Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Nikt nie pyta:( i długi za hotelikowanie:(
  2. Pierwsze info z DS Rexa....... Pan Igor stwierdził,że Rex nigy nie mieszkał w domu,no wiadomo....przez 9 lat buda Połozył sie na swoim posłanku,pan Igor jeszcze po 22 -giej wyszedł z Rexem na długi spacer:) Rex wylizał wszystkich domowników:) Domownicy bardzo się cieszą,,że Rex do nich przyjechał:) ale my chyba bardziej sie cieszymy:) Ladnie chodzi po schodach:) ładnie na smyczy:) W tej chwili ponownie jest na długim spacerku:) No nie dałam rady....poryczałam się ze szczęścia
  3. Teraz będzie zabawa:) zwiedzanie:) i wszystko co najlepsze:) Pan Jakub wydał na wyposażenie,zabawki,jedzonko tysiąc zł:) Bardzo sie cieszę:) Może i siostrze kocurków Jowitce też się uda
  4. Mitsu,a ty nikomu się nie podobasz?:( Zero zainteresowania,zero telefonów:( Rex miał więcej szczęscia taka sliczna sunieczka,zmieniłam ogłoszenie na Wrocław,myslałam,że może z Rexem sie zabierze ale niestety:(
  5. Tak,to prawda Wielkie dzieki dla Pana Piotra:) 9 zwierzaków jedzie po lepsze zycie,w ciągu kilku dni zostało to wszystko dograne a to wszystko dzieki staruszkowi Rexowi:)
  6. dobrze,że udało się pomóc klejnej bidzie:) sue od 2 tygodni nieustannie próbowała,ale w końcu się udało na zdjęciu tego nie widać,ale Kasia mówiła ,że kocinka jest bardzo chudziutka:( zabiedzona:( skórka i kosteczki:( ale apetyt ma:) więc szybko nadrobi zaległości
  7. Jada jeszcze do Tarnowa 2 kocurki w sumie jutro do lepszego życia jedzie stadko....7 zwierzaków oby wszystko sie udało bardzo to przezywam,oby wszystko sie udało
  8. kolejna faktura 166zł dług więc sie zwiększył do kwoty 481zł z bazarku jola&tina 200zł bardzo dziękuję:) więc znowu mniej dług za karmę obecnie wynosi 281zł
  9. Cieszę się,że jest juz zabrany z ulicy myslę,że szybko znajdzie dom,gorzej niestety będzie z transportem Kasia zrobi ładne fotki...i szukamy domku no w międzyczasie kastracja....odpchlanie,odrobaczanie
  10. Jak najbardzxiej juz Rex jutro wyrusza w droge podmien na Mitssu lub jakiegos psiaka od ala123
×
×
  • Create New...