-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Tutaj chyba była miłość od pierwszego wejrzenia:) -
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przepraszam,że na tym wątku,ale muszę te kciulki tez tak jak Neruś ze Szczebrzeszyna duzo przeżyły:( za dużo jak na dwuletnie życie:( proszę zaglądajcie do nich https://www.dogomania.com/forum/topic/352807-uratowane-szczebrzeszyńskie-pół-ślepaczki-potrzebują-wsparcia/ -
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Dzięki buuenos,że jesteś:) -
Plus kolejna faktura 164zł /z 30.11./ Razem dług wynosi 512zł Z bazarku Olena buuenos 200zł plus wpłata od Isabel 50zł ,bardzxo dziękuję:) Dług w chwili obecnej wynosi 262zł Pozostałe pieniądze z bazarku Olena84 i buuenos przeznaczyłam: 300zł na DT dla kotków u Murki , 200zł na operację dwóch biednych koteczków Serdecznie dziękuję za pomoc:)
-
Niestety pojawiły się kolejne porzucone koty:( dorosłe czarno-biały,czarny i bury czarno-białego już nie ma,nie wiem ,może gdzieś sobie poszedł czarny dołączył do Bianki /przy śmietniku/ natomiast burasek jest w innym miejscu /jego kamię codzioennie o 15.30,nie mogę tam zostawic jedzenia,bo tam tez karmię psiaki,i kocie jedzenie zniknęło by w mig/ a o tej godzinie kotek zawsze jest,i może zjeść zdjęcie czarnego mam ,natomiast buraskowi raczej nie zrobię,bo o 15.30 juz jest ciemno czarnulek siedział w budce Bianki,myślałam,że ją pogonił,ale nie to bardzo dobry kotek,tylko jest przerażony /na szczęście coraz mniej/ śpi sobie w budce razem z Bianeczką:)
-
Bardzo dziekuję lunarmermaid i yossarianie za kolejne bazarki:) potrzeb jest nadal sporo: długi w Izbicy,długi za karmę, dt kociaków u Murki,operacja kotków niedowidzących ale jest tak duza pomoc z Waszej strony:) tą pomocą tez jestem wzruszona mam naprawdę dużo szczęścia,że jesteście,dziękuję Wam za to z całego serca:)
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Fajne te lekcje:) Fajne dzieciaki:) Wszystko teraz jest super:) Ale najbardziej szcześliwy Neruś:)