Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Mittsu jedzie w sobotę do DS Dziękuje Poker za wizyte pa:) Pani dołozy do transportu 200zł,niestety bedzie jeszcze brakowało 100zł poniewaz transport do Wrocławia wyniesie 300zł,wydaje mi sie,że i tak niedużo
  2. Dziękuję Ci Poker za wizytę przedadopcyjną:) Też myślę,że to będzie dobry dom dla suni,napewno zmienią imię suni,w rodzinie trwa konkurs na imie dla suni pani dołoży do transportu 200zł,jeszcze będzie brakowało 100zł
  3. Koszt transportu to 300zł Ile pani zechce dołozyc do transportu to zawsze będzie mniej do zapłacenia
  4. Z dobrych info to jeszcze takie,że może Mittsu pojedzie do dt we Wrocławiu:) transport byc może w sobotę
  5. Zawsze wiedziałam,że Maciuś to kochane kocisko czuje się u Was dobrze,bezpiecznie,dlatego polubił mizianko:) Mizianko i odemnie:) Dla Maciusia i Czarusia:)
  6. Dziękuję Poker:) Mam nadzieję ze sie uda,mógły to byc dt dla suni większy odzew na ogłoszenie jest z Wrocławia i okolic juz rozmawiałam z kierowcą i Mitssu mogłaby dołączyc do transportu,który organizuje Tola byłoby to w sobote 9 maja
  7. Tak,ma FIV Już dzwoniłam do tej pani,ale ona chciała kotka z Katowic,ponieważ ona ma juz koteczkę a chciałaby kotka,który zaakcetuje koteczkę a ona jego a ja nie mogę jej dac takiej gwarancji,że kotki polubia się jeśli nie polubia się co wtedy? A to przeciez tak daleko mimo wszystko chciała link do ogłoszenia
  8. Irys wrócił na działkę,ale nie może tam zostać,a juz napewno na zimę ale nie było innego wyjścia,nie mógł pozostać dłużej w klatce,dla niego było to ogromnym stresem noce są jeszcze zimne,nie wiem gdzie on śpi,do budki raczej nie wchodzi już zaczął kichać przydały by sie kapsułki na odporność ale bardziej dom dla biedaka tylko kto adoptuje 10 letniego kocurka z kocim hiv:(:(:( a Irys takby chciał do człowieka
  9. Irysek wrócił na działkę nad czym ubolewam ale nie można było go dłużej trzymać w klatce jak wypadł z tego kontenerka to dwa dni go nie było zrobił sie nieufny i ostrożny,ale na szczęście przeszło mu i znowu jest miziaczkiem niestety zaczął kichac:( domu nadal szukamy,jeśli się znajdzie to zabierzemy go z działki bo bez sensu jest,żeby 10 letni kot,który żył na wolności został na zawsze zamkniety w klatce mam nadzieję.że do zimy znajdziemy mu dom
  10. Fajne fotki:) dodałam do ogłoszenia z nadzieją,że znajdzie dom wspaniały...taki jak Rex znalazł
  11. Były wysłane do Murki podam numer tel Isabel,pani Jola wyśle do niej bo sama jestem ciekawa jak wygląda teraz Misiaczek
  12. czasami osoby dokarmiające zwierzaki są szykanowane znam to z własnego doświadczenia ale ja się nie poddałam,,kosztem własnego zdrowia nikt mi nie zabroni dokarmiania ale rozumiem ta dziewczynę
  13. Czy ktos jeszcze pamięta Misiaczka? Jestem w kontakcie z pania Jolą Misio to moje słoneczko,kochana psinka najnowsze info to takie,ze Misio ma usunięte 23 zęby,zostało mu 9 ale robił sie juz stan zapalny i bardzo to dokuczało psince ale i tak wcześniej jadł tylko mokre jedzenie /tak był nauczony w Szczebrzeszynie,karmiłam go mokrym/ więc teraz nie bedzie problemu z jedzeniem...no bo tylko 9 zebów pani Jola bardzo kocha Misia...:) a on ją:) mieszkaja w Lubiązu....Rex we Wrocławiu:) w tamtych okolicach trafiaja sie takie domy:)
  14. Dzwonił dzisiaj Pan Igor kilka razy dziekował,że mógł adoptowac Rexa....nie do uwierzenia:) Rex ma sie dobrze /wiadomo:)/ przytył,odwiedza sąsiadów,pózniej sąsiedzi przyprowadzja go go domu,wiedzą juz gdzie mieszka Rex,psinka zaprzyjazniła sie ze szczeniakiem sasiadów,i to jego odwiedza. Co za pies...mówi pan igor,mądry:) kochany:) przyjacielski:) Zyczę wszystkim zwierzakom takich domków
  15. No mówiłam..... miziaczek z niej niesamowity,dlatego udało sie po raz trzeci z dzikuska nie byłoby tak łatwo szukamy domu dla koteńki
  16. To szukamy domu Vikuni Kasia mówiła,że miziak niesamowity dobrze,że Piotrek do Ani zadzwonił,inaczej mogłoby sie to zle skończyć
×
×
  • Create New...