-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Byłoby fajnie Irysek nie,to był kot wolnożyjący,może wróci w maju na ta działkę,skąd go zabrałyśmy ale tylko na lato, bez sensu,żeby całe lato siedział w klatce ale co dalej ..to nie wiem z ogłoszeń nikt nie dzwoni:( szkoda kotka:( natomiast dla innego kotka taki dom tymczasowy byłby super niestety nie wystarczy z bazarku cegiełkowego na zakup 3 keneli nie wiem czy na 2 wystarczy,ale może...... -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Może dłużej "idzie" ten przelew ale te 200zł suni teraz bardzo sie przyda bardzo dziękuję:) -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Murko koniecznie trzeba do weta oby to nie było nic poważnego już się martwię -
Kotek w nocy cos zjadł,nie załatwił sie jeszcze stres dla niego:( i dla mnie trzeba go wykastrować i może udałoby sie znależć dom,czas ucieka adopcje tylko do świąt,pózniej sporadycznie szkoda mi go,żeby siedział w tym kenelu,ale na razie nie ma innego wyjścia pomaganie w realu jest bardzo trudne i stresujące wszystko opiera sie o pieniądze długi w lecznicy ogromne.kotki uratowane,znajduja domy,są już szczęśliwe i trauma za nimi ale zostają niestety koszty do zapłacenia za to wszystko poza tym ciągle muszę kupowac karmę dla kotów wolnozyjących,bywało tak,że karmę,którą zostawiałam kotom zjadały głodne psy musiałam więc zostawiać kolejna porcje,a karmy nigdy za dużo ale dokarmiam również głodne psy codziennie wieczorem zostawiam 2 pojemniki z jedzeniem kupuję ryz lub makaron,ale niestey nie wiem czy u dam radę dalej finansowo dobrze,że idzie lato,więc może już nie będę zostawiać jedzenia,tylko wodę,no i może troszeczkę suchej karmy pieniądze również potrzebne dla kotów uratowanych,zabranych z ulicy,czy ze śmietnika kastracja,testy,szczepienia.leczenie w razie potrzeby,no i trzeba zostawic w dt chociaż troche karmy o kosztach transportu juz nie piszę,bo zawsze te koszty pokrywa Baltimoore więc chociaz tutaj nie trzeba sie martwić przepraszam za ten referat,ale takie smutne refleksje mnie dopadły ja wiem,że dogomaniacy pomagają bardzo,nie wiem co zrobiłtybysmy bez tej pomocy tylko przeraża mnie ,że potrzeb jest tak dużo:(
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Irysek nadal przebywa w klatce:( na ogloszenia nikt nie odpowiada:( smutne to bardzo:( na razie na szczeście nic mu nie potrzeba,ma ciepło,sucho,głodny nie jest,ale niewola dla starszego wolnożyjącego kota to strasznie smutne:( -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
To będziemy szukac domku bez kur:) -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
One nie były długo długo są Gracja i Mizia,a domku nadal nie widać:( -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję:) -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Sliczne fotki:)