-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
W środę wyrusza "wesoły autobus" ze zwierzakami do DS Do DS jedzie staruszek Rex /super dom:)/ koteczka z Izbicy,Tymianek-kocurek z tymczasu od sue i jada jeszcze dwie bidulki z zamojskiego schoniska i miałam dzisiaj zapytanie o Tofika i Burasia /są na tymczasie u guccio/ dom w Tarnowie,pan jest wykładowca na uczelni /chyba ekonomicznej/ w Krakowie wydaje mi sie że dobry dom,ale poprosiłam pana o bardzo przemyślana decyzję jutro będe wiedziała jaka decyzja koszt transportu zwierzków 1 tys.zł wiezie mąż Szafirki bakusiowa zaprasza na bazarek transportowy
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam na chwilę suni ogłoszenie na Wrocław Rex znalazł wspaniały dom,może do wtorku cos by sie znalazło dla Mitssu -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
-
Przyedzie po Rexa Szafirka,a włwściwie jej mąż maja samochód przystosowany do przewozu psiaków,ale jeszcze Szafirka mówiła,ze muszą prosic o pozwolenie nie wiem...na przekroczenie granic województwa w tym trudnym czasie wszystko wielka niewiadoma wyjazd byłby w nastepnym tygodniu...może poniedziałek,wtorek mamy nadzieję,ze może dołączy jakis zwierzak,zeby zmniejszyc koszty koszt transportu 860zł myslę,ze połowe dołoży DS zamiast siedziec jeszcze nie wiem ile w hoteliku Rex ma szanse na swojdomek
-
No niestety ciężka sprawa:( Boję się,żeby Rex nie stracił tego domu,drugi raz juz takiego nie znajdzie dzwoniłam do PatiC ,była kiedys na dogo,woziła mi ze dwa razy psiaki,ale nie odbiera:( na sms-a też nie odpowiedziała:( kurcze,strasznie daleko,ale naprawdę warto pan Igor dołozy do transportu,ale naprawde gdzie ja znajdę ten transport
-
Ma dom:)ma dom:) we Wrocławiu pan zauważył,że ogłoszenie zostało usunięte,ale wcześniej miał zapisany numer do mnie lepszego domu Rex nie mógł znależć Państwo są lekarzami,mają dom z ogrodem,wcześniej mieli staruszka ON-ka, adoptowali go z ekostrazy Grand,bo tak miał na imie psiak trafił do nich juz w złym stanie,i tez był staruszkiem,pan powiedział,że przez ten czas zaprzyjaznił sie z wieloma wetami,Grand przeszedł dwie operacje,niestety nowotwór na sledzionie:( go zabił:( chca pomoc Rexowi,a ja sie bardzo z tego cieszę i warto żeby Rex zaznał jeszcze normalnego życia pan wysłał mizdjęcie Granda,może ktos chętny wstawic na watek? DS dołoży do transportu,którego właśnie szukam
-
Kotki śmietnikowe prawda,że śliczne:) Kasia otworzyła kenel i kotki buszuja po łazience gdyby nie były białaczkowe to pewnie ganiałyby po całym Kasinym domku:) nie wiedziały do tej pory co to zabawa,zabawki,ciepło i przytualanka od człowieka chociaz ja czasami brałam Tofika na ręce i go głaskałam,strasznie fajny kociaczek Kasia ma filmik z kotaki,ale nie potrafi wstawić