-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Olena jeśli możesz pomóc to prosiłabym o wpłatę do DT kocurka,który tam pojechał dwa miesiące temu.Taki kotek z przekrzywiona główką.Pojechał chory,był leczony,w czwartek kastracja,Dropsik ma juz dom,tylko DS czeka aż kotek będzie wykastrowany. Hania ,która przyjęła Dropsika na DT pokrywa koszty karmienia i żwirek,częściowo leczenie. Ale jest spora kwota do uregulowania.Chyba 350zł.Ale to wypowie się Isabel,bo to ona ma kontakt z DT. Są faktury za leczenie kotka.
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Nieodpowiedzialny facet ale moż dobrze,że teraz,a nie pózniej zbieraczka juz chyba wszystkich gnębiła,ja ją tez zablkowałam i zrobię nowe ogłoszenie ze starymi zdjęciami...o ile nie pousuwałam,myślałam,że kotki juz będą szcześliwe w swoich domach -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przeciez w tym schronie nie wiedzą ile lat Feniś tam był Bardzo zabiedzony:( ale nie staruszek Fenix biedny psiaku powstałeś z koszmaru ale widać,że juz lepiej,Mari dzięki wielkie -
Czytałam już na wątku ślepaczków radość ogromna,że po tylu ciepieniach kotek w końcu znalazł swoje miejsce na ziemi:) bardzo dziekuję za pomoc Larremu:) dziękuję Baltimoore,Asi,jej koleżance, Tyśce,bo z jej ogłoszenia kotecek znalazł dom:):):) Wiele osób zaangażowało się w ta pomoc,serdecznie dziękuję:)