Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Miałam jeszcze jeden telefon z Wałbrzycha ale nie przekonywujący myslicie,żeby to ogłoszenie dalej szło na Wrocław? Może zmienić na inne miasto? Tyśka na jakie miasto Ty ogłosiłaś?
  2. Nie udało się:( Poker do nich dzwoniła sunia miała byc prezentem dla głowy rodziny wszyscy zapewniali,że ucieszy sie,gotowi byli nawet wyjechac po nią w pół drogi ale to za duże ryzyko,za daleko gdyby to byli ludzie z Lublina można by było rozważac taka adopcję ale powrót z Wrocławia t juz nie wchodzi w grę
  3. Bakusiowa bardzo Ci dziękuję za wyróżnienie ogłoszeń:) Efekt tego jest wczoraj miałam zapytanie o Mittsu z Wrocławia nie wiem czy coś z tego będzie,ale najważniejsze,że coś ruszyło
  4. Isabel bardzo Ci dziękuję za opiekę nad Migotką:) Miałam to zrobić wczoraj,ale cały czas komputer mi się zawiesza,chyba nic z niego nie będzie Dzięki:)
  5. plus 145zł i 80zł/kupowałam wspólnie z Kasia ,więc faktury nie mam/ Dług za karmę:456zł minus z mojego bazarku 75zł Ostatecznie dług za karmę wynosi:381zł
  6. Napisała do mnie pani zaiteresowana sunia jutro ma zadzwonic zobaczymy....... niestety z Wrocławia lub okolic,ogłaszam na Wrocław dobrze,że bakusiowa wyróżniła Mittsu,to i odzew w końcu jest
  7. Chinka zadomowiła się w fundacji,ale idzie jej ogłoszenie,bo, jeśli by ktos zadzwonił to zaproponuje inną ale nikt nie dzwoni:( u mnie Mittsu nie wyróżniona https://www.olx.pl/oferta/mittsu-1-5-roczna-sunia-czeka-na-dom-CID103-IDDzsyc.html Teos na tymczasie u sue też nie https://www.olx.pl/oferta/teos-2-letni-kochany-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDBPqR3.html
  8. Przeszło 3 miesiące trwało zanim wylazła zza tej szafy nadzieja umiera ostatnia.... kiciu kochana...nie bój się.....
  9. Niestety na karmienie nie chodzę z aparatem,ale teraz juz będę zabierać,bo mogłam cyknąć jej fotkę no i mam złe info kotka zwiała,co za pechowa sytuacja:( Kasia umieściła ja w kenelu,kicia zjadła,była spokojna ale jak za godzine Kasia poszła do kici to już jej nie było uciekła z zamkniętego kenela...jakim cudem? Kasia była w szoku,bo kenel zamknięty a kotki nie ma:( no nie do uwierzenia.... dzisiaj pójdę zobaczyć ten kenel,Kasia mówi,że ten pożyczony od Krystyny jest lepszy dobrze,że kotka zna teren,bo juz raz uciekła i przyszła na działkę na żarełko a co by było gdyby umieściła tam kota zabranego z innego miejsca,kota,który nie zna terenu i by uciekł chyba trzeba dodatkowo jakoś zabezpieczyć ten kenel ale czy ponownie kotka wejdzie do kontenerka? same stresy:(
  10. Mamy kolejna kotkę na działe,na której karmie koty pojawiała sie co jakiś czas juz raz była złapana,jednak zwiała podczas przekładania z kontenerka do kenela dzisiaj pojawiła sie ,bardzo czujna.....żeby jej nie wpakować ponownie do kontenerka ale udało sie nam ją zwabić, Kasia była sprytniejsza,może też dlatego,że kicia była bardzo głodna nie wiem gdzie ja Kasia umieści,bo to juz 3 kot u niej na tymczasie ale kotka jest w ciąży,więc musi byc wysterylizowana śliczna jest,podobna do kotka,który jest na tymczasie u bakusiowej czarna,ze srebrnym włosem,miziak ale koty działkowe boja się jej
  11. Dzieki bakusiowa:) jeszcze zapomiałam o Teosiu,który miał mieć dom,ale ludzie zrezygnowali,Teos jest na tymczasie u sue https://www.olx.pl/oferta/teos-2-letni-kochany-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDBPqR3.html
  12. Ja równiez proszę https://www.olx.pl/oferta/sliczna-koteczka-10-miesieczna-czeka-na-dom-CID103-IDEsDrN.html
  13. A my zapraszamy na bazarek maseczkowy https://www.dogomania.com/forum/topic/351732-kup-dla-siebie-maseczkę-wspomożesz-koteczkę-do-16052020
  14. Zapraszamy na bazarek maseczkowy https://www.dogomania.com/forum/topic/351732-kup-dla-siebie-maseczkę-wspomożesz-koteczkę-do-16052020
  15. To prosze wpłać te pieniążki na konto Murki numer konta podany na wątku Mittsu Mittsu to sunia zabrana z łańcucha,podobnie jak Rex mała,kochana sunieczka,niestety juz z długami:( i nie ma szczęścia,mimo ogłoszeń nikt o nią nie pyta:( myślę,że stali deklarowicze Rexa wyrażą zgodę,żeby wspomóc sunieczkę
  16. Dziekuję bakusiowej za karmę dla mojego Rudego:) Po wcześniejszej karmie,którą dostałam od znajomej psiak dostał uczulenia,bez przerwy sie drapał teraz juz jest ok Bardzo dziekuję:)
  17. + faktura z 05.04----117zł Został dług 398zł z bazarku transportowego dostałam od bakusiowej 485zł .Bardzo dziękuję:) 285zł przeznaczyłam na dług za karmę, 200zł dałam dzisiaj sue na ratowanie zdrowia czarnego koteczka Dług za karme obecnie wynosi:113zł Niestety za moment zwiększy się,poniewaz sue wstawi kolejna fakturę na kwote 118zł
×
×
  • Create New...