Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Kochana Felunia ,wiele lat go dokarmiałam, siedział w budkach,zawsze był głodny,ale cóż zostawiałam jedzenie i odchodziłam,a do głaskania nie było rąk:( sue raz zaniosła go do weta,bo świerzb wylazł mu poza uszy:( jakis czas było dobrze,a pózniej od nowa dobrze by było gdyby znalazł swoje miejsce na ziemi
  2. Otrzymałam na potrzeby szczebrzeszyniaków: od Figuni 200zł od Pani Ani ze Szczekocin 180zł wpłata anonimowa 20zł i otrzymałam karmę na dokarmianie psiaków od bakusiowej Bardzo dziekuję za pomoc 400zł wpłaciłam do Murki
  3. Ale wydoroślał:) nie poznałabym go, bądz koteczku szczęśliwy:) i fajnie,że ma taki telewizor:)
  4. Oj... to juz 5 lat? Ale ten czas leci ,łagodnie mówiąc. Lilcia jest ze Szczebrzeszyna, Szarusia od ali123 Złapałam ją wtedy do łapaka razem z jej dziećmi,wszystkie były dzikuskami, kitki znalazły dom,a z Lilcia dzikuską było gorzej. Byłam Ci bardzo wdzięczna malagos,że ją przyjełaś do siebie I cieszę się bardzo,że jej u Ciebie tak dobrze i dziękuję Ci za wielkie serducho
  5. Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 150zł na wyróżnienie ogłoszeń czekam tylko na promocję,bo niestety na olx wyróżnienie jest bardzo drogie.
  6. Ten kocurek ma juz dom:) Dziekujemy Isabel za zrobienie wizyty pa dla kotka Sue wstawi jego fotki z ds:) fajnego domku:)
  7. Zapraszam na bazarek
  8. Z mojego ostatniego bazarku 110zł wpłaciłam do Murki a 100zł przeznaczyłam na dług za karmę,który obecnie wynosi: 156zł +116zł=272zł minus 100zł. Obecny dług za karmę wynosi:172zł
  9. Poszukuję książki Antybiotyki z apteki Pana Boga Zbigniewa Nowaka Może ktoś ma?
  10. I byc moze Misio będzie miał dt w Rzeszowie, a Balbinek ds coś ostanio ruszło z adopcjami i cieszymy się z tego bardzo
  11. Być może ta kicia będzie miała dt w Krakowie. Napisała do mnie dziewczyna proponując dt i doszłyśmy z Isabel do wniosku,ze może by pojechała Tinka
  12. Dołączam do podziękowań Uratowałyście sunię i dziękuję za to bardzo I oby to był ten dom i kotki na tym nie ucierpiały. Bo Kika jak widzę na fotkach ma się dobrze:)
  13. Dobrze,ze została uratowana,a długi jakoś będziemy spłacać,przecież nie można było zostawić biednej koteczki dziekujemy Maćkowi za zawiezienie koteczki do lecznicy,jaki to wspaniały człowiek,zawsze mozna na niego liczyć,nigdy nie odmówi pomocy,jestem pełna podziwu dla jego wrażliwości,chęci pomocy w ratowaniu zwierzaków,nie mamy tutaj takich ludzi.
  14. Eh......................ale zadłużenie:( A kolejny wyrzucony czarny kotek trafił do Izbicy Cieszę się,że Bianeczka w końcu zrozumiała,że nikt jej nie skrzywdzi
  15. Vercia pojechała. Pani sama przyjechała po nią. Zostawiła dla kotków 100zł. Nie dosyć ,że adoptowała,to jeszcze zostawiła pieniądze dla pozostałych kotków. Bardzo dziekujemy
  16. No to szukamy domu to mądry kotek,napewno swoje juz przeżył,a teraz zaufał ludziom,którzy mu pomogli
×
×
  • Create New...