-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Trzymam kciuki za Gingera i Larrego Cieszę się,że pomalutku chłopaki wychodzą na prostą -
A ja dostałam na olx-ie takie info dobry wieczor, pisze poniewaz widze ze w polsce jest bardzo duzo kotkow do adopcji natomiast ja mieszkam w holandii i tutaj bardzo duzo ludzi poszukuje kotkow , holendrzy uwielbiaja koty co drugi ma wlasnie kota. Widzialam juz wiele organizacji np z grecji czy hiszpani ktore oglaszaja sie w holadni organizuja adopcjie i prosza o pokrycie kosztow dostarczenia zwierzatka zwierzatko przyjezdza z osoba podpisuja umowe i w sumie nie wiem co dalej ale wydawalo mi sie to ciekawym rozwiazaniem, moja kolezanka z pracy wlasnie adoptowala tak pieska z grecji.
-
Hania z dt tak napisała o kotku Dropsik jest po prostu zakochany w ludziach - ciągnie go do nich jak magnes! Na sam widok człowieka zaczyna mruczeć i się łasić. Intuicyjnie korzysta z kuwety i nie wybrzydza co do karmy (nawet woli suchą :)). Jest najbardziej łagodnym kotem, jakiego w życiu poznałam - nawet podczas nieprzyjemnych zabiegów weterynaryjnych nie przyszło mu na myśl drapnąć czy ugryźć. Ludzi po prostu nie tyka! Jest też niesamowicie ufny i wybaczający - po wspomnianych zabiegach od razu zapomina o dyskomforcie i jakby nigdy nic przybiega się połasić. Jest bardzo spokojny i nie lubi głośnych dźwięków, dlatego podejrzewam że niekoniecznie nadawałby się do domu z dziećmi. Jest bardzo wymagający jeśli chodzi o uwagę i miłość - pragnie jej dużo i najmocniej na świecie. Więc raczej powinna się nim chyba zająć osoba która może mu poświecić sporo czasu, inaczej panikuje. Ale za to tę uwagę i miłość oddaje kroć! :)
-
Zaglądam na dogo tylko na chwilę,czasami nie mam nawet czasu na pisanie,ponieważ dużo się dzieje dziekuje Isabel za zrobienie wizyty pa dla Czarusia i Mruczusia:) wizyta wypadła dobrze,teraz tylko transport ogarnąc dziękuję sue,że codziennie przychodzi,żeby podać Molly tabletke od pasożytów:) dziękuję ingrid za karmę dla zródełkowych psiaków:)