Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. No,pewna nie jestem ale juz tak długo szuka domu,że straciłam nadzieję wszystko przez to,że nie lubi kotów,a teraz prawie w każdym domu koty może na Katowice? Ja juz sama nie wiem........
  2. Kolejna faktura za karmę 113zł + 20zł ubranko posterylkowe W tej chwili jest zadłużenie na kwotę:287zł
  3. Bardzo proszę,potrzebne będą dla innych kotów właściwie to przydałoby się jeszcze Molce,bo znowu zsuneło sie to ubranko,do jutra napewno ściągnie,już niedużo brakuje
  4. Tyśka zmień na Lublin Poznań jest za daleko,co będzie pózniej z transportem dzwonił pan z Bydgoszy,i jednak nie zdecydował si e na adocję,ze względu na odległość kto go tam pózniej zawiezie? kto zapłaci za transport? Lublin,Warszawa,Katowice i Kraków na inne miasta nie ma sensu
  5. Tyśka proszę podmień na Lublin w końcu psiak urwał się z łańcucha może niech trochę ogłoszenie powisi na Lublin
  6. Cisza:( aż głośna się robi:( Nikt nie dzwoni,nie pisze:( Smutno:(
  7. Została wysterylizowana we wtorek również Molcia. Były kłopoty z ubrankiem posterylkowym.Trzeba było w tym ubranku powycinać dziury. W związku z czym zostało zniszczone,a było do zwrotu,więc musiałam za nie zapłacić 20zł. Może ktoś ma takie niepotrzebne ubranka posterylkowe,nam bardzo by się przydały.
  8. Dzisiaj jadą do Izbicy 3 kotki ze wsi na steylkę. Dziękuję sue za organizację tego wszytkiego:) Mnie bardzo cieszy,że kolejne kotki ze wsi będą sterylizowane.
  9. Szopka jest śliczna:) chociaż dla mnie wszystkie koty są śliczne:) U mnie ma ogłoszenie na kraków,z numerem telefonu Isabel. Teraz dodam nowe fotki i napiszę,że jest wysterylizowana. Napewno domek znajdzie.
  10. Bardzo dziękuję Toli za karmę dla zwierzaków:):) Karma była zbierana w szkołach,wczoraj została dostarczona:)
  11. Oj tak:) Teraz oby tylko koteczek znalazł wspaniały domek
  12. Też miałam pytanie o niego ale chcą więcej wiedziec o psiaku,a ja niestety właściwie nic o nim nie wiem mam tylko jedno zdjęcie,chyba muszę poprosic o więcej,ale nie wiem czy się doczekam ludzie dzwoniłi z okolic Krakowa z Bydgoszczy jeszcze nikt nie dzwonił
  13. Super dziewczyna:) bardzo oddana zwierzakom:) czasami trudno jednym słowem dziękuję wyrazić wdzięczność za pomoc szczebrzeszyniakom ale tylko tak mogę
  14. Molcia wczoraj została wysterylizowana dziękuję sue za pomoc:) Molcia ma się w miarę dobrze szykuje jej się domek w Częstochowie,jestem po wstępnej rozmowie,ale tak do końca nie wiem czy dojdzie do adopcji
  15. Cieszę się,że pan Skarpeta tak się rozkręcił teraz tylko,żeby jeszcze Lotos znalazł swoje miejsce na ziemi mam sporo zapytań o dt dla kotków,ale jak proszę o kontakt telefoniczny to tel milczy:(
  16. I tak dobrze,że udało się je zabrać z tego miejsca,choć głodne nie były,natomiast napewno nie byłyby wysterylizowane
  17. Szopka /ładne imię:)/ i trójka kociaków ma szanse na dom trzeba szybko ogłaszać,póki okres adopcyjny dwie kotki.....już sobie wyobrażam przyrost w lecie ...7-8 dodatkowych bidoków Murko bardzo Ci dziękuję,że je przyjełas do siebie:)
  18. Dziekuję jola&tina za wstawienie fotki Felka:) Napewno juz go tak nie swędzi,ale bez zapuszczania kropel wszystko wróci ponownie:( uszy faktycznie ma malutkie,pogryzione wydaje mi się,że temu kotu trzeba szukac domu
  19. Gdyby Fabio znalazł dom,to może na jego miejsce mógłby wejść Jogi ale po pierwsze...............domu nie ma ,a po drugie długi za hotelikowanie:(
×
×
  • Create New...