-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Psotna Molcia,która jest u mnie na tymczasie 24 lutego będzie sterylizowana. Ale telefony milczą:( i Molcia nie ma wzięcia,może ze względu na swoj charakter. Chory Felek trafił do lecznicy.Został złapany przez nieznana osobe.Co nam się od dłuższego cZasu nie udawało,to ktoś zabrał kocurka,pewnie myśląc,że kotek jest bezdomny,każdy by tak pomyślał widząc w jakim stanie jest Felek. Kocurek jest juz wykastrowany i leczony. To Feluś Ale był w gorszym stanie niż wtedy kiedy robiłam to zdjęcie:(
-
W końcu udało mi się wejść i na dogo dzięki uprzejmości sąsiadki. Wcześniej korzystałam z komputera Spółdzielni,ale tam z różnych względów mogłam tylko chwilę,więc wchodziłam na olx,bo tam mam ogłoszenia i pytania. Nie mogę wchodzić w jeszcze większe długi niż mam za karmienie bezdomnych kotków. Jeszcze dochodzi kolejna faktura z początku lutego. Dzięki bakusiowej,która wcześniej wysłała karmę i teraz gabim kotki nie są głodne. Wielkie dzięki dla bakusiowej i gabim za zakupienie karmy:):)
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Jeszcze nie wczoraj dzwoniłam do wetki kotek jest juz wykastrowany,ale ma miec porobione badania,za dużo pije i to niepokoi wetkę -
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Też mam taką nadzieję a ludzie juz się pewnie nie odezwą,widocznie to nie był jego domek -
Dziękuję bardzo Joli za wstawienie faktury i fotek:) Bianka ma się lepiej,przez 8 dni podawałam jej antybiotyk,jest duzo lepiej martwi mnie czarny kocurek oby to nie było nic groznego na zdjęciach ok. 3 letnia trisia,wysterylizowana,ale trzeba jej znależc dom,nie ma tam racji bytu córka tej starszej kobiety poprosiła o znalezienie jej domu
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Biedny Bazylek:( ile ten kotek wycierpiał:( jeśli ludzie zdecyduja sie na adopcję to...nie mam słów trzymam kiciuki...oby się udało............a jeśli nie to i tak kotek znajdzie dom -
Dziękuję Jola za wstawienie zdjęcia pieska:) Ten psiak jest z miejsca,z którego zabrałam Rexa i Nerusia najgorzej jest z patologią chciałoby się dać w mordę,aż łeb odwróci si e na plecy ale niestety nic nie mogę powiedzieć,ze względu na dobro psa owszem mogłabym im wygarnąć.....ale po pierwsze,czy to do nich dotrze? z doświadczenia z patologią wiem,że nie,a po drugie jeśli chcę pomoc psiakowi,nie mogę się odezwać piesek duży,chyba dwuletni,jest na wsi szukam mu domu
-
lunarmermaid oferuje dom tymczasowy dla kotka są do zabrania: 3 kotki ok. 8 miesięczne z miejsca,z którego został zabrany Dropsik do dt w Krakowie i 3 koty ze wsi /2 kotki, 2 letnia i młodsza,bardzo ze sobą zżyte/ i jeden kocurek miziaczek więc mógłby jechać jeden z tych kotków tylko problem z transportem do Warszawy da radę,ale dalej to juz byłby kłopot lunarmermaid mieszka koło Spały,to jest 120km od Warszawy dosyć daleko może macie jakis pomysł?