-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Jest w lubelskim Krystyna z Anką Uk były chyba 2 lata temu na interwencji zastały tam koszmarne warunki psiaków oni te suczki sprowadzaja do rozmnożenia ,a póniej sprzedają ,taka mała pseudohodowla i niestety nic nie można było z tym zrobic owszem zgłaszałam do fundacji EXLEGE z Lublina opisałam im to wszystko w mailu/jeszcze chyba tego maila mam/ fundacja pisze o sobie tak: Ratujemy zwierzęta maltretowane, ranne, skrzywdzone przez człowieka i często upodlone do granic możliwości. Naszym głównym atutem jest profesjonalny Patrol Interwencyjny, którego podstawowym zadaniem jest reagowanie i skuteczne działanie w sytuacjach łamania Ustawy o ochronie zwierząt oraz kontrola dobrostanu i warunków bytowania zwierząt. Myślałam więc,że pomogą,niestety:( nie a świadkiem złego traktowania zwierząt jest Krystyna i Anka w Szczebrzeszynie,na łakach /podmokłym terenie/ trzyma dwie suczki była tam juz jedna interwencja policji,wtedy cos się zmieniło a chodziło o to,żeby zrobił jakieś zadaszenie,było lato,upały,ulewy i suczki nie miały gdzie się schronić wtedy postawił takie prowizoryczne zadzaszki,które są do dzisiaj mogę im pomóc w taki sposó,że je nakarmę,teraz to chodzę codziennie tak jak pisałam to spory kawałek drogi odmnie,ale szkoda mi tych biednych psiaków wczesśniej jak było cieplej chodziłam dwa razy w tygodniu
-
Nie miałam pw od Ciebie. Chyba nie doszło. Ale paczka doszła:) Właśnie miałam pisać do Ciebie i prosic o karmę. Suczki są bardzo głodne:( Krystyna i Isabel słyszały jak piszczały z głodu:( Ale ja nic nie mogę zrobić,jak tylko je nakarmić sprawa już była zgłaszana na policje,że psinki śpią na ziemi,ale jak do tej pory nic się nie zmieniło wczoraj dzwoniłam do ChSOZ,może tym razem cos zdziałają teraz chodzę tam codziennie,chociaż to daleko,ale jest bardzo zimno i zeby chociaż głodne nie były także Ingrid bardzo Ci dziekuję za karmę dla suczek:) sama nie dałbym rady ich wykarmić,bo chociaz to małe suczynki to jedzą bardzo dużo
-
Niestety nie mam takich dobrych info o złapaniu Felka kolejna próba nie wyszła:( już wiadomo,że Felek do łapaka nie wejdzie na widok łapaka zwiał,nawet się nie obejrzał,chociaż przyszedł coś przekąsić,to łapak zniechęcił go nawet do jedzenia nie wiem co teraz będzie:( ten sam problem był z Musią i Bianka,które do łapaka nigdy nie weszły
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Biedne te kociaki:( tyle przeszły:( Kiedy to się skończy.........