Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Szkoda,że nikt z Krakowa tutaj nie zajrzał:( liczyłam na to,że może ktoś ..coś podpowie może namiary na jakis dobry domowy hotelik.........lub DT
  2. Biedne te kociaki:( tyle przeszły:( Kiedy to się skończy.........
  3. Wczoraj wpłaciłam do Murki z bazarku lunarmermaid 180zł /80zł dla zadłużonego Fabio i 100zł na zadłużone kotki/
  4. Ja również bardzo dziękuję:) Za poświęcony czas,darmowy transport:):) Chory kotek juz bezpieczny.
  5. Może spróbować na żwirek posypac troszkę ziemi nie wiem czy wyapali,ale warto spróbować Molly tak miała,do żwirku się nie załatwiła,tylko w ziemię,w doniczkę więc żwirek posypałam ziemia,i załapała teraz juz nie sypię ziemi,wszystko, jest ok
  6. Miałam to samo napisać,tylko z braku czasu nie zdążyłam Kotka z FIP nie przeżyje 2 lata,a z FIV ma szansę znależć dom.Ogłoś Tyśka ja na fb. Może Adopcje Zamość pomogą w ogłoszeniu. ------------------ pózniej doczytałam,ze to literówka
  7. Bardzo dziekuję za pomoc:) Kotek juz pojechał dziękuję również Agacie,mojej sąsiadce:) że mi pomogła zanieść łapak z kotkiem,ze śmietnika do mnie,na 4 piętro,sama nie dałbym rady bardzo dziękuję:) kotek naprawdę potrzebował pomocy,i dobrze,że zlapał sie rano,teraz nie było by to możliwe,bo leje jola&tina wstawi fotkę bardzo dziękuję za pomoc biednemu kotkowi:):):)
  8. Dzisiaj najlepiej już....kotek czeka,lecznica czynna od 9tej ale gdyby transport był pózniej to przecież kotek poczeka godzinę czy dwie ,,najważniejsze jest dla niego w lecznicy miejsce ale transport w łapaku,to dzikusek
  9. Czarnego dzikuska rano złapałam jest bardzo chory:( zagluciony,nawet jeść nie może,chore oczy:( ale złapany,połowa sukcesu niestety mam kłopot z transportem:( tak jak pisałam wcześniej,że będzie z tym problem jak do tej pory nie znalazłam nikogo kto by się podjął:( zawieżć chorego kotka do Izbicy
  10. Może dziewczyny z Krakowa poleciłyby jakiś tymczas miałam u pani Ewy w Krakowie niewidomą Tyczunię,i była na tym tymczasie do końca
  11. Jest szansa dla Dropsika na dt w Krakowie Isabel sprawdzi ten dom, a 15 stycznia byłby transport z blablacar dziewczyna sponsoruje karmę i żwirek niestety nic więcej...a i ten dt do maja,jeśli do tego czasu nie znajdzie domu będę miała problem a kocurek będzie wymagał odpchlenia,odrobaczenia,kastracji...koszty:( koszty:( to kotek u starszej kobiety,pcha sie do domu,ale nie jest wpuszczany ma przekrzywiona główkę,nie wiem czy po jakimś udarze,czy to coś innego poprosiłam córkę tej kobiety o zrobienie fotki kocurkowi niestety te koszty pomocowe mnie przerażają może zrobić zrzutkę? ale nie wiem czy to coś pomoże
  12. Teraz psiak jest w schronisku,i jeśli znajdzie dt czy też stały to osoba zabierająca go ze schroniska bedzie odpowiadała za psiaka podeślij mi na pw te namiary na dt ja napewno zadzwonię
  13. Szukamy kogoś do wizyty pa dla Wafelka i Aurory,w dwupaku w miejscowości Czerniec...to jest prawdopodobnie koło Nowego Sącza,ale jola&tina nie zna takiej wsi pisała,ze może w pobliżu miejscowości Lącko i tam trzeba kogoś szukać do wizyty..........na fb
  14. Niestety zadłużenie wzrasta:( 165zł wizyta kontrolna Molly /dalej antybiotyk,priobiotyk,100zł badanie kopy na obecność pasożytów,żeby dobrać odpowiednie odrobaczanie/ 20zł dojazd do weta podziękowania dla Laury,która mnie tam zawiozła:) bo naprawdę byłby problem W związku z tym dług wzrasta do kwoty:477zł
  15. Dzwoniłam do Murki Kotki mają się lepiej zostaną w lecznicy do czwartku dostają lepszą karmę,apetyt im dopisuje na szczęście nie ma podejrzenia FIP więcej napisze Murka,na razie jest na wyjezdzie,ale jak wróci to tutaj zajrzy
×
×
  • Create New...