Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Przepraszam,że na tym wątku,ale muszę te kciulki tez tak jak Neruś ze Szczebrzeszyna duzo przeżyły:( za dużo jak na dwuletnie życie:( proszę zaglądajcie do nich https://www.dogomania.com/forum/topic/352807-uratowane-szczebrzeszyńskie-pół-ślepaczki-potrzebują-wsparcia/
  2. Zapraszam na wątek biednych koteczków duzo przeżyły:( za dużo jak na dwuletnie życie:( proszę zaglądajcie do nich https://www.dogomania.com/forum/topic/352807-uratowane-szczebrzeszyńskie-pół-ślepaczki-potrzebują-wsparcia/
  3. Plus kolejna faktura 164zł /z 30.11./ Razem dług wynosi 512zł Z bazarku Olena buuenos 200zł plus wpłata od Isabel 50zł ,bardzxo dziękuję:) Dług w chwili obecnej wynosi 262zł Pozostałe pieniądze z bazarku Olena84 i buuenos przeznaczyłam: 300zł na DT dla kotków u Murki , 200zł na operację dwóch biednych koteczków Serdecznie dziękuję za pomoc:)
  4. Niestety pojawiły się kolejne porzucone koty:( dorosłe czarno-biały,czarny i bury czarno-białego już nie ma,nie wiem ,może gdzieś sobie poszedł czarny dołączył do Bianki /przy śmietniku/ natomiast burasek jest w innym miejscu /jego kamię codzioennie o 15.30,nie mogę tam zostawic jedzenia,bo tam tez karmię psiaki,i kocie jedzenie zniknęło by w mig/ a o tej godzinie kotek zawsze jest,i może zjeść zdjęcie czarnego mam ,natomiast buraskowi raczej nie zrobię,bo o 15.30 juz jest ciemno czarnulek siedział w budce Bianki,myślałam,że ją pogonił,ale nie to bardzo dobry kotek,tylko jest przerażony /na szczęście coraz mniej/ śpi sobie w budce razem z Bianeczką:)
  5. Murko dziękuję Ci,że przyjełaś kociaki na dt:) przyjemnie popatrzeć jak teraz mają dobrze:) w ciepełku:) zaopiekowane:) a spały w jakiejś norze pod stodołą,/dlatego ich futerka tak waniały stęchlizna:(/ a teraz,robi się ciepło w sercu:)
  6. Bardzo dziekuję lunarmermaid i yossarianie za kolejne bazarki:) potrzeb jest nadal sporo: długi w Izbicy,długi za karmę, dt kociaków u Murki,operacja kotków niedowidzących ale jest tak duza pomoc z Waszej strony:) tą pomocą tez jestem wzruszona mam naprawdę dużo szczęścia,że jesteście,dziękuję Wam za to z całego serca:)
  7. Bardzo dziękuję Olenie:) i buuenos za ten bazarek:) 300zł trafi do Murki,200zł na operację kotków niedowidzących,i 200zł na długi za karmę. Bardzo dziękuję:)
  8. Ja również bardzo się wzruszyłam takie gesty zawsze wzruszają bardzo dziękuję Tobie:) że pomyślałaś o moich podopiecznych:) i dziewczynie,że ma takie dobre serce:) niech jej się wiedzie w życiu:) karma przyszła wczoraj:)
  9. Też bym się obawiała czy jest jakis stan zapalny? Jeśli nie to może zostawmy tak jak jest bardzo się boje tej narkozy,i stresu Musi pokasływanie juz jej zostanie,i tak miała duzo szczęścia ,że do ciebie trafiła:) i teraz siedzi sobie w ciepełku:)
×
×
  • Create New...