-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Spory,ale jak na razie nie mamy juz tam kotków więc pomalutku może jakoś spłacimy ale dług mu Murki rośnie,na szczęście nie tak szybko jak w lecznicy kotki u Murki mają dobrą opiekę,jestem jej niezmiernie wdzięczna za ten tymczas. -
Dzwoniłam do p.Ewy z pytaniem o miejsce dla Arguska. To jest domowy płatny tymczas,chyba 300zł miesięcznie była tam moja kochana niewidoma Tyczunia,miała bardzo dobra opieke dzisiaj mam mieć odpowiedz gdyby na tak,to i tak dopiero na poczatku stycznia,bo wtedy tymczas ma opuścić sunia,która znalazła ds
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Dzwoniłam,pisałam sms-y do 6 osób z Wrocławia lub okolic z prosbą o pomoc niestety:( niektórzy nie odbieraja telefonów,na prośbę smsowa o kontakt--brak odpowiedzi:( jedna dziewczyna z fundacji nie może pomóc,w domu ma 10 kotów,niektóre z problemami zdrowotnymi druga mi odpisała,że działalność fundacji zawieszona i nie może pomóc:( czy nie ma w tym Wrocławiu nikogo kto by mógł pomóc?:( -
Dobre info w Sułowie ok. 15 kotów,drugie tyle zaginęło:( To nie jest to dobre indo:( kobieta,która trzyma "rękę na pulsie" ogarnęła to zabrała jedna kicię /Celinka--juź ds/ i 3 jej dzieci /Maczek już w ds/ Ruduś i Czaruś nadal szukaja domu i wysterylizowała 7 kotek wyobrażacie sobie co by było gdyby te kotki na wiosnę się rozmnożyły takie akcje naprawdę budują ale też zostało tam ok.15 kotków,bo są i kocurki kobieta miała robić zbiórkę karmy w szkole,ale wiadomu szkoły zamknięte a kotki chća jeść 15 kotów to naprawde duzo,i kobieta prosi o pomoc.
-
Musi znależć dom,po prostu musi szkoda biednego pieska wiem co to padaczka u psiaka nie ma się czego bać,szczęśliwy psiaczek i ataki będzie miał rzadsze oby stał się cud i ktoś mu pomógł tak napisała ala123 szukając domu dla starego,chorego kotka....i dom się znalazł zyczę tego Arguskowi z całego serca.
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Dzięki,że jesteście:) Te kotki wiele przeżyły,mają tylko nas -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Niko pojechała 13.12. do DS Jola&tina wpłaciła 14.12. do Izbicy 350zł -
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Dobrze,że jesteś:) Bo tak smutno jak nikt nie zagląda. -
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Wielkie dzięki:) Baltimoore jak tutaj zajrzy to poda numer konta. -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Tutaj chyba była miłość od pierwszego wejrzenia:) -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przepraszam,że na tym wątku,ale muszę te kciulki tez tak jak Neruś ze Szczebrzeszyna duzo przeżyły:( za dużo jak na dwuletnie życie:( proszę zaglądajcie do nich https://www.dogomania.com/forum/topic/352807-uratowane-szczebrzeszyńskie-pół-ślepaczki-potrzebują-wsparcia/