Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Oni szukają mu domu,ale nie mamy na to wpływu,że go nie znajduje. Czasami psiaki długo czekają,a często zdarza się,że nie znajdują. Krystyna Pomarańska umieściła go w Adzie,i to ona może zapytać co z Westem.Bo nie wiem czy komuś innemu udziela informacji. Mogę podać na pw numer telefonu do niej.
  2. Bardzo dziekujemy Isabel za zrobienie wczoraj wizyty przedadopcyjnej dla Serduszka i Czerin wizyta wypadła dobrze i kotki jadą do swoich domów.
  3. Dziekujemy Isabel za zrobienie wizyty dla Soni miała mała szczęście,inne zdrowe czekają na domy,a taki dobry domek zgłosił się dla Sonieczki Sonia ma FeLV i przekrzywioną główkę. Wizyta wypadła dobrze i koteczka pojedzie do swojego domku.
  4. Niestety zepsuł mi się kolejny aparat fotograficzny/ w telefonie nie mam,bo mam stary przedpotopowy telefon/ aparat potrzebny mi do robienia bazarków,poprzedni służł mi długo,ale niestety często uzywany i już po nim jeśli ktos ma niepotrzebny, dobry aparat i może podarować,żeby służył zwierzakom będę wdzięczna.
  5. Zapraszam na kolejny bazarek
  6. .......................................
  7. O jej ,jakie ładne zdjęcia. Takich domów szukamy,dlatego tak długo to trwa. Arnika ma tam wspaniale,a jaka cudna i dobra psinka.
  8. Dzisiaj wpłaciłam do Murki 305zł 200zł od Figuni za co jeszcze raz serdecznie dziekuję 105zł z mojego ostatniego bazarku.
  9. 130zł przeznaczyłam na dług za karmę z mojego bazarku obecny dług to 42zł . Niestety kolejna faktura czeka na wstawienie.: 128zł Część tej karmy trafiła do Murki.
  10. Za dużo do spłacenia:( a za chwilę będzie więcej,bo adopcje stoją w miejscu:( a Dogomaniaczki pomagają ile mogą,za co jestem bardzo wdzięczna,nie raz juz pisałam,że bez tej pomocy byłoby o wiele trudniej każda Dogomaniaczka ma pieska,kotka,czasami starego,schorowanego,wymagającego dużych kosztów utrzymania,leczenia mimo to jeszcze pomagają,mają wielkie serca kilka osób wysyła rzeczy na bazarki,proszą,żeby nie pisać,że od nich,chcą anonimowo mamy tutaj na wątku osoby,które nigdy nie przejdą obojętnie,jeśli proszę o pomoc bo nie robię tego dla siebie,tylko dla tych najbiedniejszych dlatego moja wdzięczność Kochani dla Was nie ma granic ale w tej chwili dług jest olbrzymi:( nie damy rady:(
  11. Figunia bardzo Ci dziekuję za wpłatę dla bezdomniaków 200zł:) Pójdzie na konto Murki.. Dzieki wielkie
  12. Razem z Felkiem pojechała do Murki karma dla kotków tyle ile udało mi sie zgromadzić podałam cieszę się,że teraz Feluś ma cieplutko i nie musi czekać na jedzonko to bardzo miły kociak,ale może juz mieć z 12 lat
×
×
  • Create New...