Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Zastanawiam się czy tak częste odrobaczenie nie zaszkodzi Kofikowi,przecież nie minął jeszcze miesiąc od ostatniego
  2. Poprosiłabym o jakis ładny tekst do ogłoszeń w kółko klepie to samo Prażynke ogłosiłam jako Polę
  3. Zapraszam na kolejny bazarek
  4. Cześć sharka,miło Cię znowu widzieć na watku szczebrzeszyniaków,mam nadzieję,że u Ciebie wszystko w porządku. Z góry dziekuję za pomoc
  5. https://www.olx.pl/d/oferta/dafne-niesamowicie-mila-koteczka-do-adopcji-CID103-IDUPCHh.html?bs=olx_pro_listing https://www.olx.pl/d/oferta/tinka-ok-4-letnia-koteczka-do-adopcji-CID103-IDUPD8B.html?bs=olx_pro_listing
  6. Tinusia widzę ma się dobrze,nawet nie za bardzo widać na nich chore oczka,widać,że Raman ja polubił a jedno zdjęcie Dziewczynki rewelacyjne,ale imie trzeba zmienić...chyba,... ogłoszę je
  7. Nie widzę na watku Twojego wpisu,że deklarujesz stała,ale widocznie coś przoczyłam,przepraszam juz piszę,że to stała
  8. W tym tygodniu Kofik będzie miał zrobione rozszerzone badanie krwi. I kilka nowych fotek.
  9. Ostatnie wpłaty dla Kofika: Pani Ania G-R----372zł Ellig----40zł. Serdecznie dziekuję
  10. Wpłat jednorazowych jest 1125zł stałych 200zł wszystko jest w 1 poscie,wydatki również
  11. Kolejne wpłaty na konto Koficzka: helli---wpłata stała 100zł i bonus 100zł pucka69----stała 20zł limonka80---stała 40zł i bonus 40zł Z całego serca dziekuję wszystkim pomagającym Koficzkowi
  12. Bardzo Ci dziekuję Zastanawiam sie na jakie miasto,ja juz go ogłosiłam na Poznań,Kraków,Katowice i Warszawę. To może na Łódz?
  13. Jeszcze ogłosiłam ją na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-miziaczek-koteczka-milka-czeka-na-adopcje-CID103-IDUIwR5.html?bs=olx_pro_listing
  14. Ogłosiłam Koficzka jeszcze na Poznań. Już ma 4 ogłoszenia,więcej nie zrobię ,bo olx w końcu mi pokasuje.
  15. Może.....Ludzie decydują za niego.My nie znamy powodu jego smutku. Tam miał dobrze,niestety warunki mieszkaniowe poprzedniego dt zmieniły się na gorsze,a ludzie maja tez swoje zwierzaki,i wielkie serce dla zwierząt.
  16. Rozmawiałam z Pania Violą, Kofik zostaje w Lublinie. Nie dziwię się ,taki grzeczny psiak:) Za pierwszy miesiąc koszt pobytu 800zł. Kolejny to już będzie 600zł. Musze tylko dopłacić za maj 200zł.
×
×
  • Create New...