Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Nercio to pies ideał:) Znajdziemy mu kochający domek.Buda,łańcuch,kolczatka....zostaną gdzieś daleko...............wymazane z pamięci nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia
  2. Brawo dla warszawskiej grupy:) super,że chcą pomóc znależć kotkom domy trzymam kiciuki za te 3 zainteresowane domy,to takie miłe i kochane koteczki
  3. Dziękuję joli&tina za wstwienie fotek:) Wielkie podziękowania dla Baltimoore za zawiezienie Debory do DS:) Cały poniedziałek byłam myslamiz nimi to przeciez tak daleko,a kicia z FiV,taka podróż to wielki stres na szczęście DS super,bardzo się cieszę,że juz kicia nie będzie siedziała w klatce
  4. Tak,to Mruczuś vel Ruduś i Czaruś 3 miesięczne maluszki,Rudosław jest spokojniejszy,Czaruś pełen zapału do zabawy niby są odpchlone i odrobaczone,maja ksiązeczki,ich mamusia Celinka ,przepiękna trisia też szuka domu Tyśka proszę ogłoś jeśli możesz,z góry dziękuję:)
  5. Napewno próbowałabym,głodny u nich nie będzie,ale zarobaczony,ze świerzbem napewno:( myślę,że mogliby go oddać
  6. To są te ze zdjęć,tylko wydaje mi się,że zdjęcia były robione jak kociaki były młodsze tego buro białego sobie zostawili ludzie nie dbają o koty,chcą się szybciutko pozbyć przeziębione:( zarobaczone( świerzb:( kobieta mówiła,że tabletkę kupiła u weta i sama podała niestety Maczek vel Jaśmin,który w niedzielę pojechał do DS też zarobaczony,ze świerzbem dziewczyna pisała ,że była u weta i stwierdził to
  7. Kobieta mówi,że były odrobaczone raz 13 listopada,a odpchlała na początku listopada Fiprexem dla kotów
  8. Fakt,zapomniałam więc dług trochę się zmniejszy:)
  9. Jest mądry,myślę,że raz próbował wejść do domu ,dostał i więcej nie próbował,wiedział co go czeka:( Ale widzę,ze wszedł za sunią:) To bardzo mądry piesek:) i miał duzo szczęścia,że agat go wypatrzyła:) i pomogła:)
  10. Odpowiedz już jest.... Ja nie znam Bezika,znalazła go córka Kasi,u niej był przez chwilkę teraz jest u Ciebie więc napisz o nim parę słow,wiem tylko,że to bardzo miły przytulaczek:)
  11. Ala podeślij mi tekst dla drugiego,bo nie wiem juz co pisać,nie znam tych kotków i nic mi nie przychodzi do głowy https://www.olx.pl/oferta/polroczny-ogonek-do-adopcji-CID103-IDHtYuJ.html
  12. To niestety po ilości odpowiedzi na olx i telrfonów prawda:( Oczywiście podzielimy się ta dobrą informacją na razie coś sie szykuje dla kotków u Murki,ale to Isabel ogarnia
  13. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Bezika:) jest śliczny, i taki kochany miziaczek:) ale nikt nie dzwoni:( mam juz fotki z DS Jaśminka vel Maczka z samego rana dziewczyna wysłała:) wysłałam do Joli....no trochę Jolę męczę tym wstawianiem fotek,....bo dużo tego jest
  14. Cudowne,jak ta pani pakowała je do kontenerka widziałam jakie spokojne i grzeczniutkie,kotki marzenie
×
×
  • Create New...