Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Wpłaty na transport jaskółek do Ośrodka pod Lublinem bakusiowa---30zł agat21---20zł Anula---20zł Nesiowata ---15zł Bardzo dziękuję:) Brakuje już niedużo---45zł
  2. Nie wiem,nie zapisałam numeru tel do pana Tomka dzwoniłam jakiś czas po adopcji to było wszystko w porządku Apsik zaprzyjaznił sie ze starszym psiakiem sąsiadów,ganiał po ogrodzie,szczekał,bronił swego domu jakby tam mieszkał od lat /tak mówił pan,który adoptował Apsika/ sama słyszałam to szczekanie myślę,że Apsik ma się dobrze,ale sama chciałabym wiedzieć
  3. Pod mój blok znowu ktoś wyrzucił kotka,siwego:( Już kiedyś była wyrzucona taka siwa kotka,pojechała do lecznicy,niestety zmarła:( Chciałam go zabrać,niestety dzikusek:( ma załzawione oczka:( i taki smutny:(
  4. Kolejne wpłaty na karmę dla kotków: lipsik---100zł /bardzo dziękuję:)/ z mojego ostatniego bazarku 114zł Na plusie 7zł Ostatnie faktura za karmę 164zł tabletki na odporność dla Irysa i kotki z działki zakupione w lecznicy 20 kapsułek---30zł x 2 Obecny dług:217zł
  5. Mamy do sterylizacji na cito 4 kotki. Jedna w ciąży,więc nie wiem czy zdążymy:( Za sterylizację Eminki dług wisi w lecznicy. Gmina już nie pokrywa kosztów sterylizacji.Mówią,że do końca sierpnia nie ma pieniędzy.Ciekawe skąd pózniej wezmą. Na inne bzdurne rzeczy pieniądze są,tylko dla zwierząt nie ma. Koszt sterylizacji w miejscowej lecznicy to 180zł. Chcemy jakoś to opanować,ale zawsze niestety chodzi o kasę :( Mimo pomocy wielu dobrych serduszek na tym wątku,to ciągle są braki:(
  6. Bardzo proszę o wyróżnienie ogłoszenia tego biedaka na łańcuchu. https://www.olx.pl/oferta/nero-1-5-roczny-mily-psiak-czeka-na-dom-CID103-IDFqsrt.html
  7. Cieszę się:) Czy może ktos ogłosić Fabia na Wrocław? Ja ogłosiłam na Kraków,ale żadnego odzewu:(
  8. No i klops szczęścia Neruś nie ma:( wizytę zrobiła Ewelina,za co bardzo jej dziekuję:) niestety na nie:( kobieta mnie oszukała,dom nie jest ogrodzony,a kobieta w towarzystwie szemranych osób była pijana.
  9. Szukamy kogoś do wizyty pa dla Nerusia Jest to wieś Czułow....kierunek Tyniec.....koło Krakowa sue napisała na fb ,ale cisza:( a wizyta musi być dom z ogrodem,pani mieszka sama,mąż pracuje za granicą
  10. Podpisane podpisujcie proszę....na wszystko by tylko polowali:( jaskółeczki były na dworcu autobusowym,wiele osób widziało maluszki i przechodziło obojętnie
  11. Jaskółeczki dojechały szczęśliwie do Ośrodka zostały nakarmione,pani z Osrodka mówi,że to pózny lęg,ale spróbuje dołączyć do jaskółek,które w poblizu Ośrodka mją swoje gniazda,że tak by było dla nich najlepiej. Oby tym bidulkom się udało
×
×
  • Create New...