Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dziękuję sue mza wstawienie kolejnej faktury:) Dług na dzisiaj wynosi:638zł :( Dlatego zwracam się o pomoc w spłaceniu tej kwoty. Dług narasta od kilku miesięcy:( Sama tego nie udzwigne.Karmie w sumie 10 kotów. W tym Irys i kotka u starszej kobiety. To nie jest dokarmianie.Tylko karmienie,Te koty nie maja innego karmiciela. Irysowi daje miesięcznie 30-31 saszetek. I karmę PurinaOne 1,5 kg miesięcznie.Teraz w Biedronce w cenie promocyjnej 18zł za 1,5kg.Muszę kupić na 2 m-ce. To starszy kot ,w dodatku z Fiv.Niech chociaż ma dobre jedzenie. Większośc kotów,które karmię to są starsze koty. Robie bazarek za bazarkiem.na ostanim zarobiłam 14zł. Teraz będzie troszeczkę więcej.Bazarek jest do 12 czerwca.Myślałam,że bazarkami chociaż trochę spłacę dług,Niestety:( jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna.
  2. Zbiórka na długi Krysi, warto rozsyłać dalej: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/krysia-p?fbclid=IwAR1oU7EOJOMObA1C8gvvwLFmifa2bahQThcxsHYpcBytCw1z7nU2B6SbGEM
  3. zapraszamy https://www.dogomania.com/forum/topic/351993-dla-bezdomniakówsukienkibluzkitorebki-i-innedo-12062020/?tab=comments#comment-
  4. Fabio czeka na miejsce w hoteliku u Murki nastąpi to w następnym tygodniu długo czekalismy,poczekamy jeszcze troszke
  5. zapraszam na bazarek,na spłate długów za karmę https://www.dogomania.com/forum/topic/351993-dla-bezdomniakówsukienkibluzkitorebki-i-innedo-12062020/?tab=comments#comment-
  6. Wczoraj Rafał odebrał telefon,nie mógł wczoraj przyjachać po Fabio,miał wysłać kolegę z koleżanka niestety:(
  7. Popieram obiema łapami wiem jak cięzko zdobyc karme dla bezdomniaków,ale tez czasami komus biedniejszemu trzeba kupic karme bo nie ma czym karmic swoich zwierzaków.....jak chociażby kobieta,która ma 5 psiaków i kotka,Piotrek...starsza pani,której porzucam karme dla niestety juz 2 kotów /wcześniejsze zginęły na szosie/ i dokarmiamy z sue dwie suczki od patologa
  8. Nie wchodzi w grę fb nie mogę pisać o tym na wątku zastanawiałam sie czy nie odbiera tylko odemnie i od Krystyny,czy od nikogo a jednak odbiera...... poprosiłam sue,żeby zadzwoniła,nie zna jej numeru i o dziwo odebrał zupełnie tego nie rozumiem,przecież zna sytuację,uzgodnilismy miejsce....to dlaczego ?
  9. Mógł pojechać wczoraj...nie udało się:( Rafał z hoteliku nie odbierał telefonu...przez cały dzień...oby nic się nie stało ostatnio miał problemy zdrowotne teraz czekamy na drugą szansę
  10. Ojojoj.....bidulek:( ale u Guccio będzie zaopiekowany:) będzie mu dobrze,wiele przeżyło to kocisko,chore:( głodne:( ludzie obojętni:( głasków nie było:( a przecież kotki to tak uwielbiają i tak miał szczęście,teraz będzie cieplutko,brzuszek pełny,i dłon człowieka wrażliwego na grzbiecie ciciulka,głaski.....głaski:) głaski:)
  11. Bardzo prosimy o wyróznienie ogłoszeń inaczej raczej nie ma co liczyć na znalezienie domów z góry dziękuję:)
  12. Wczoraj kotek pojechał do lecznicy w Izbicy okazuje się,że to nie pogryzienie przez innego zwierza tylko pękniety ropień bez pomocy nie byłoby dobrze
  13. Borysek vel Kacperek pojechał wczoraj do DT u Guccio to bardzo biedny,schorowany,ale taki kochany kotek uwielbia głaskanie i przytulanie,pewnie nigdy tego nie zaznał:( Oby udało sie znależć mu dom
  14. + ostatnia faktura 109zł Dług za karmę wynosi:629zł Pani Ania ze Szczekocin wpłaciła na zadłużenie 100zł.Bardzo dziękuję:) Więc troszeczkę się zmniejszyło Obecne zadłużenie za jedzonko dla kotków:529zł
  15. Oczywiście nie pamietałam tego za dużo na moja głowę a to w dodatku było dwa lata temu ale kotki nie mogą oczywiście tam zostać rozmawiałam z Panią Beata /na szczęscie Baltimoore miała do niej numer telefonu/ mówiła,że kotki miały tam dobrze,kobieta miała swoje dwa koty,obie były w kontakcie,przysyłała zdjęcia kotków widocznie za mało mamy problemów:(
  16. Na tym zdjęciu niewiele widać,może Kasi dzisiaj uda się zrobic lepsze rana jest duża,śmierdząca,dobrze,że pomogłyście dziewczyny,biedy kotek:( ale teraz będzie dobrze
×
×
  • Create New...