Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Jest jeszcze możliwość innego transportu 350zł gdyby ktoś dołączył,i kwota do podziału,to może by się udało na ten drugi transport na razie czekam na info od Murki czy udało się naprawić psiobusa
  2. Na sto procent jeszcze nie wiadomo U MUrki jakaś awaria w psiobusie jeśli nie naprawią to jedzie w innym aucie tylko sunia z hoteliku i kotki dla Nreusia szukałabym wtedy drugiego transoprtu
  3. Maczek vel Jaśmin być może miałby dom w Grodzisku Mazowieckiem Dom wolnostojący,pani pracuje w domu,maja juz 4letniego kotka ale szukam kogos do wizyty,kociak mógłby w sobotę pojechac do W-wy z Nerusiem,pani wyjedzie do W-wy po niego wizyta pa niestety na cito,zeby w sobotę mógł pojechać,bo niestety z transportem zawsze jest problem
  4. Madie napisała smsa,że trzy dni,jej chyba do wtorku nie ma w Warszawie. Kotki potrzebuja jedzonka,no i żwirku w kuwecie:)
  5. Malagos w tym trudnym okresie/mnóstwo kociaków w potrzebie/ Twoje info o Musi to balsam na moja duszę.Przecież ona by kolejnej zimy na mrozie nie przeżyła.Uratowałaś ją:) To taka fajna i mądra koteczka.I taka kochana.Ciszę się,że ma apetyt i,że mruczy:) Dziekuję ci bardzo,że ją wziełaś do siebie:)
  6. No nie jest:) ale sa jeszcze trzy maluszki,które pilnie szukają domów: to biały z rudym ogonkiem Maczek,rudo biały Ruduś i najmniejsza,najsłabsza bida,Czaruś:( te kotki naprawdę nie mają szczęścia,od 1,5 miesiąca ogłaszam...i nic......a ich mama trisia Celinka,przepiękna,miła koteczka...tez nic:(
  7. Bardzo proszę,jeśli mógłby ktoś wyróżnic ogłoszenia ,będę wdzięczna.Z góry bardzo dziekuję:) To szansa dla kotków,że szybciej je ktos wypatrzy. https://www.olx.pl/oferta/jasmin-mily-maluszek-do-adopcji-CID103-IDHpim4.html https://www.olx.pl/oferta/mruczus-mily-kotek-do-adopcji-CID103-IDHlvj5.html https://www.olx.pl/oferta/polinka-i-julcia-dwie-kicie-do-adopcji-w-dwupaku-CID103-IDHlwLX.html https://www.olx.pl/oferta/tobi-przecudny-miziaczek-polroczny-czeka-na-dom-CID103-IDGT4kB.html
  8. Bardzo dziękuję Ci ,że chcesz pomóc psiakowi:) Niestety nic więcej nie wiem o Nerusiu.Jest uwiązany gdzieś za budynkami gospodarczymi,na oczy go nie widziałam.Rexa widziałam,i nie mogłam patrzeć na jego cierpienie.Szybciej niz Neruś znalazł we Wrocławiu wspaniały dom.Ostatnie zdjęcie z DS to jak był z panem Igorem i jego żoną nad morzem. Nerusia ogon tylko widziałam,więc zapytałam czy mają jeszcze psy.Potwierdziła i powiedziała,że mogą go oddać.Przecież maja już następne dwa,na szczęście nie na łańcuchu.To pitbul i jakis mały piesek. Z patologią w naszym kraju nie wygrasz:(
  9. No niestety Madie nie może na razie zabrać kociaków nie ma jej w Warszawie a kotki w sobote mogłyby jechać kwestia przetrzymania kociaków 2-3 dni /tak mi napisała Madie/
  10. Pamiętam,chociaż tyle lat mineło ta kicia została wyrzucona przed szkołą w Szczebrzeszynie myślałam,że to kotka ale wiem,że niczego się nie boi,na moich oczach zaatakowała psiaka,wskoczyła na niego,a on biedak uciekał w popłochu
  11. 17.11.2020 mija miesiąc jak kotki trafiły do Murki dług 296zł + hotelikowanie 300zł=596zł Wpłata od helli 250zł:) Zostaje na dzień dzisiejszy do zapłaty 346zł
×
×
  • Create New...