-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
I co tu mozna napisać.........szczęście,radość :) Nerusiu:):):) agat wielkie dzięki:) -
Tak buuenos,masz rację:) To grupa osób pomagających:) bez Waszej pomocy byłoby niemożliwe pomóc tak wielu zwierzakom ogłoszenia,wyróznienia,kontakty z ludzmi,organizowanie transportu,wizyty przedadopcyjne,bazarki,i wiele innej pomocy gdyby nie Wasza pomoc juz dawno bym się załamała a tak jestem /no niestety prawie/ zawsze pełna nadziei bardzo dziekuję wszyskim:) za ta pomoc:)
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
I dlatego Fabuś czeka.....i czeka........ -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Szkoda:( schody może nie byłyby przeszkodą ,ale kot juz tak:( -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę.Neruś długo nie czekał na dom. A może ta pierwsza rodzina chciałaby adoptować Fabusia? Tylko Fabuś nie lubi kotków:( ani innych mniejszych stworzeń:( Ale ludzi kocha bardzo:) No i niestety starszy jest -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Z bazarku jola&tina do Murki trafiło 320zł:) -
Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Bianeczki:) To "moja" dzikuska:) Taki sam był Maciuś:) Przez kilka lat nie podchodz do Bianki,a teraz dopomina sie głasków,przebiera łapkami,mruczy czy juz zostanie na śmietniku? Czy czeka ja lepsze zycie? W ciepełku.........bo miseczka zawsze pełna,ciepełko tez jest .....w budce,ale myślę,że kicia chciałaby już więcej,ale o wejściu do łapaka nie ma mowy:(
-
Te małe koteczki od sue,prosiłam o jakieś nowe zdjęcia,mam tylko jedno,i z tym zrobiłam już dawno ogłoszenie,adopcja w dwupaku https://www.olx.pl/oferta/polinka-i-julcia-dwie-kicie-do-adopcji-w-dwupaku-CID103-IDHlwLX.html https://www.olx.pl/oferta/sliczna-koteczka-roczna-czeka-na-dom-CID103-IDEsDrN.html https://www.olx.pl/oferta/3-miesieczne-kocurki-do-adopcji-w-dwupaku-CID103-IDFGkZ3.html https://www.olx.pl/oferta/tobi-przecudny-miziaczek-polroczny-czeka-na-dom-CID103-IDGT4kB.html https://www.olx.pl/oferta/misia-roczna-koteczka-do-adopcji-CID103-IDGtzdW.html https://www.olx.pl/oferta/groszek-7-miesieczny-mily-kotek-do-adopcji-CID103-IDGGMNV.html https://www.olx.pl/oferta/3-letni-dropsik-mily-kociaczek-po-udarze-czeka-na-dom-CID103-IDG1fSJ.html naliczyłam 7
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
I zapraszamy na watek biednych koteczków. -
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Dziękujemy za kolejny bazarek:):):) -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Radość dla mnie to ogromna trudno to wyrazic w słowach,tylko łzy radości cisną się do oczu jak patrzę na te fotki -
Plus kolejna faktura 139zł, zakup taśmy naprawczej :dwie taśmy,jedna 10zł,druga dłuższa 24zł,duże worki :10 sztuk 10zł,zakup polarów w ciuchlandzie do kocich budek 38zł. Obecnie dług wynosi:668zł Wszystko to potrzebne,zeby kotki zimę przetrwały jeszcze raz dziekuję bakusiowej za budki dla kotków:) jedną juz Biance postawiłam,postawiłam tez kotkom na działce,dwie budki i część polarów dałam sue