Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Molly była dzisiaj w RoyalVecie kk,dostała antybiotyk Kesium,priobiotyk BioProcekt,Gentamycynę i trzy zastrzyki ja byłam bardziej przerażona od kotki,więc nie zapytałam kopy mamzbierac z trzech dni,piatek,sobota,niedziela,wetka wówczas dobierze odrobaczanie w poniedziałek wizyta kontrola koszt dzisiaj to 91zł /dług został w RoyalVecie/ za dowiezienie Molly do weta zapłaciłam 20zł nie wiem jak będę zapuszczać jej te kropelki do oczu,wyrywa się,gryzie,wrzeszczy,drapie a kilka dni temu to była całkiem inna koteczka,grzeczna,cichutka,nawet nie miauknęła,myślałam,ze nie umie miaukać,nie do uwierzenia jakagrzeczna....wszystko się zmieniło Molly ma ok.6-7 miesięcy
  2. Misia vel Mufinka jest na tymczasie u sue mam nadzieje,ze sue tutaj zajrzy i przeczyta może zapyta wetkę o Biodacynę,Lydium i CBD gdybyś mogła ogłosic Jowitkę,będę wdzięczna ja ogłaszam ja na olx-ie,i na fb na jakiejs grupie tez jest ogłaszana ale dodatkowe ogłoszenie może pomóc
  3. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Molly:) W Boze Nardzodzenie o 22-giej zabrałam ja z bloków zadzwoniła kobieta,ze ktoś w Wigilię podrzucił kotkę wczoraj kicia się pochorowała:( biedunka,wymioty,co zje to zwymiotuje
  4. Cieszę się,że jest lepiej,kotki to takie delikatne stworzenia,i rzadko się zdarza,żeby zabrane z ulicy nie chorowały z tymi kotkami od Bianki było w porządku,ale myslę,że to tez kwestia dobrego jedzenia Aurorę trzeba jednak wysterylizowac,bo przeciez są kocurki,a rujka pewnie blisko ja zrobiłam ogłoszenie kotkom
  5. W związku z chorbą Mufinki vel Misi pilnie porzebujęmy vetomune gdyby ktos miał możliwośc pomóc będę wdzięczna
  6. https://www.olx.pl/oferta/3-miesieczne-kocurki-do-adopcji-w-dwupaku-CID103-IDFGkZ3.html https://www.olx.pl/oferta/sliczna-koteczka-roczna-czeka-na-dom-CID103-IDEsDrN.html https://www.olx.pl/oferta/bella-4-5-miesieczna-koteczka-i-jej-siostra-inka-do-adopcji-w-dwupak-CID103-IDGwkXA.html https://www.olx.pl/oferta/3-letni-dropsik-mily-kociaczek-czeka-na-dom-CID103-IDG1fSJ.html https://www.olx.pl/oferta/koteczka-i-kocurek-do-adopcji-w-dwupaku-CID103-IDHtYuJ.html https://www.olx.pl/oferta/przyjaciele-kajetan-i-leon-czekaja-na-dom-CID103-IDG7Xvh.html https://www.olx.pl/oferta/tobi-przecudny-miziaczek-polroczny-czeka-na-dom-CID103-IDGT4kB.html Jeśli mogłabym prosic o wyróżnienie tych 7 najpilniejszych ogłoszeń z góry bardzo dziekuję
  7. Biedna Misia:( Oby tylko się nie poddawała. Dla Jowitki nadal będę szukała domu. Ma ją ogłosić fundacja ze Stalowej Woli. Na fb tez będzie ogłaszana przez dziewczynę pomagającą ogłaszać kotki Krystyny zaraz wyślę jej siostrzyczki tylko /tak mi przykro,nie umiem pisać ładnych tekstów/ napisze kilka zdań
  8. 15 zł od Oleny wpłaciłam do Murki i 45zł z bazarku malagos również bardzo dziekuję:)
  9. To fajnie,chyba przed świetami nie znajdzie się nikt kto by zrobił
  10. Od pani Ani ze Szczekocin dostałam 100zł na spłatę długu za karmę.Serdecznie dziękuję:) 300zł z bazarku Oleny i buuenos wpłaciłam do Murki 45 zł z bazarku malagos przesłałam Murce na zadłużonego Fabio Wszystkim pomagającym serdecznie dziękuję:)
  11. Dostałam karmę od yossariany.Bardzo,bardzo dziękuję:) Część tej karmy dam do guccio,bo ma jechac do niej kotek w potrzebie.
  12. Braciszka:) ze strasznie śmieszną minką Tyśka bardzo Cię proszę ogłoś te dwie malutkie bidulki od sue,najchętniej w dwupaku,bo koteczki-siostrzyczki są ze sobą bardzo zżyte. Z góry bardzxo dziekuję:)
  13. Rozliczenie: Stan konta na 15 grudzień wynosił -276,50 zł +320 zł Dora (bazarek) +22 zł Dora (bazarek, mój zakup) -300 zł hotelowanie 16.11-15.12 -30 zł wirusówki II Aurory -82 zł wizyta w lecznicy Bezy, Karmela, Pianki i Mufinka (badanie, odrobaczenie, książeczki) -16 zł odbiór kociaków z lecznicy -8 zł Fiprex dla Bezy, Karmela, Pianki i Mufinka -120 zł szczepienie Bezy, Karmela, Pianki i Mufinka -4,50 zł dojazd weta Stan konta na 15 grudzień wynosi -495 zł.
  14. Widać,że pan bardzo nie chce,żeby Bezik mu zwiał z tych rąk gdyby tak wysłał jeszcze kilka fotek byłoby fajnie
×
×
  • Create New...