-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę,nareszcie mógł pokazać emoje,nie bać się ,szaleć zwierzaki czują kiedy zmienia się ich życie ale mnie też martwi ta łapka,patologi mówią,że wpadł pod samochód jak był szczeniorkiem,ale nic z tym nie zrobili,łapkasię zrosła,ale chyba go to nie boli -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To napewno bardzo kochana psiulka zaczyna nowe,lepsze życie bardzo się cięszę,że to juz,ze łańcuch urwany Agat bardzo,bardzo Ci dziekuję,ze go uratowałaś:) -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Uf...... Wesoły autobus wyruszył w drogę Nie było problemów śliczna,miła ,duża sunieczka,przestraszony Neruś,jest śliczny,dwa cudne kociaczki dziękuję Aldrumka,że zgodziłaś się je przetrzymać:) i jeden maluszek dołączy w Izbicy trzymamy kicuki,żeby wszyscy szczęśliwie dojechali -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
A ja jeszcze miałam problem z kobietą,u której jest Neruś wczpraj i dzisiaj nie odbierała telefonów,nie odpowiadała na smsy,nagrałam sie i cisza Isabel dzwoniła z innego numeru,ale tez nie odbierała,bakusiowa dzwoniła do pracy,ale i tak nic z tego nie wyszło byłam w tym domu,dzwoniłam,pukałam,jakieś dziecko powiedziało,że nikogo nie ma w domu,ale wiem,że to nie było prawda w końcu zadzwoniła i powiedziała,że jutro będzie można zabrac psiaka ale stres zejdzie ze mnie dopiero jutro,jak Nero pojedzie bo myślałam,że juz nic z tego nie będzie -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Murka wczoraj dzwoniła,że psiowóz juz sprawnzwierzaki będą jechały prawdopodobnie w niedzielę agat,te dwa maluszki mogą jechać? to szansa dla nich ogromna,są śliczne i mam nadzieję,że długo nie będą czekały na dom Madie pisała,że je we wtorek zabierze -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze możliwość innego transportu 350zł gdyby ktoś dołączył,i kwota do podziału,to może by się udało na ten drugi transport na razie czekam na info od Murki czy udało się naprawić psiobusa