-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Agat21 chce pomóc psiakowi z patologii Nerusiowi i zabrac go do hoteliku pod Warszawą. Dosyc długo szukam dla niego domu i przydałoby się,żeby w końcu urwał się z tego łańcucha to młody psiaczek,od małego na łańcuchu:( ale będzie potrzebny transport najlepiej z Warszawy,gdyby ktoś przyjechał po niego,agat przejełaby go w Warszawie może ktoś ma jakiś pomysł? agat nie może przyjechać po niego
-
Niestety nie ma,koteczka jest w Izbicy,prosiłam tą pania o zdjęcia,ale wysłała tylko takie,kotki prawdopodobnie sa na strychu,a na tej narzucie tylko do zdjęć:( a mąż tej kobiety kazał mi zabierać koty,bo je zpowrotem zawiezie do stodoły to ja chcę pomóc,a on jeszcze z mordą do mnie,ale na szczęście żona ma trochę więcej serca....
-
Bardzo dziękuję bakusiowej za domki dla kotków:) Bez nich byłoby dla niektórych kotów ciężko,juz teraz kichają,a co mówić jak przyjdzie zima jedną budkę dostanie Bianka,druga kotki u starszej kobiety,trzecią dostanie Felek dwie dzisiaj zabrała sue dla kotków ,tez u starszych ludzi,postawi w graciarni bardzo Ci dziekuję:)
-
A ja jeszcze wkleję to co napisała Jaaga na wątku zamojskich zwierzaków czasami telefony,pytania o zwierzaka jest tak bardzo w................,że nerwy nam puszczają dlatego też podaję namiary na Isabel...ja juz po tylu latach wypaliłam się,i mogę odpowiedzieć niegrzecznie,chociaż nie chciałabym Witam czy kotek jest do oddania czy z ajcesoriami w sesie kuweta Czy Pani w ogóle przeczytała treść ogłoszenia: "Osoby zainteresowane adopcją kotki proszone sa o kontakt telefoniczny: 609160440 . Proszę nie pisać wiadomości, bo ogłoszenie jest dane grzecznościowo". Od siebie, jako osoby dającej ogłoszenia dodam, że kot jest zaszczepiony (koszt ok 45 zł) wysterylizowany ( koszt ok 250 zł), odrobaczony (loszt ok 15 zł) Ma testy w kierunku chorób wirusowych ( koszt ok 100-150 zł) a Pani pyta o kuwete za 15 zł? naprawdę uważa Pani, ze jest odpowiednią osoba do adopcji jakiegokolwiek kota? Fundacja ratuje życie zwierząt, zapewnia im profilaktykę, zapewnia dom tymczawsowy, szuka domu stałego, ogłasza, a nie wyposaża domy zainteresowane adopcją. Jesli chce Pani wyprawkę do kota, to polecam zakup z hodowli za kilka tysięcy. Choc kuwetę i wtedy bedzie Pani musiała zakupic sama. Polecam przemyslec motywację chęci adopcji kota, bo to zobowiązanie i koszty na kolejnych kilkanaście lat.
-
Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:) To są kotki ze wsi,zabrane do domu przez kobietę,siedzą na strychu,a jej mąż sie piekli,żeby zabierać Tyśka bardzo Cię proszę jesli możesz ogłoś te kotki na Lublin lub Warszawę biały z rudym ogonkiem to 12tygodniowy maluszek,odpchlony,odrobaczoni i raz zaszczepiony rudo biała pięknotka to też 12tygodniowy kocurek,odpcjhlony,odrobaczony i raz zaszczepiony czarnulek najsłabszy z rodzeństwa też do adopcji i mama młoda roczna trikolorka,miziaczek,odpchlona ,odrobaczona i wysterylizowana Isabel ..ten biały z rudym ogonkiem to Maczek:)
-
Brawo...brawo...brawo Jaaga