-
Posts
26215 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
A to czyścioszek z tego Zmorka:)
-
Niestety posypało się:( Czarin wraca do Murki z DS prawdopodobnie sika poza kuwetę,koteczka Serduszko zostaje z Batmanem DT w Krakowie sobie nie poradził:( chłopak mówi,ze kotek smierdzi,w dodatku bije go tymczasowiczka od sue Tinka,a on po wypadku potrzebuje spokoju i cierpliwości opiekuna być może śmierdzi,bo się nie myje,ma chory pysio:( przecież jest po wypadku szukamy dla niego innego DT w Krakowie,jeśli się nie znajdzie Batman przyjedzie do Murki.
-
Sliczny jest Zmorek,nawet w tej bidzie widać,że śliczny i kochany to juz drugi kot zabrany z tej ulicy, Batman też miał dużo szczęścia
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
DORA1020 replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
-
Kofik,tak ma na imę psiak zostałał odpchlony i odrobaczony..Po podaniu tabletki psiak sie zataczał,ale pózniej mu przeszło. Załatwił się robalami,tasiemcem i innym dziadostwem. Kofik ma problem ze stawami,to dlatego tak trudno było mu wstać. Miły i kochany psiak,kocha wszystkich,nawet koty,ale najbardziej człowieka. Ale u Kasi nie może zostać,ciągle pyta czy znalazłam coś dla niego. Jej duża sunia nie lubi Kofika,może dlatego,że psiak chodzi za Kasią krok w krok,a sunia jest zazdrosna.
-
Raczej nie,od tygodnia błąka sie po ulicach. Suczki jak maja cieczke to psy siedzą pod klatką,czasami jest ich kilka. A ten chodził za człowiekiem,wrócił w miejsce gdzie go nakarmiłam.I tam leżał cały dzień. Prawdopodobie nie jest młody,na zdjęciach może ładnie wygląda,ale Kasia mówiła,że jest bardzo brudny,sierść matowa,nie błyszcząca. Pysio ma sympatyczne,fakt Sue oczywiście wstawiła jego zdjęcie na fb,ale wiadomo,że jak ktoś psiaka wyrzucił to dom się żaden nie zgłosi,że zaginął.
-
To jest kochana,dobra,łagodna psinka. I ładnie chodzi na smyczy. I apetyt mu dopisuje. Kasia wyciągnęła mu kilka wielkich kleszczy,do jutra może zostać u niej,jutro Kasia wyjeżdża na kilka dni. Ale i tak nie ma warunków,zeby mógł u niej zostać ,ma swoje dwa psiaki i trzy kotki. Moze macie jakis pomysł jak mu pomóc,gdzie go umieścić? Bo zabrac z ulicy się udało,ale co dalej?
-
Oby. Potrzebujemy dla niego dt,ale też i karmy. Kilka godzin trwało zanim udało się nam mu pomóc. Nie znając psiaka bałyśmy się,że może ugryzć,że może pomyśli,że po raz kolejny ktoś chce go skrzywdzić. Położył się na kłujących gałęziach,bo na ziemi bardzo zimno. Myślałyśmy,ze może jest chory,albo bardzo zmęczony tułaczką,bo nie chciał wstać,tylko podnosił głowę i patrzył na nas. Ale raczej to drugie. to drugie. Miał kilka wielkich kleszczy.No i nie jest kudłaty,coś mi się ubzdurało. Teraz pilnie szukamy dla bidulka jakiegos miejsca.
-
A na ulicach w Szczebrzeszynie bezdomny czarno biały psiak:( Taki biedny i smutny:( Przez dwa dni udało mi się go nakarmić,wczoraj niestety go nie widziałam:( Przydałby sie jakis awaryjny dt ,psiak ładny,kudłaty trochę,szybko by znalazł dom,ale niestety nie ma takiego miejsca. Kiedys to zaraz do Murki by trafił,a teraz?
-