-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Mittsu jedzie w sobotę do DS Dziękuje Poker za wizyte pa:) Pani dołozy do transportu 200zł,niestety bedzie jeszcze brakowało 100zł poniewaz transport do Wrocławia wyniesie 300zł,wydaje mi sie,że i tak niedużo -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Koszt transportu to 300zł Ile pani zechce dołozyc do transportu to zawsze będzie mniej do zapłacenia -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Poker:) Mam nadzieję ze sie uda,mógły to byc dt dla suni większy odzew na ogłoszenie jest z Wrocławia i okolic juz rozmawiałam z kierowcą i Mitssu mogłaby dołączyc do transportu,który organizuje Tola byłoby to w sobote 9 maja -
Tak,ma FIV Już dzwoniłam do tej pani,ale ona chciała kotka z Katowic,ponieważ ona ma juz koteczkę a chciałaby kotka,który zaakcetuje koteczkę a ona jego a ja nie mogę jej dac takiej gwarancji,że kotki polubia się jeśli nie polubia się co wtedy? A to przeciez tak daleko mimo wszystko chciała link do ogłoszenia
-
Irys wrócił na działkę,ale nie może tam zostać,a juz napewno na zimę ale nie było innego wyjścia,nie mógł pozostać dłużej w klatce,dla niego było to ogromnym stresem noce są jeszcze zimne,nie wiem gdzie on śpi,do budki raczej nie wchodzi już zaczął kichać przydały by sie kapsułki na odporność ale bardziej dom dla biedaka tylko kto adoptuje 10 letniego kocurka z kocim hiv:(:(:( a Irys takby chciał do człowieka
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Irysek wrócił na działkę nad czym ubolewam ale nie można było go dłużej trzymać w klatce jak wypadł z tego kontenerka to dwa dni go nie było zrobił sie nieufny i ostrożny,ale na szczęście przeszło mu i znowu jest miziaczkiem niestety zaczął kichac:( domu nadal szukamy,jeśli się znajdzie to zabierzemy go z działki bo bez sensu jest,żeby 10 letni kot,który żył na wolności został na zawsze zamkniety w klatce mam nadzieję.że do zimy znajdziemy mu dom -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Fajne fotki:) dodałam do ogłoszenia z nadzieją,że znajdzie dom wspaniały...taki jak Rex znalazł -
Czy ktos jeszcze pamięta Misiaczka? Jestem w kontakcie z pania Jolą Misio to moje słoneczko,kochana psinka najnowsze info to takie,ze Misio ma usunięte 23 zęby,zostało mu 9 ale robił sie juz stan zapalny i bardzo to dokuczało psince ale i tak wcześniej jadł tylko mokre jedzenie /tak był nauczony w Szczebrzeszynie,karmiłam go mokrym/ więc teraz nie bedzie problemu z jedzeniem...no bo tylko 9 zebów pani Jola bardzo kocha Misia...:) a on ją:) mieszkaja w Lubiązu....Rex we Wrocławiu:) w tamtych okolicach trafiaja sie takie domy:)
-
Dzwonił dzisiaj Pan Igor kilka razy dziekował,że mógł adoptowac Rexa....nie do uwierzenia:) Rex ma sie dobrze /wiadomo:)/ przytył,odwiedza sąsiadów,pózniej sąsiedzi przyprowadzja go go domu,wiedzą juz gdzie mieszka Rex,psinka zaprzyjazniła sie ze szczeniakiem sasiadów,i to jego odwiedza. Co za pies...mówi pan igor,mądry:) kochany:) przyjacielski:) Zyczę wszystkim zwierzakom takich domków
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
No i znowu zastój:(