Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. One są na dworze,tylko do zdjęć zabrane do domu zapytam ile mogą mieć,bo kobieta darła się za mna w sklepie.....prosząc o pomoc na jednym zdjęciu widać jak maluszek zagląda przez okno,pewnie chce do domu:(
  2. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:) wszystkie kociaki do adopcji kobieta prosi o pomoc w znalezieniu im domów
  3. Agat21 chce pomóc psiakowi z patologii Nerusiowi i zabrac go do hoteliku pod Warszawą. Dosyc długo szukam dla niego domu i przydałoby się,żeby w końcu urwał się z tego łańcucha to młody psiaczek,od małego na łańcuchu:( ale będzie potrzebny transport najlepiej z Warszawy,gdyby ktoś przyjechał po niego,agat przejełaby go w Warszawie może ktoś ma jakiś pomysł? agat nie może przyjechać po niego
  4. Niestety nie ma,koteczka jest w Izbicy,prosiłam tą pania o zdjęcia,ale wysłała tylko takie,kotki prawdopodobnie sa na strychu,a na tej narzucie tylko do zdjęć:( a mąż tej kobiety kazał mi zabierać koty,bo je zpowrotem zawiezie do stodoły to ja chcę pomóc,a on jeszcze z mordą do mnie,ale na szczęście żona ma trochę więcej serca....
  5. Kochany Fabulek:) domku nie ma,ale widać,że jest szczęśliwy u Murki:)
  6. Wszystkim Cioteczkom pomagającym szczebrzeszyniakom bardzo dziękuję:) To dzieki Wam te wszystkie zwierzunie mają szanse na odmianę swojego losu
  7. Bardzo dziękuję Baltimoore za zorganizowanie i opłacenie transportu Kokosza i Ferdzia do DS:) To też jest bardzo stresujące,wiem,bo kiedys robiłam to sama Baltimoore napisała,ze kociaki juz w DS,ale pracy,żeby to zorganizować było dużo Bardzo,bardzo dziękuję:)
  8. Bardzo dziękuję bakusiowej za domki dla kotków:) Bez nich byłoby dla niektórych kotów ciężko,juz teraz kichają,a co mówić jak przyjdzie zima jedną budkę dostanie Bianka,druga kotki u starszej kobiety,trzecią dostanie Felek dwie dzisiaj zabrała sue dla kotków ,tez u starszych ludzi,postawi w graciarni bardzo Ci dziekuję:)
  9. Bardzo Ci współczuję:( i przepraszam,że Cię tak obciążyłam,moja psychika juz wysiadła Isabel,dasz radę dalej?
  10. A ja jeszcze wkleję to co napisała Jaaga na wątku zamojskich zwierzaków czasami telefony,pytania o zwierzaka jest tak bardzo w................,że nerwy nam puszczają dlatego też podaję namiary na Isabel...ja juz po tylu latach wypaliłam się,i mogę odpowiedzieć niegrzecznie,chociaż nie chciałabym Witam czy kotek jest do oddania czy z ajcesoriami w sesie kuweta Czy Pani w ogóle przeczytała treść ogłoszenia: "Osoby zainteresowane adopcją kotki proszone sa o kontakt telefoniczny: 609160440 . Proszę nie pisać wiadomości, bo ogłoszenie jest dane grzecznościowo". Od siebie, jako osoby dającej ogłoszenia dodam, że kot jest zaszczepiony (koszt ok 45 zł) wysterylizowany ( koszt ok 250 zł), odrobaczony (loszt ok 15 zł) Ma testy w kierunku chorób wirusowych ( koszt ok 100-150 zł) a Pani pyta o kuwete za 15 zł? naprawdę uważa Pani, ze jest odpowiednią osoba do adopcji jakiegokolwiek kota? Fundacja ratuje życie zwierząt, zapewnia im profilaktykę, zapewnia dom tymczawsowy, szuka domu stałego, ogłasza, a nie wyposaża domy zainteresowane adopcją. Jesli chce Pani wyprawkę do kota, to polecam zakup z hodowli za kilka tysięcy. Choc kuwetę i wtedy bedzie Pani musiała zakupic sama. Polecam przemyslec motywację chęci adopcji kota, bo to zobowiązanie i koszty na kolejnych kilkanaście lat.
  11. Teraz to pytają,jak pojechał do domu,wcześniej zero zapytań ja jeszcze nie zdążyłam go ogłosić
  12. Tyśka...gdybyś m ogła jeszcze trisię roczna koteczka,miziaczek,odpchlona,odrobaczona,wysterylizowana te poduchy to tylko do zdjęcia:(
  13. Do Isabel...:) mam nadzieję,że się nie obrazi...końcówka 630 ostatnio cały czas "siedzi" na telefonach....
  14. Nikosia w Izbicy nieśmiała,piękna koteczka wysterylizowana,do adopcji a tak było jak ją dokarmiałam przed blokiem teraz ten otwór zamurowali,a kcia się do niego chowała
×
×
  • Create New...