Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Plus kolejna faktura 139zł, zakup taśmy naprawczej :dwie taśmy,jedna 10zł,druga dłuższa 24zł,duże worki :10 sztuk 10zł,zakup polarów w ciuchlandzie do kocich budek 38zł. Obecnie dług wynosi:668zł Wszystko to potrzebne,zeby kotki zimę przetrwały jeszcze raz dziekuję bakusiowej za budki dla kotków:) jedną juz Biance postawiłam,postawiłam tez kotkom na działce,dwie budki i część polarów dałam sue
  2. Tak jak napisała Baltimoore,na stara gwardię zawsze można liczyć:) Cieszę się,że jest ten wątek i mocno wierzę w to,że po operacjach te kociaki znajdą domy tyle juz przeszły:( strach pomyśleć cofając się do tyłu:(
  3. W domkach sa inne kotki? Czy będą jedynakami? Jakieś fotki z DS dostaniesz?:) Szybko znalazły kicule domki:)
  4. Tak wcześniej,buda,łańcuch,kolcztka:( a tak teraz:) na salonach wprawdzie to nie DS ,tylko hotelik,ale domy stałe juz są dwa,no i agat chyba będzie miała problem:) bo Neruś to psi ideał:)
  5. Tak,oni sami poprosili o znalezienie Nerusiowi domu Jak Murka przyjechała po niego,facet przyprowadził nam Nerusia do auta,jeszcze w tym zamieszniu chyba w kolczatce pojechał Można spokojnie podpisywać umowę,możesz podpisać jeśli tak uważasz,a jeśli nie to ja podpiszę
  6. Właśnie............... Wiedziałam,nawet ze zdjęć ze Neruś szybko znajdzie dom,tylko nie miałam dokąd go zabrać,a i kasy na hotelik nie było,juz Fabio ,tez cudny i kochany kilka miesięcy czeka u Murki no moze nie tak wspaniały jak Nero,bo Nerus to psi ideał,a Fabio instynkt mysliwski ale miód do ludzi
  7. Dziękuję Jola za wstawienie fotek:) Te maleństwa potrzebuja dt,ich mama również kotki chyba ok 2,5-3 miesięczne,są dokarmiane przez kobiete,ale na tych zdjęciach widać,że jest im zimno:( a to przecież dopiero początek zimy na zdjęciach niżej jest 3 letni kocurek kobieta napisała,że chyba przeszedł udar,ale ona nie była z nim u weta,i nie będzie:( kotek ma przekrzywiony łepek i cos z ogonkiem na moje pytanie jak to sie stało,dostałam odpowiedz bez komentarza:(:(:( Muszę przepisać,bo nie mogę wsatwić:( --------------------------------------------------------------- Cytuję: Kot ma ok 3 lat,może mniej.Nie jest zbyt duży.Gdy chorował w tamtym roku zimą był w domu.Przez jakis czas przewracał się i upadał bez powodu na bok,mama myślała,że zdechnie,ale polepszyło mu się bez leczenia.Teraz mama nie chce go trzymać w domu,bo mieszka sama i boi się ,że nabrudzi.Niezbyt trafia do kuwety,czasem ma rozwolnienie.Myślę,że po mleku.Ja przychodzę wieczorem i wpuszczam go do domu na kilka godzin,potem wychodzi na dwór.To bardzo przymilny kotek,szuka ciepła. ------------------------------------------------------------------ Trudno mi było to przepisać:(
  8. Kobieta obiecała,że wysterylizują mamę te kociaki są naprawdę śliczne:) i takie grzeczne. Dobrze Madie,że je uratowałaś:) Bardzo Ci dziękuję:) Jednego kotka oddali niby w dobre ręce,aż się boję pomyśleć co to za dobre ręce jednego zostawili sobie,i tez wydaje mi się ,że oprócz jedzenia niczego więcej tam nie będzie
  9. Niko ma ogłoszenie,ale zero odzewu:( niestety tylko jedno zdjęcie,więc może byc kiepsko helli wpłaciła 150zł na dług w lecznicy,bardzo dziękujemy:) piszę ,żeby nie umknęło
  10. Dzięki wielkie:) Neruś psi ideał:) już nie chce siedzieć w kojcu,już wie,że są ludzie ,nie ludziska,piekne fotki i Nerula w tak krótkim czasie poznał lepsze,szczęśliwsze życie:) widać to na zdjęciach
  11. ojej............biedaczki:( te kociaki jak z dworu trafiają do ciepłego domku,to zawsze sie pochorują:(
  12. Do mnie nikt nie dzwonił,do Murki chyba ktoś dzwonił z Tarnowskich Gór,ale jak nic nie pisze to chyba nic z tego:(
×
×
  • Create New...