Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. O Koficzku myślę codziennie,brakuje mi tylko czasu na pisanie. Rozmawiałam z P.Wiolą jakiś czas temu. Kofik czuje się dobrze,nawet szczeka na dworze na psiaki sąsiadów,bierze leki na serce. Prosiłam o fotki,ale na razie nie dostałam. Mam wpłatę od Pana Wojtka R. 100zł.Bardzo,bardzo dziekuję
  2. Wpłaty stałe dla Koficzka od Helli---100zł za listopad i od Elf i Mango ---30zł za listopad Serdecznie dziekuję
  3. Nie wiem jakie bierze leki,zapytam. Pani Wiola ostatnio napisała,że kaszle,była z nim u weta i Koficzek dostał leki.
  4. Wpłaty na konto Koficzka: Pucka 69---20zł,stała za listopad Elf i Mango---30zł,stała za pazdziernik Serdecznie dziekuję
  5. Kolejna stała od MikAga---30zł ---za pazdziernik. Serdecznie dziekuję I stała od Nesiowatej za wrzesień,pazdziernik i listopad ---30zł . Bardzo dziekuję Oraz od koja stała za XI i XII ---80zł.Serdecznie i bardzo dziekuję
  6. Mam stałą wpłatę od limonki80---50zł Bardzo dziekuję Kochana limonko,napisałaś,że to wpłata za IX,ale chyba się pomyliłaś,bo za IX już wpłaciłaś Napisałam za XI
  7. Zapłaciłam za kolejny miesiąc hotelikowania Koficzka od 07.09 do 06.10.2023-----600zł Pani Wiola powiedziała,że Kofik kaszle i bierze leki. Domku gdzie jesteś?
  8. Widziałam ją wczoraj jak jechała do Murki Kupka nieszczęścia przerażona,chuda,ogon pod same zęby,trzęsąca się,nic tylko wyć ale taka nadzieja w oczach miała dużo szczęścia,że została wybrana,ale ten wybór jest straszny,trudny do bólu,bo wiele psiaków tam potrzebuje takiej pomocy
  9. Nie tylko ja, Wspólnie zdecydowałyśmy o tym. Wiem,że też chciałabyś,zeby Kofik miał już w końcu dobry dom,ale nic na siłę. To córka tej pani podjęła taką decyzję,gdyby chodziło o jej mamę,i jej decyzję,to napewno do adopcji by doszło. Nie będę się w to już wgłębiała,wczoraj to był dla mnie trudny dzień.
  10. Rozmawiałam z opiekunką Kofika,jest u niej juz kilka miesięcy, i ona powiedziała,że nie ma lęku separacyjnego.
  11. Kofika miała adoptować starsza pani/,ale nie na tyle starsza,żeby nie zaopiekować sie psiaczkiem/ Decyzję o rezygnacji z adopcji podjeła córka. Pani Viola mówiła,że starsza pani bardzo to przeżyła,chciała bardzo adoptować Koficzka. Ale córka przeczytała o lęku separacyjnym Koficzka i ,że to był powód rezygnacji z adopcji. Nie wiem dlaczego nie zapytała o ten lęk,byłoby to jej wyjaśnione. Kofik w tej chwili nie ma lęku separacyjnego. Być może tak było na początku,kiedy psiaczek się bał,że znowu go ktos zostawi. Na początku był miesiąc u Kasi,a tam tez są psiaki i kociaki,mimo to Kofik bardzo chciał do człowieka i może dlatego tak się zachowywał. W hoteliku tego problemu już nie ma.Szoda,że tak wyszło. I szkoda mi tej pani,która bardzo chciała adoptować Kofika.Bo Kofik jest psiakiem wyjątkowym,na tyle lat pomagania nie spotkałam tak miłego i grzecznego pieska.
  12. Kofik miał mieć dom,nie pisałam,żeby nie zapeszyć a,że jestem pesymistką czekałam do końca wszyscy byli zachwyceni przyszłym domem Kofika i Isabel,Pani Viola i Jo37,która miała zrobić wizytę niestety rzeczywistość okazała się inna przyszły,niedoszły dom zrezygnował z adopcji,nie wiem dlaczego ludzie tak pochopnie podejmują decyzje,robią nadzieję osobom,którym tak zależy na szczęściu psiaka. A pózniej piszą,że rezygnują.Nie będę wiecej pisać,bo mogłabym napisać za dużo.
  13. Hurrrrrra po raz drugi Bonus dla Koficzka od Helli---250zł Bardzo dziekuję i stała od Helli za pazdziernik---100zł Slicznie z Koficzkiem dziekujemy
  14. Hurrra..... Pani Ania wpłaciła dla Koficzka 264zł. Serdecznie dziekuję Koficzek ma już pełna kwotę za wrzesień Mam też stałą od Pucka69----20zł Bardzo dziekuję
  15. Tak,nie dam rady. Mam taki zwykły,najprostrzy telefon. I przypadkowo wykasowałam numer telefonu. Proszę podaj sue ,ona wyśle,,dziekuję:)
×
×
  • Create New...