-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
-
Wydaje mi się,ze to nie jest dobry dom dla Kiry,właśnie ze względu na koty.Nigdy nie odizoluje kotów tak,żeby były na sto procent bezpieczne.Koty to ciekawskie stworzenia.A praca ze szkoleniowcem niczego nie załatwi,bo ta rasa tak ma,dorwać wszystko co się rusza,myślę,że nie tylko koty,kury,chomiki,większe ptaki. Może poczekamy jeszcze chwilę.
-
Z mojego ostatniego bazarku 129zł 385zł - 129zł. Dług 256zł .Minus 100zł od Ani B. Dług za karmę w chwili obecnej wynosi 156zł Wpłaty na konto szczebrzeszyniaków bakusiowa ------- 150zł /na wróżnienie ogłoszeń/ Ania B ---------- 200zł Figunia -------- 100zł 200zł /100zł od Ani B i 100zł od Figuni/ wpłaciłam wczoraj do Murki. Bardzo dziekuję wszystkim za pomoc szczebrzeszyniakom
-
Kotki,które karmię,tylko niektóre Rudy Felek to starszy kocurek,przydałby sie normalny dom czarne,nie wiem,ale chyba kotka,daje się pogłaskać,ale brązowy ogon i część futerka:( buro biały Felicjan tez powinien znależć dom,wiosna sprzedaja dom po starszej pani,i nie wiem co będzie z Felicjanem,ani z jego siostra Burasią
-
-
Czułam,że tak może być szkoda mi tych ludzi,napewno pokochali Kirę,ale adoptując kolejnego psiaka musza brac pod uwagę jego stosunek do kotów Kira napewno znajdzie dom,ale wydaje mi się,ze to sunia,która potrzebuje dużo ruchu,wybiegania się najlepszy byłby dom z ogrodem,napewno bez innych zwierzaków,to takie moje marzenie