Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Mądre koteczki:) ale budki bardzo potrzebne widzę na fotkach,że tych budek to minimum trzy potrzeba ale będzie radość,jak wejdą do tych ciepłych budek Bianka to właściwie z budki nie wychodzi,tylko na żarełko
  2. Tak buuenos,masz rację:) To grupa osób pomagających:) bez Waszej pomocy byłoby niemożliwe pomóc tak wielu zwierzakom ogłoszenia,wyróznienia,kontakty z ludzmi,organizowanie transportu,wizyty przedadopcyjne,bazarki,i wiele innej pomocy gdyby nie Wasza pomoc juz dawno bym się załamała a tak jestem /no niestety prawie/ zawsze pełna nadziei bardzo dziekuję wszyskim:) za ta pomoc:)
  3. Dziękuję Ci Tyśka za ogłoszenia:) Dużo tego jest,więc nie wyrabiasz:( Ja też mam sporo ogłoszeń,ale w kilku ogłoszeniach jest numer telefonu Isabel sama bym tego nie ogarnęła jestem jej wdzięczna za ta pomoc,rozmowa z ludzmi jest czasami bardzo stresująca
  4. Kolejne zgłoszenie ze wsi:( dwa malutkie 4-5 tygodniowe kotki szukają dt dwa umarzły:( zostały dwa:( i zimne ludzie serca:( kilka kotków w sobotę jedzie do Murki jeszcze nie wiem ile,bo z ludzmi ciężko sie dogadać ale docelowo 4 trzymiesięczne kotki i ich mama
  5. Bardzo się cieszę.Neruś długo nie czekał na dom. A może ta pierwsza rodzina chciałaby adoptować Fabusia? Tylko Fabuś nie lubi kotków:( ani innych mniejszych stworzeń:( Ale ludzi kocha bardzo:) No i niestety starszy jest
  6. Z bazarku jola&tina do Murki trafiło 320zł:)
  7. Super na 7 dni wystarczy,pózniej okres świąteczny,więc i tak adopcje staną w miejscu,ruszy niestety dopiero po nowym roku dzięki bakusiowa:)
  8. Nie ma Ponieważ nie ma w sklepie,pani powiedziała,że nie doszły w takiej ilości w jakiej zamawiali a sprowadzają je z U.S.A przez COVID nie dotarły w zamawialej ilości nowa dostawa będzie dopiero w lutym i pani mnie zapisała,ma do mnie zadzwonić jak klatka juz będzxie w sklepie
  9. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Bianeczki:) To "moja" dzikuska:) Taki sam był Maciuś:) Przez kilka lat nie podchodz do Bianki,a teraz dopomina sie głasków,przebiera łapkami,mruczy czy juz zostanie na śmietniku? Czy czeka ja lepsze zycie? W ciepełku.........bo miseczka zawsze pełna,ciepełko tez jest .....w budce,ale myślę,że kicia chciałaby już więcej,ale o wejściu do łapaka nie ma mowy:(
  10. Te małe koteczki od sue,prosiłam o jakieś nowe zdjęcia,mam tylko jedno,i z tym zrobiłam już dawno ogłoszenie,adopcja w dwupaku https://www.olx.pl/oferta/polinka-i-julcia-dwie-kicie-do-adopcji-w-dwupaku-CID103-IDHlwLX.html https://www.olx.pl/oferta/sliczna-koteczka-roczna-czeka-na-dom-CID103-IDEsDrN.html https://www.olx.pl/oferta/3-miesieczne-kocurki-do-adopcji-w-dwupaku-CID103-IDFGkZ3.html https://www.olx.pl/oferta/tobi-przecudny-miziaczek-polroczny-czeka-na-dom-CID103-IDGT4kB.html https://www.olx.pl/oferta/misia-roczna-koteczka-do-adopcji-CID103-IDGtzdW.html https://www.olx.pl/oferta/groszek-7-miesieczny-mily-kotek-do-adopcji-CID103-IDGGMNV.html https://www.olx.pl/oferta/3-letni-dropsik-mily-kociaczek-po-udarze-czeka-na-dom-CID103-IDG1fSJ.html naliczyłam 7
  11. Bardzo dziękuję:) Połowe tej kwoty 320zł dałam Murce ,jest u niej dług,a za chwile pojada do niej kolejne kotki połowę 320zł przeznaczam ,na dlugi za karmę
  12. I zapraszamy na watek biednych koteczków.
  13. Dziękujemy za kolejny bazarek:):):)
  14. Plus kolejna faktura 139zł, zakup taśmy naprawczej :dwie taśmy,jedna 10zł,druga dłuższa 24zł,duże worki :10 sztuk 10zł,zakup polarów w ciuchlandzie do kocich budek 38zł. Obecnie dług wynosi:668zł Wszystko to potrzebne,zeby kotki zimę przetrwały jeszcze raz dziekuję bakusiowej za budki dla kotków:) jedną juz Biance postawiłam,postawiłam tez kotkom na działce,dwie budki i część polarów dałam sue
×
×
  • Create New...