Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Na siebie,ale opisałam całą sytuację psiaka więcej info jeśli ktoś zadzwoni
  2. Nieudana próba wczoraj złapania Felka,ze świerzbem:( Stałyśmy z Kasią godzinę,ale kotek nie przyszedł:( No i nieudana próba złapania dzisiaj rano czarnego kocurka:( Też stałam godzine pod śmietnikiem,ale również nie przyszedł.
  3. Nie poszło tak łatwo,wiele stresu kosztowało to Baltimoore i Asię
  4. O byłoby super te info napawa nadzieją,oby tylok się nie rozmyślili
  5. Z bazarku lunarmermaid wpłace 80zł dla Fabio bardzo dziękuję za pomoc:)
  6. Kolejna faktura za karmę 101zł dług w RoyalVecie 91zł /Molly/ transport Molly do weta---20zDług:474zł z lunarmermaid ------162zł + 200zł serdecznie dziękuję :) 80zł z tego bazarku dla zadłużonego Fabio 100zł dla kotków u Murki 182zł na długi za karme i leczenie Molly Obecny dług:292zł
  7. Tak właśnie myślę,że po wyleczeniu mógłby do Ciebie ten kot jest bardzo chory:( Bianka niestety też:(
  8. Myślę,że wszedłby do łapaka niestety mam problem kto zawiezie jeszcze bedzie łapany Felek...i ten sam problem........
  9. Koniec roku i początek nie najlepszy:( niestety martwię się o te kociaki, Felek z działek tez chory:( czarny przy śmietniku bardzo przeziebiony,bardzo:( podam mu na razie unidox
  10. Dziękuję Jola za wstawienie faktury za karmę i zdjęcia Felka ten właścicielki kocurek ma świerzba,jego uszy są w fatalnym stanie,cierpi ja go karmię od kilku lat nie wiem jak mu pomóc,jeśli uda się go złapać pojedzie do Izbicy ale w lecie mi sie nie udało
  11. Potwierdzę bardzo dziękuje:) niedługo zrobię rozliczenie,teraz tyle trudnych spraw:( ten grudzień to najgorszy miesiąc
  12. Widocznie tak kochała matkę możemy zyczyc tej babie tylko wszystkiego najgorszego,złych i podłych ludzi nie brakuje nadzieja tylko w supergodze,juz z nia wcześniej rozmawiałam,obiecała wejść na wątek psiaka jeszcze raz zadzwonię do niej psiak nie może zostać w schronisku,ale przynajmniej babsztyl nie ma do niego juz żadnych praw
  13. Na razie wstrzymaj się,ale gdybys mogła ogłosić dwa 4 misięczne kocurki ,adopcja w dwupaku,Czaruś i Ruduś rudo-biały i czarny dwie w podobnym wieku kicie ,burasia i szylkrecia,od sue,adopcja tez w dwupaku oraz Wafelka i Aurorę,tez w dwupaku,te kotki bardzo sie lubią/są u Murki/ bardzo dziękuję:)
  14. Dziękuję lunarmermaid /gratuluję nicku:)/ za kolejny bazarek:) z poprzedniego 100zł przeznaczę na długi za karmę , a 62zł dla zadłużonego u Murki Fabio.
  15. To straszne paskudztwo,długie leczenie,zagrożenie życia:( te dwa maluszki były zabrane z innego miejsca
×
×
  • Create New...