Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. W środę wyrusza "wesoły autobus" ze zwierzakami do DS Do DS jedzie staruszek Rex /super dom:)/ koteczka z Izbicy,Tymianek-kocurek z tymczasu od sue i jada jeszcze dwie bidulki z zamojskiego schoniska i miałam dzisiaj zapytanie o Tofika i Burasia /są na tymczasie u guccio/ dom w Tarnowie,pan jest wykładowca na uczelni /chyba ekonomicznej/ w Krakowie wydaje mi sie że dobry dom,ale poprosiłam pana o bardzo przemyślana decyzję jutro będe wiedziała jaka decyzja koszt transportu zwierzków 1 tys.zł wiezie mąż Szafirki bakusiowa zaprasza na bazarek transportowy
  2. Nieśmiało napisze,że może jeszcze 2 kocurki /w jednym kontenerku/ gdyby dom sie zdecydował to tylko w taki sposób w tej chwili mają szansę dotrzec do DS
  3. Zmieniłam na chwilę suni ogłoszenie na Wrocław Rex znalazł wspaniały dom,może do wtorku cos by sie znalazło dla Mitssu
  4. Miałam kolejny telefon w spr adopcji Rexa też brzmiał rozsądnie z Grodziska Mazowieckiego
  5. Eh....:( smutne to wszystko:( w nastepnym tygodniu Rex jedzie do Wrocławia do DS zawozi go mąż Szafirki koszty ogromne:( gdyby ktos szukał transportu w tamte strony,to zmnieszyłoby koszty transportu Rexa
  6. Już uzgodniłam transport z Szafirką ja też pierwsze słyszę o takim pozwoleniu,ale skoro Szafirka zdobędzie takowe to nie ma problemu
  7. Z bazarku Poker 90zł Więc dług za karmę się zmniejszył do kwoty 315zł Bardzo Poker dziękuję:) Karmię bezdomniaki na śmietniku,na działce,dałam również karmę na tymczas Toficzka i Burasia,a także na tymczas Jowitki u sue
  8. Przyedzie po Rexa Szafirka,a włwściwie jej mąż maja samochód przystosowany do przewozu psiaków,ale jeszcze Szafirka mówiła,ze muszą prosic o pozwolenie nie wiem...na przekroczenie granic województwa w tym trudnym czasie wszystko wielka niewiadoma wyjazd byłby w nastepnym tygodniu...może poniedziałek,wtorek mamy nadzieję,ze może dołączy jakis zwierzak,zeby zmniejszyc koszty koszt transportu 860zł myslę,ze połowe dołoży DS zamiast siedziec jeszcze nie wiem ile w hoteliku Rex ma szanse na swojdomek
  9. No niestety ciężka sprawa:( Boję się,żeby Rex nie stracił tego domu,drugi raz juz takiego nie znajdzie dzwoniłam do PatiC ,była kiedys na dogo,woziła mi ze dwa razy psiaki,ale nie odbiera:( na sms-a też nie odpowiedziała:( kurcze,strasznie daleko,ale naprawdę warto pan Igor dołozy do transportu,ale naprawde gdzie ja znajdę ten transport
  10. Ma dom:)ma dom:) we Wrocławiu pan zauważył,że ogłoszenie zostało usunięte,ale wcześniej miał zapisany numer do mnie lepszego domu Rex nie mógł znależć Państwo są lekarzami,mają dom z ogrodem,wcześniej mieli staruszka ON-ka, adoptowali go z ekostrazy Grand,bo tak miał na imie psiak trafił do nich juz w złym stanie,i tez był staruszkiem,pan powiedział,że przez ten czas zaprzyjaznił sie z wieloma wetami,Grand przeszedł dwie operacje,niestety nowotwór na sledzionie:( go zabił:( chca pomoc Rexowi,a ja sie bardzo z tego cieszę i warto żeby Rex zaznał jeszcze normalnego życia pan wysłał mizdjęcie Granda,może ktos chętny wstawic na watek? DS dołoży do transportu,którego właśnie szukam
  11. Nie mam słów...po prostu ręce opadają:( zawsze wszystko opiera sie o kasę,gdyby była nie byłoby aż takiego problemu
  12. Miałam dwa telefony z Wrocławia i ze Sląska ale po pierwsze...za daleko dla staruszka a po drugie nie byłam przekonana do tych domów czekam dalej Tyśka to chyba z Twojego ogłoszenia ten Wrocław może zmien na Kraków
  13. psiak,któremu pomogła ala123 znaleziony w pobliżu Szczebrzeszyna chory:( prosze o udostępnianie zbiórki na FB /chociaz ja juz w te zbiórki nie wierzę/ https://zrzutka.pl/uyftft?
  14. Bardzo proszę jeśli ktoś mógłby wyróżnic ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/kotki-dwa-w-dwupaku-do-adopcji-CID103-IDDYC8v.html
  15. Kotki śmietnikowe prawda,że śliczne:) Kasia otworzyła kenel i kotki buszuja po łazience gdyby nie były białaczkowe to pewnie ganiałyby po całym Kasinym domku:) nie wiedziały do tej pory co to zabawa,zabawki,ciepło i przytualanka od człowieka chociaz ja czasami brałam Tofika na ręce i go głaskałam,strasznie fajny kociaczek Kasia ma filmik z kotaki,ale nie potrafi wstawić
×
×
  • Create New...