Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. o matko:( serce sie kraje,wyć się chce............ dokąd zabierać te psiaczki? Samce może ogłaszać? Może jakis bidulek szybko znajdzi edom........
  2. Murko...jednak wziełaś:):):) Słyszałam już wcześniej od Krystyny o tej psiej tragedii sunie są śliczne ,szybko znajdą domy,tylko te szczeniorki muszą urosnąć,a to niestety trochę potrwa.
  3. Tak proszę czarny kocurek w Izbicy szuka domu. Dobrze by było gdyby znal;azł,bo jeszcze dwie jego siostry będą szukały domów
  4. Będziemy miały do adopcji czarnego kocurka. Po kastracji i pobycie w lecznicy nie wróci na wieś. Bardzo proszę o ogłoszenie kotka.
  5. Poker,bardzo dziekuję:) Na jaki cel chcesz wpłacić? Dług w Izbicy? Dług za karmę? Dług u MUrki? Czy za leczenie Dropsika? Po Twojej decyzji wyślę numer konta.
  6. Olena jeśli możesz pomóc to prosiłabym o wpłatę do DT kocurka,który tam pojechał dwa miesiące temu.Taki kotek z przekrzywiona główką.Pojechał chory,był leczony,w czwartek kastracja,Dropsik ma juz dom,tylko DS czeka aż kotek będzie wykastrowany. Hania ,która przyjęła Dropsika na DT pokrywa koszty karmienia i żwirek,częściowo leczenie. Ale jest spora kwota do uregulowania.Chyba 350zł.Ale to wypowie się Isabel,bo to ona ma kontakt z DT. Są faktury za leczenie kotka.
  7. No to w takim razie Poziomka tez miałaby dom,dołączyłaby do trójłapka. Isabel jest w kontakcie z tym domem. Byc może pojechałaby w sobotę z Lotosem, z Izbicy. Wszystko idzie dobrze:) tylko biedny Bursztynek wraca z adopcji:(
  8. Nieodpowiedzialny facet ale moż dobrze,że teraz,a nie pózniej zbieraczka juz chyba wszystkich gnębiła,ja ją tez zablkowałam i zrobię nowe ogłoszenie ze starymi zdjęciami...o ile nie pousuwałam,myślałam,że kotki juz będą szcześliwe w swoich domach
  9. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek psiaka:) DS potwierdził przyjazd,Joguś już na spacerku:) Mam nadzieję na zdjęcia z DS
  10. Dzieki bakusiowa za zrobienie bazarku:) Joguś juz w drodze:) kociaki pewnie też:) Zrobiłam kilka fotek psiakowi /bo przeciez na oczy go nie widziałam/ śliczny jest:) i taki kochany:) DS nie może się doczekać poprosiłam jolę&tine o wstawienie fotek Joguśia przed wyjazdem
  11. Przeciez w tym schronie nie wiedzą ile lat Feniś tam był Bardzo zabiedzony:( ale nie staruszek Fenix biedny psiaku powstałeś z koszmaru ale widać,że juz lepiej,Mari dzięki wielkie
  12. Jutro Jogi jedzie do swojego domu. Razem z nim 2 kotki od Murki koszt transportu 250zł Oby wszystko się udało....
  13. Od Pani Ani ze Szczekocin dostałam 100zł i rzeczy na bazarek. Bardzo dziękuję:) 70zł transport Moli do Izbicy /w tej kwocie ujęty również powrót z lecznicy/ 20zł za wcześniejszy transport do RoyalVetu dziękuję sąsiadce,że chciała pojechać.
  14. W piątek po południu Molcia pojechała do lecznicy w Izbicy. Dzwoniłam wczoraj,ale wetka jeszcze nie wie co koci dolega. Szykuje się jej domek,niestety daleko,bo aż w Częstochowie,ale może ogarniemy. W czwartek dziewczyna siatkuje balkon.
  15. Czytałam już na wątku ślepaczków radość ogromna,że po tylu ciepieniach kotek w końcu znalazł swoje miejsce na ziemi:) bardzo dziekuję za pomoc Larremu:) dziękuję Baltimoore,Asi,jej koleżance, Tyśce,bo z jej ogłoszenia kotecek znalazł dom:):):) Wiele osób zaangażowało się w ta pomoc,serdecznie dziękuję:)
×
×
  • Create New...