-
Posts
26211 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
DORA1020 replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
-
Nie tylko ja, Wspólnie zdecydowałyśmy o tym. Wiem,że też chciałabyś,zeby Kofik miał już w końcu dobry dom,ale nic na siłę. To córka tej pani podjęła taką decyzję,gdyby chodziło o jej mamę,i jej decyzję,to napewno do adopcji by doszło. Nie będę się w to już wgłębiała,wczoraj to był dla mnie trudny dzień.
-
Kofika miała adoptować starsza pani/,ale nie na tyle starsza,żeby nie zaopiekować sie psiaczkiem/ Decyzję o rezygnacji z adopcji podjeła córka. Pani Viola mówiła,że starsza pani bardzo to przeżyła,chciała bardzo adoptować Koficzka. Ale córka przeczytała o lęku separacyjnym Koficzka i ,że to był powód rezygnacji z adopcji. Nie wiem dlaczego nie zapytała o ten lęk,byłoby to jej wyjaśnione. Kofik w tej chwili nie ma lęku separacyjnego. Być może tak było na początku,kiedy psiaczek się bał,że znowu go ktos zostawi. Na początku był miesiąc u Kasi,a tam tez są psiaki i kociaki,mimo to Kofik bardzo chciał do człowieka i może dlatego tak się zachowywał. W hoteliku tego problemu już nie ma.Szoda,że tak wyszło. I szkoda mi tej pani,która bardzo chciała adoptować Kofika.Bo Kofik jest psiakiem wyjątkowym,na tyle lat pomagania nie spotkałam tak miłego i grzecznego pieska.
-
Kofik miał mieć dom,nie pisałam,żeby nie zapeszyć a,że jestem pesymistką czekałam do końca wszyscy byli zachwyceni przyszłym domem Kofika i Isabel,Pani Viola i Jo37,która miała zrobić wizytę niestety rzeczywistość okazała się inna przyszły,niedoszły dom zrezygnował z adopcji,nie wiem dlaczego ludzie tak pochopnie podejmują decyzje,robią nadzieję osobom,którym tak zależy na szczęściu psiaka. A pózniej piszą,że rezygnują.Nie będę wiecej pisać,bo mogłabym napisać za dużo.