe dopiero we wtorek. A pózniej tydzień trzeba odczekać,inaczej będzie musiała go izolować,a psiak bardzo zle to zniesie. Wogóle zle zniesie to przeniesienie do hoteliku,bo zdążył pokochać DT. Bardzo smutne to wszystko i bardzo mi go szkoda.
-
Kofik jedzie do hoteliku w Lublinie DIVIO Drogo,to fakt. Ale gdyby pojechał do Jagi na to samo by wyszło 500zł plus ok.300zł transport do Katowic, na początku szukałam transportu,nie znalazłam doszłyśmy z Jagą do wniosku,że na to samo by wyszło gdyby pojechał do niej Koszt pobytu w DIVIO 800zł Nigdzie nie jest tanio:( Dziewczyna z tego hoteliku,chyba Viola, pomoże ogłaszać Kofika 0d 2 czerwca Kofik ma zaklepana miejsce w BIeszczadach u Pani Kasi.
-
Rozmawiałam z Pania Kasią,wraca na poczatku czerwca i być może wtedy przyjełaby psiaka na początku maja Kofik musi opuścić obecny dt, bo Kasia ,u której w tej chwili jest Kofik przywozi do siebie chorą mamę,którą będzie się opiekować. I niestety nie da rady mieć na dt Kofika,ma swoje zwierzaki,psiaki i kotki