Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dopiero dzisiaj trafiłam na wątek Malagos masz wielkie i litościwe serce
  2. Pani Wiola słowa dotrzymała,fotki Koficzka są dziekuję sue za wstawienie Kofik widać ma się dobrze,cieszę się bardzo.Chodzi juz na spacery,z sunią w podobnym wieku,która dotrzymuje mu kroku.
  3. Rozmawiałam wczoraj z Pania Wiolą Kofik ma się dobrze,dużo śpi, jednak chodzi na spacerki,ale z psiakiem staruszkiem,w podobnym wieku do Kofika. Pani Wiola mówi,że Kofik to staruszek,napewno nie ma 5-6 lat,trudno określic jego wiek,ale może to być 10+ wszystko wskazuje na to,porusza sie wolno,dużo śpi,leży. Czasami pospaceruje sobie po ogrodzie,ale więcej śpi. Uaktywnia sie tylko jeśli ktoś wyciąga do niego rękę,..po głaski.To lubi najbardziej. Może też tęskni za ludzmi,którzy go wyrzucili,ale zwierzaki już takie są. Apetyt dopisuje,kopa w porządku. Poprosiłam o kilka fotek.
  4. Mam na koncie Koficzka wpłatę stałą za czerwiec i lipiec od limonki 100zł.Serdecznie dziekuję bardzo dziekuję za nadpłatę 20zł----bo stała jest 40zł miesięcznie
  5. Kolejne wpłaty na konto Koficzka 30zł stała za lipiec od Elf i Mango i 30zł od Mik Aga Serdecznie dziekuję
  6. Serdecznie dziękukę za stałkę dla Koficzka od koja za czerwiec ,lipiec i sierpień
  7. Bardzo dziekuję za pomoc Koficzkowi,który dzięki Waszej pomocy może przebywać w hoteliku Dziekuję Elf i Mango
  8. Na koncie mam stałą za czerwiec dla Kofika od Nesiowatej 10zł. Bardzo dziekuję
×
×
  • Create New...