Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Sliczne,kochane:) szukamy domku w dwupaku mam nadzieję,że znajdą super domek i nie będą już żyć na śmietniku
  2. WCzoraj sterylke miała Migotka Isabel poniosła koszty sterylizacji 180zł Migotka jest u niej prawie od pół roku,ale szykuje się jej pod koniec marca ds bardzo dziękuję Isabel:)
  3. Byłoby fajnie Irysek nie,to był kot wolnożyjący,może wróci w maju na ta działkę,skąd go zabrałyśmy ale tylko na lato, bez sensu,żeby całe lato siedział w klatce ale co dalej ..to nie wiem z ogłoszeń nikt nie dzwoni:( szkoda kotka:( natomiast dla innego kotka taki dom tymczasowy byłby super niestety nie wystarczy z bazarku cegiełkowego na zakup 3 keneli nie wiem czy na 2 wystarczy,ale może......
  4. Może dłużej "idzie" ten przelew ale te 200zł suni teraz bardzo sie przyda bardzo dziękuję:)
  5. Ja nie jestem fb-kowa,ale jesli ktos jest to bardzo prosze o udostepnianie z góry bardzo dziękuję:) https://pomagam.pl/kotka-luna
  6. Murko koniecznie trzeba do weta oby to nie było nic poważnego już się martwię
  7. Moje "maleństwa", trzeba było je ściągnąć z tego smietnika wcześniej,jak były małe,ale czasu zabrakło..... i miejsca nie było gdzie można by je umieścić
  8. Dzisiaj kolejne podejście do złapania drugiego kotka ze śmietnika /zostanie jeszcze trzeci/ spróbujemy z sue ,może się uda.......
  9. Kotek w nocy cos zjadł,nie załatwił sie jeszcze stres dla niego:( i dla mnie trzeba go wykastrować i może udałoby sie znależć dom,czas ucieka adopcje tylko do świąt,pózniej sporadycznie szkoda mi go,żeby siedział w tym kenelu,ale na razie nie ma innego wyjścia pomaganie w realu jest bardzo trudne i stresujące wszystko opiera sie o pieniądze długi w lecznicy ogromne.kotki uratowane,znajduja domy,są już szczęśliwe i trauma za nimi ale zostają niestety koszty do zapłacenia za to wszystko poza tym ciągle muszę kupowac karmę dla kotów wolnozyjących,bywało tak,że karmę,którą zostawiałam kotom zjadały głodne psy musiałam więc zostawiać kolejna porcje,a karmy nigdy za dużo ale dokarmiam również głodne psy codziennie wieczorem zostawiam 2 pojemniki z jedzeniem kupuję ryz lub makaron,ale niestey nie wiem czy u dam radę dalej finansowo dobrze,że idzie lato,więc może już nie będę zostawiać jedzenia,tylko wodę,no i może troszeczkę suchej karmy pieniądze również potrzebne dla kotów uratowanych,zabranych z ulicy,czy ze śmietnika kastracja,testy,szczepienia.leczenie w razie potrzeby,no i trzeba zostawic w dt chociaż troche karmy o kosztach transportu juz nie piszę,bo zawsze te koszty pokrywa Baltimoore więc chociaz tutaj nie trzeba sie martwić przepraszam za ten referat,ale takie smutne refleksje mnie dopadły ja wiem,że dogomaniacy pomagają bardzo,nie wiem co zrobiłtybysmy bez tej pomocy tylko przeraża mnie ,że potrzeb jest tak dużo:(
  10. Dziczek ze śmietnika złapany jest juz w kenelu u Kasi nie wiem co dalej trzeba wykastrować...ale po pierwsze nie ma kasy:( a po drugie odległe terminy zdjęcia kotka wstwi sue
  11. Irysek nadal przebywa w klatce:( na ogloszenia nikt nie odpowiada:( smutne to bardzo:( na razie na szczeście nic mu nie potrzeba,ma ciepło,sucho,głodny nie jest,ale niewola dla starszego wolnożyjącego kota to strasznie smutne:(
  12. To będziemy szukac domku bez kur:)
  13. One nie były długo długo są Gracja i Mizia,a domku nadal nie widać:(
  14. Cieszę się,że im się udało wczoraj do DS w Rożnowie pojechały Lulu i Rysio:) również w dwupaku:) Dziekujemy Baltimoore za organizacje transportu:) /co wcale nie jest łatwe/ i zapłacenie za transport:)
  15. Przy dobrych wiadomościach złe przy złych dobre takie życie Boluś i Pola trafiły do dobrego domu,jeszcze raz dziękuję Isabel za wizyte przedadopcyjną mamy fotki,wstawi sue
  16. Miał testy na Felv,wyszły niestety pozytywne,kobieta zaszczepiła swojego kotka Imbirek był w oddzielnym pomieszczeniu,dzisiaj miał byc wypuszczony ,dom pietrowy do dyspozycji nie doczekał:( myślę,że może miał jeszcze FIP:( strasznie przykro:(
  17. Odszedł dzisiaj wieczorem[*]:( Wczoraj przestał jeść,a dzisiaj koteczka już nie ma:( Kobieta z DS była dzisiaj z nim w lecznicy,dostał kroplówki,wetka powiedziała,że jak noc przeżyje to będzie dobrze,ale niestety koteczka juz nie ma:(
  18. Dziękuje Rafałowi za tak cudne fotki:) wiem ,że jest zapracowany,i weim,że dba o psiaki dzięki Tyska za wstawienie zdjęć :) i ogłoszenie Reksia:)
×
×
  • Create New...