Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. To te,juz chyba wszyscy o nich słyszeli:( Suczki właścielskie,potrzebna interwencja,jednak CHSOZ ma dziennie kilka zgłoszeń znęcania się nad zwierzętami:( a jest jedyną na naszym terenie organizacją,która może interweniować
  2. Na policję ostatnio problem zgłaszała CHSOZ jednak nic w tej sprawie nie zostało zrobione,a jest zimno,będzie jeszcze bardziej:(
  3. Jest w lubelskim Krystyna z Anką Uk były chyba 2 lata temu na interwencji zastały tam koszmarne warunki psiaków oni te suczki sprowadzaja do rozmnożenia ,a póniej sprzedają ,taka mała pseudohodowla i niestety nic nie można było z tym zrobic owszem zgłaszałam do fundacji EXLEGE z Lublina opisałam im to wszystko w mailu/jeszcze chyba tego maila mam/ fundacja pisze o sobie tak: Ratujemy zwierzęta maltretowane, ranne, skrzywdzone przez człowieka i często upodlone do granic możliwości. Naszym głównym atutem jest profesjonalny Patrol Interwencyjny, którego podstawowym zadaniem jest reagowanie i skuteczne działanie w sytuacjach łamania Ustawy o ochronie zwierząt oraz kontrola dobrostanu i warunków bytowania zwierząt. Myślałam więc,że pomogą,niestety:( nie a świadkiem złego traktowania zwierząt jest Krystyna i Anka w Szczebrzeszynie,na łakach /podmokłym terenie/ trzyma dwie suczki była tam juz jedna interwencja policji,wtedy cos się zmieniło a chodziło o to,żeby zrobił jakieś zadaszenie,było lato,upały,ulewy i suczki nie miały gdzie się schronić wtedy postawił takie prowizoryczne zadzaszki,które są do dzisiaj mogę im pomóc w taki sposó,że je nakarmę,teraz to chodzę codziennie tak jak pisałam to spory kawałek drogi odmnie,ale szkoda mi tych biednych psiaków wczesśniej jak było cieplej chodziłam dwa razy w tygodniu
  4. Może założyć zbiórkę na zrzutce? Sama nie wiem......ratowanie zwierzaków to właśnie takie koszty
  5. To sa suczki u człowieka,który na łące ma stawy,które ogrodził siatka nikt tam nie mieszka,suczki sa same....i głodne,nie mówiąc juz,ze buda to gołe deski i właśnie chodzi mi o włożenie do budy słomy
  6. Nie miałam pw od Ciebie. Chyba nie doszło. Ale paczka doszła:) Właśnie miałam pisać do Ciebie i prosic o karmę. Suczki są bardzo głodne:( Krystyna i Isabel słyszały jak piszczały z głodu:( Ale ja nic nie mogę zrobić,jak tylko je nakarmić sprawa już była zgłaszana na policje,że psinki śpią na ziemi,ale jak do tej pory nic się nie zmieniło wczoraj dzwoniłam do ChSOZ,może tym razem cos zdziałają teraz chodzę tam codziennie,chociaż to daleko,ale jest bardzo zimno i zeby chociaż głodne nie były także Ingrid bardzo Ci dziekuję za karmę dla suczek:) sama nie dałbym rady ich wykarmić,bo chociaz to małe suczynki to jedzą bardzo dużo
  7. Właśnie....................czy coś się zmieniło? Nie znam sprawdzonych hotelików w Krakowie może ktoś zna?
  8. Dziękuję Ci Isabel za wizytę w DT:) Bardzo się cieszę,że ten kotek pojedzie.On chce do domu,ale go nie wpuszczają:( Niestety zostaną tam jeszczwe 4 półroczne koty do adopcji.
  9. Bardzo dziękuję:) Dzięki wyróżnionym ogłoszeniom wiele kotków znalazło domy:) Ostatnio od Krystyny co chwilę jakis kotek wyrusza w drogę:) od sue dwie koteczki pojechały,być może będzie dom dla Tobiego od Kasi to dzięki wyróznionym ogłoszeniom,za które bardzo dziękuję:)
  10. Więc szukamy dt? Jak będzie takowy dla Arguska to pózniej będziemy się zastanawiać co dalej
  11. Dziękuję Isabel za wpłatę 50zł na długi za karmę:) za odbieranie telefonów:) wiemy,że czasami te rozmowy nie są łatwe i robienie wizyt przedadopcyjnych:) Bardzo dziękuję:)
  12. Więc co ? Domu szukać? Ja juz go ogłosiłam,ale cisza..............
  13. Jest napisane,że to średni psiak jutro zadzwonię do schroniska i zapytam tylko nie wiem czy mówic o hoteliku,że chcemy go zabrać?
  14. ??????????????????? A mnie się wydaję,że by się załapał
  15. Niestety nie mam takich dobrych info o złapaniu Felka kolejna próba nie wyszła:( już wiadomo,że Felek do łapaka nie wejdzie na widok łapaka zwiał,nawet się nie obejrzał,chociaż przyszedł coś przekąsić,to łapak zniechęcił go nawet do jedzenia nie wiem co teraz będzie:( ten sam problem był z Musią i Bianka,które do łapaka nigdy nie weszły
  16. Uf...............ulżyło super wet Murka super:) najważniejsze,że po Seleholu nie ma skutków ubocznych bo się obawiałam,czy po takich zdrowotnych doświadczeniach kotki to zniosą cieszę się z dobrego info o kotkach:)
  17. Szkoda,że nikt z Krakowa tutaj nie zajrzał:( liczyłam na to,że może ktoś ..coś podpowie może namiary na jakis dobry domowy hotelik.........lub DT
  18. Biedne te kociaki:( tyle przeszły:( Kiedy to się skończy.........
×
×
  • Create New...