Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Szukamy kogoś do wizyty pa w Jaworznie dt dla 2 kotków /ze stodoły lub z miejsca,z którego został zabrany Dropsik/ i w Mysłowicach ds dla 2 kotków,które są u Murki
  2. Niestety tez ogromny dług u Murki kotki sie pochorowały,stąd te ogromne długi też staruszek Fabio,zabrany z łańcucha zadłużony:(
  3. A może jednak nie znamy historię Fabusia,i trochę się obawiam,że może ................ nie chcemy,żeby kochane psiko wróciło na łańcuch
  4. Bardzo Ci dziękuję malagos:) i Twojej siostrze Ani proszę podziękuj:) to naprawdę dobra wiadomość:)
  5. Dziękuję bakusiowej za wyróżnienie ogłoszeń:) Ostanio olx skasował mi 2 ogłoszenia uzasadniając,że ktoś napisał do nich,że Tobi nie jest za darmo,tylko na sprzedaż napisałam do nich,przywrócili ogłoszenie,ale i tak skasowałam,bo kotek ma juz dom
  6. Zapraszam na bazarek dla bezdomniaków https://www.dogomania.com/forum/topic/352971-bransoletkisweterkikożuszek-eco-i-inne-dla-bazdomniaków-do-22012021/
  7. Trzymam kciuki za Gingera i Larrego Cieszę się,że pomalutku chłopaki wychodzą na prostą
  8. A ja dostałam na olx-ie takie info dobry wieczor, pisze poniewaz widze ze w polsce jest bardzo duzo kotkow do adopcji natomiast ja mieszkam w holandii i tutaj bardzo duzo ludzi poszukuje kotkow , holendrzy uwielbiaja koty co drugi ma wlasnie kota. Widzialam juz wiele organizacji np z grecji czy hiszpani ktore oglaszaja sie w holadni organizuja adopcjie i prosza o pokrycie kosztow dostarczenia zwierzatka zwierzatko przyjezdza z osoba podpisuja umowe i w sumie nie wiem co dalej ale wydawalo mi sie to ciekawym rozwiazaniem, moja kolezanka z pracy wlasnie adoptowala tak pieska z grecji.
  9. Hania z dt tak napisała o kotku Dropsik jest po prostu zakochany w ludziach - ciągnie go do nich jak magnes! Na sam widok człowieka zaczyna mruczeć i się łasić. Intuicyjnie korzysta z kuwety i nie wybrzydza co do karmy (nawet woli suchą :)). Jest najbardziej łagodnym kotem, jakiego w życiu poznałam - nawet podczas nieprzyjemnych zabiegów weterynaryjnych nie przyszło mu na myśl drapnąć czy ugryźć. Ludzi po prostu nie tyka! Jest też niesamowicie ufny i wybaczający - po wspomnianych zabiegach od razu zapomina o dyskomforcie i jakby nigdy nic przybiega się połasić. Jest bardzo spokojny i nie lubi głośnych dźwięków, dlatego podejrzewam że niekoniecznie nadawałby się do domu z dziećmi. Jest bardzo wymagający jeśli chodzi o uwagę i miłość - pragnie jej dużo i najmocniej na świecie. Więc raczej powinna się nim chyba zająć osoba która może mu poświecić sporo czasu, inaczej panikuje. Ale za to tę uwagę i miłość oddaje kroć! :)
  10. Przydadzą się. Tyśka czy mogłabys zrobić ogłoszenie Dropsikowi? Jest ślicznym miziaczkiem,może szybko znalazby dom,bo jego towarzysze niedoli czekają na pomoc.
  11. Właśnie dostałam potwierdzenie transportu kociaczki jadą w niedzielę pocieszające jest także to,że DS opłaci transport:)
  12. Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty dla Fabusia:) Martwi mnie tylko,że tak długo czeka na dom,mimo tylku ogłoszeń.
  13. Kolejna faktura za karmę 110zł Boflox dla Bianki--10zł Wpłata na konto 150zł od Malagos/jeszcze raz bardzo dziękuję:)/ Obecnie dług wynosi:320zł
  14. Bianka od 4 dni dostaje antbiotyk,jest z nia troszeczkę lepiej ten antybiotyk uratował jej życie,dostaje Boflox
  15. Zaglądam na dogo tylko na chwilę,czasami nie mam nawet czasu na pisanie,ponieważ dużo się dzieje dziekuje Isabel za zrobienie wizyty pa dla Czarusia i Mruczusia:) wizyta wypadła dobrze,teraz tylko transport ogarnąc dziękuję sue,że codziennie przychodzi,żeby podać Molly tabletke od pasożytów:) dziękuję ingrid za karmę dla zródełkowych psiaków:)
×
×
  • Create New...