Tinusia widzę ma się dobrze,nawet nie za bardzo widać na nich chore oczka,widać,że Raman ja polubił
a jedno zdjęcie Dziewczynki rewelacyjne,ale imie trzeba zmienić...chyba,...
ogłoszę je
Kolejne wpłaty na konto Koficzka:
helli---wpłata stała 100zł i bonus 100zł
pucka69----stała 20zł
limonka80---stała 40zł i bonus 40zł
Z całego serca dziekuję wszystkim pomagającym Koficzkowi
Może.....Ludzie decydują za niego.My nie znamy powodu jego smutku.
Tam miał dobrze,niestety warunki mieszkaniowe poprzedniego dt zmieniły się na gorsze,a ludzie maja tez swoje zwierzaki,i wielkie serce dla zwierząt.
Rozmawiałam z Pania Violą, Kofik zostaje w Lublinie. Nie dziwię się ,taki grzeczny psiak:)
Za pierwszy miesiąc koszt pobytu 800zł. Kolejny to już będzie 600zł.
Musze tylko dopłacić za maj 200zł.