Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Myślę,że gdyby były u Ciebie w tym czasie kiedy znalazł się DS taki dobry dom,to by go nie straciły. Ale co było.....to było...... Teraz szukamy juz kolejnego dla dwupaku.
  2. No pochmurna panienka:) Ale chyba pacała łapką ją jakaś kotka. Więc nie jest taka bojowa:) Ale jaka śliczna i jakie ładne fotki:)
  3. Dziekuje Przydałyby się jeszcze ogłoszenia na Lublin i na Warszawę ale nie mam innych zdjęć może jeszcze znajdę jakieś na watku szczebrzeszyniaków i poroszę Kasię,może udałoby sie jej zrobić jeszcze kilka
  4. Wyje tylko jak zostaje sam jak są ludzie w domu to nie ma mowy o wyciu dlatego przydałby sie mu dom gdzie jest duża rodzina
  5. Wczoraj Isabel rozmawiała z elik,być może dzisiaj będzie wiadomo czy jest miejsce dla niego Isabel pytała wiele osób,nawet te,które adoptowały od nas kotki,zeby popytać wśród znajomych ale niestety:(
  6. Kasia mówiła,ze może mieć ok. 8 lat,dlatego tak napisałam ale w lecznicy został oceniony na 4-5 trudno powiedzieć,nie wiemy dokładnie ile
  7. Bardzo dziekuję Dzisiaj ogłosiłam go na Wrocław Na Katowice i Kraków juz ma ogłoszę jeszcze na Lublin i Warszawę/jak olx nie usunie mi ogłoszeń/
  8. Z Murka rozmawiałam dwa razy,gdyby wyadoptowała jakiegoś psiaka to być może wziełaby Kofika. A tak na razie mimo szczerych chęci nie może. Próbowałysmy z Rafałem,ale się nie odzywa.Po tym co napisałyście to i tak bym go tam nie oddała.
  9. A ja nie wiem jaka Blanka jak człowiek jest w domu to jest niespotykanie łagodny psiak duży plus,ze nie przeszkadzają mu inne psiaki i kotki dlatego przydałby mu sie DS gdzie jest dużo ludzi
  10. Kolejne wpłaty dla Kofika od Pani Ani G-R----100zł od lipsik-----50zł Serdecznie dziekuję
  11. Kofik musi opuścić dt. Kasia się przeprowadza,nie może zabrać pieska. U Rafała w Krasnymstawie nie ma miejsca,u Szafirki również,pytamy znajomych,ale niestety do tej pory niczego dla psiaka nie ma.
  12. Kofik juz po kastracji.Na razie wszystko ok. Ma załozony kołnierz,niestety nie jest z tego zadowolony. Dokazuje,wskakuje na stół,drapie drzwi,wyje. Jest to psiak,który nie może zyć bez człowieka,dobrego oczywiście. Dla niego nic więcej się nie liczy,ani inne psiaki,ani kotki. Jak był na dworze,i Kasia wypuściła go na podwórko,a sama musiała wyjść,to wydrapał sobie dziurę w ogrodzeniu i pognał jej szukać. Nie znalazł i wrócił do domu. Kofik musi znalezć dom z ogrodem. Lub w mieszkaniu,gdzie jest więcej ludzi.Bo nie chce zostawać sam,Wyje. Więc w bloku by to nie uszło. I Kasia powiedziała mi dzisiaj,żeby na cito coś dla niego szukać.Jej duża sunia też wariuje,może z zazdrości,jest niespokojna,warczy na niego. I Kasia nie chce takiej sytuacji. Moze jakby było miejsce w hoteliku u Rafała w Krasnystawie,ale tam siedziałby w kojcu,nie ma mowy,zeby ktoś poświęcał mu więcej czasu.
  13. Pojawił się na ulicy,dokarmiałam go przez tydzień. W końcu położył się przy blokach,a to nie jest przyjazne miejsce dla bezdomnych zwierzaków. Kilka godzin trwało zanim udało się nam mu pomóc. Nie znając psiaka bałyśmy się,że może ugryzć,że może pomyśli,że po raz kolejny ktoś chce go skrzywdzić. Położył się na kłujących gałęziach,bo na ziemi bardzo zimno. Myślałyśmy,ze może jest chory,albo bardzo zmęczony tułaczką,bo nie chciał wstać,tylko podnosił głowę i patrzył na nas. Ale raczej to drugie. to drugie. Kofik,tak ma na imę psiak zostałał odpchlony i odrobaczony..Po podaniu tabletki psiak sie zataczał,ale pózniej mu przeszło. Załatwił się robalami,tasiemcem i innym dziadostwem. Kofik jest oceniany na 6-8 lat Miły i kochany ,kocha wszystkich,nawet koty,ale najbardziej człowieka. Na chwilę obecna udało się nam go zabezpieczyć,ale nie może tam zostać. Zrobiłam ogłoszenia na olx-ie,na Kraków,Katowice i Warszawę,ale niestety:( Tutaj przy śmietniku przy blokach A tutaj u weta na badaniach,Kofik waży 15kg Fotka Koficzka z hoteliku Wpłaty jednorazowe dla Kofika: Anonimowo----50zł Nesiowata---20zł Pani Ania G-R----100zł Lipsik---50zł Poker---50zł Mruczka---200zł Madie---150zł Isabel----100zł bakusiowa----50zł Pani Ania G-R---150zł znajoma elik Agnieszka 50zł Nadziejka----55zł helli----100zł limonka80----40zł Pani Ania G-R----372zł Ellig----40zł MikAga-----50zł Isabel---50zł Anonimowy Darczyńca---200zł MikAga----30zł/wpłata w lipcu/ Z bazarku Nadziejki---47zł/25.07/ z bazarku Nadziejki ---41.50zł /08.08.2023/ z bazarku Nadziejki ---66zł /20.09.2023/:) z mojego wrześniowego bazarku---50zł/28.09/ MikAga---30zł /05.10.2023/ Pani Ania----264zł /12.10.2023/ Helli-----250zł /21.10.2023/ Mik-Aga-----3 x 30zł, w grudniu 30zł Mik Aga 60zł bakusiowa 20zł elmas---20zł --------------------------- 2024 MikAga----30zł bakusiowa---10zł Anna G-R---190zł Elik---30zł Poker----50zł MikAga---30zł Poker---25zł Elik---25zł MikAga----30zł Poker ---25zł Deklaracje stałe: koja---40zł----/wpłacone za maj / wpłacone za czerwiec/wpłacone za lipiec i sierpień/wpłacone za IX I X/wplacone za XI i XII 2023//////////wpłacone za styczeń i luty2024////////wpłata 40zł 03.03.2024 Pucka69----20zł---wpłacone za maj ,wpłacone za czerwiec ,,wpłacone za lipiec/,wpłacone za sierpień/,wpłacone za wrzesień / wpłacone za pazdziernik:)wpłacone za listopad,wpłacone za XII................Wpłacone za styczeń 2024/wpłacone za luty 2024/ Helli---100zł--- wpłacone 28.05.2023,wpłacone za czerwiec 23.06.2023,wpłacone za lipiec 25.07.2023/wpłacone za sierpień -22.08.2023/wpłacone za wrzesień---22.09/wpłacone za pazdziernik 21.10/wpłacone za listopad 22.11./wpłacone za grudzień 28.12------------------wpłacone za styczeń 2024/wpłacone za luty 2024 Limonka80----40zł---wpłacone za maj 28.05.2023/wpłacone za czerwiec i lipiec 2023-- 100zł//wpłacone za sierpień 2023/wpłacone 50zł za IX/wpłacone za X/wpłacone za XI,wpłacone za XII,limonka80---XII/2023/wpłacone za luty 2024 Nesiowata---10zł---wpłacone za maj 30.05.2023, wpłacone za czerwiec 14.06.2023/ wpłacone za lipiec 2023---14.07.2023/wpłacone za sierpień---13.08/wpłacone za IX,X i XI 2023...wpłacone za XII....................2024----------styczeń/wpłacone/wpłacone 15Zł Elf i Mango---30zł/wpłacone za czerwiec 29.06.2023/,wpłacone za lipiec 2023/ wpłacone za sierpień 2023/wplacone za wrzesień 2023/, wpłacone za pazdziernik 2023,wpłacone za listopad 22.11/wpłacone za XII/20zł gratisik:)/ 2024----styczeń-30zł/ wpłacone za luty 2024 ------------------------------------------------------ Wpłaty stałe:240zł Wydatki: szczepienie wirusówki----65zł Koszty kastracji pokrył UMiG w Szczebrzeszynie transport Szczebrzeszyn -Lublin 70zł 08.05.2023-----zaliczka na hotelik 600zł 05.06.2023---wpłata na konto hoteliku 200zł /dopłata do hotelikowania za maj//zapłacone od 07.05.2023 do 07.06.2023/ 08.06.2023----wpłata na konto hoteliku 232zł/ zwrot za badanie krwi i odrobaczanie 06.07.2023------wpłata do Hoteliku 600zł /od 07.06.2023 do 07.07.2023/ 07.08.2023---wpłata do Hoteliku 600zł /od 07.07 do 06.08.2023/ 23.09.2023---wpłata do hoteliku 600zł /od 07. 08. do 06.09.2023/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Obecny stan finansowy Kofika:920zł/08.06.2023/ Obecny stan finansowy Kofika:1050zł\23.06.2023/ Obecny stan finasowy Kofika 1360zł /05.07.2023/ Stan finansowy Kofika 660zł /03.09..2023/ Stan finansowy Kofika 1026zł /28.09.2023/ Stan finasowy Kofika 426zł /28.09.2023/ Stan finansowy Kofika 600zł/21.10.2023/ Stan finasowy Kofika 310zł /23.11.2023/ Stan finansowy Koficzka 660zł/14.12.2023/+ 20zł / obecnie 680zł Stan fnansowy Koficzka 180zł /29.12.2023/ ---------------------------------------------------------------------------------- 2024 Stan finansowy Koficzka 760zł / 26.01/ Stan finasowy Koficzka 210zł /30.01/ Stan finasowy Koficzka 315zl /08.02.2024/--- 445zł/25.02.2024/25.02-----470zł/550zł Hotelikowanie Kofika od 07.05.2023 do 06.06.2023 ......zapłacone 800zł Hotelikowanie Koficzka od 07.06. 2023 do 06.07.2023/...zapłacone 600zł Hotel od 07.07.2023 do 06.08.2023...zapłacone 600zł Hotelikowanie Kofika od 07.08.2023 do 06.09.2023...zapłacone 600zł Hotelikowanie Koficzka od 07.09.2023 do 06.10.2023 zapłacone 600zł Zapłacone za hotelikowanie Koficzka od 07.10. do 06.11.2023 Zapłacone od 07.11 do 06.12.2023
  14. Niespotykanie miły i łagodny Koficzek:) Chodząca dobroć:) Na konto wpłynęło od anonimowego darczyńcy 50zł.Na operację Koficzka.Bardzo dziekujemy
  15. Nadal szukamy dla takiego kochanego Koficzka domu stałego lub tymczasowego. Ogromny koszt zabiegu,ale trzeba go zrobić,czy ktos może wspomóc finansowo psiaczka? Będziemy miały do zapłacenia 250zł .Ponieważ osoba pomagająca szczebrzeszyniakom wpłaciła wcześniej 100zł,za co bardzo dziekujemy:) 50zł przeznaczyłysmy na szczepienie.
  16. Wyjdzie...wyjdzie....i jeszcze znajdzie fajny domek:)
×
×
  • Create New...