Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bianka od 4 dni dostaje antbiotyk,jest z nia troszeczkę lepiej ten antybiotyk uratował jej życie,dostaje Boflox
  2. Zaglądam na dogo tylko na chwilę,czasami nie mam nawet czasu na pisanie,ponieważ dużo się dzieje dziekuje Isabel za zrobienie wizyty pa dla Czarusia i Mruczusia:) wizyta wypadła dobrze,teraz tylko transport ogarnąc dziękuję sue,że codziennie przychodzi,żeby podać Molly tabletke od pasożytów:) dziękuję ingrid za karmę dla zródełkowych psiaków:)
  3. Jola bardzo dziekuję za wstawienie fotek Dropsika w dt:) Dropsik przeziębiony,dostaje antybiotyk.Szukamy domu dla miziaczka.
  4. Chyba z ogłoszenia Zuzi Malik tyle miesięcy czekały na dom,pisz jak tam się zaklimatyzowały ale mam czuja ,że będzie dobrze
  5. Najważniejsze,że zyją:) śliczności:) domki się biją...........owszem...........na ten temat coś wie Isabel:) ale szukamy dla maluszków domów odpowiedzialnych,kochających już niedługo takowe się pojawią dziękuję Murko za śliczne fotki:)
  6. Dobrze,że juz po nie dziwię się,że obrażony,nie rozumie przecież ale najważniejsze,że juz po operacji
  7. Zapraszam na bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/352971-bransoletkisweterkikożuszek-eco-i-inne-dla-bazdomniaków-do-22012021/
  8. Bianki wczoraj wieczoem nie udało się złapać:(:( jak usłyszała kroki,wystrzeliła z budki jak torpeda i już było po łapaniu jest bardzo czujna bardziej jak 2 tygodnie temu teraz nie mogę już jej pogłaskać,boi się może przez 2 tygodnie ktoś ją przetrzymywał,do łapania myszy napewno nie spotkało jej nic dobrego,wróciła przstraszona,czujna udało mi się tylko wymienić polarki w budce na suche pozostaje tylko podawac jej antybiotyk,inaczej nie przeżyje BofloX dostałam od sue,prawdopodobnie dobrze się rozpuszcza,dzisiaj spróbuje jej podać
  9. Dziękuję Jola za wstawienie fotki Dropsika w DT:) Ten kotek tak bardzo chciał do domu,do ludzi,w końcu jego marzenie się spełniło na pomoc czekaja jego towarzysze niedoli......................jeszcze 4 kotki:(
  10. No i Bianka nie złapana:( Zwiała nam,a jest bardzo chora:( bez pomocy weta udusi się,albo umrze śmiercią głodową:( Podejmujemy jeszcze dzisiaj o 21 wszej kolejna próbę
  11. Bardzo Ci dziekuje Baltimoore:) Masz racje,że ratowanie bezdomniaków jest kosztowne,ale i bardzo stresujące. Ale przede wsztskim kosztowne:( Molly tez kicha,chociaż brala przez 2 tygodnie antbiotyk.I apetyt straciła:( Niestety juz nawet nie mogę pozyczać pieniędzy na ratowanie kociaków:( A i faktura kolejna za karmę:( Ostatnio musiałam pożyczyć 50zł na transport,żeby kotki mogły pojechac do swoich domów. Wszystko kosztuje:( za darmo nie ma nic:( Jakoś wszyscy ciągniemy ten wózek do przodu,ale po długach widać,że nie jest łatwo:(
  12. Wpłata od helli 150zł od bakusiowej 17zł i od Isabel 50zł.Serdecznie dziękuję:) Odrobaczanie Molly 40zł transport Dropsika i Jowitki do Krakowa 80zł /30zł do transportu dopłaciła Isabel,bardzo dziękuję:)/ Obecnie dług wynosi:350zł
  13. Dzisiaj podejmujemy z sue próbę złapania Bianki nie było jej 2 tygodnie,nigdy się jej to nie zdarzało myslałam,że nie żyje,ale iskierka nadziei była,że wróci i wróciła wczoraj już wcześniej była chora,a teraz jest bardzo chora:( jeśli uda się ja złapać jest szansa na wyleczenie,jesli nie to bardzo czarno to widzę to łapanie będzie sposobem,bo przecież do łapaka nie wejdzie dla mnie to kolejny ogromny stres,oby się udało,bo nie mogę juz patrzeć na jej cierpienie
  14. Stan konta za kociaczki u Murki 14 styczeń wynosi -2370,90 zł. Po wpłacie bakusiowej juz troszeczkę mniej:2270.90zł
×
×
  • Create New...