Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Cieszę się bardzo:) bardzo:) Serdecznie dziękuję wszystkim zzangażowanym z pomoc:) Długą drogę przeszedł Larry,w końcu się udało:) I dziękuję Tobie Baltimoore za ogrom pracy włożonej dla ratowania kotka:) Bardzo wszystkim dziekuję:)
  2. Niestety RoyalVet odmówił przyjęcia Molci do szpitaliku,z tego powodu,że na weekend jest w lecznicy tylko jedna osoba,a juz jest kilka zwierzaków i nie będą mogli opiekowac się kolejnym
  3. Kicia nie miała lambii,inne robale,ale juz nie pamietam jakie,napewno nie lambie przez trzy dni zbierałam kał, Molcia brała tabl od pasozytów prze 10 dni,pomogło kopy u Molci są ok ale teraz trzeba znależć przyczynę choroby
  4. No niestety nie jest lepiej:( nadal nie je:( a podany dzisiaj rano antybiotyk zwymiotowała:( zastanawiam się nad umieszczeniem jej w lecznicowym szpitaliku nie je,nie pije,osowiała:(
  5. Niestety nie:( Byłam z nia dzisiaj w RoyalVecie miała robione USG,wet stwierdził stan zapalny jelit i żołądka dostala kroplówkę ,leki i antybiotyk na 4 dni koszt dzisiejszej wizyty 185zł/dług w lecznicy/ niestety kicia znowu wymiotuje:( a ja mam problem z transportem,dzisiaj jakoś się udało
  6. Myślę,że tak już rozmawiałyśmy o tym z Isabel i ona powiadomiła pana,że jest taka możliwość a ja wieczorem będę jeszcze rozmawiała z panem Maciejem,teraz jest w trasie
  7. Mam problem z kicią,która jest u mnie na tymczasie nie je:( jadła coraz mniej...coraz mniej....a teraz to już naprawdę malutko,i jest bardzo chuda niby to taka jej uroda,ale coś mnie niepokoi jeszcze spróbuję dzisiaj z surowym mięsem
  8. Bardzo dziękuję:) Już dzwoniłam do pana Macieja,wszystko załatwione przyjedzie do Szczebrzeszyna po psiaka,to duży piesek,a pan Maciek ma przystosowany do tego samochód
  9. Bez łez nie da się patrzeć na tego psiaka:( Ciśnie się wiele słów pod kątem potwora,ale nie napiszę nic,wiem,że to nic nie da. Dziękuję za pomoc Feniksowi. Mari...zawsze byłaś lekiem dla starszych psiaków.
  10. Bardzo dziękuję Baltimoore:) i bakusiowa:) Na razie proawie bez długów:)
  11. Dom z ogrodem,za Krakowem niedawno odeszła im podobna do Jogiego sunia chorowała na nowotwór,była operowana,miesiąc było dobrze,pózniej się pogorszyło i sunia odeszła żona tego pana jest zrozpaczona,dlatego chciałby ,żeby Jogi przyjechał jak najszybciej długo nie będą czekać,ale chwilę tak a transportu niestety nie ma dzwoniłam do Murki i do Toli na razie nic:( więc nie wiem czy do adopcji dojdzie
  12. Dziękuję Olena:) Długo Grzesiu czekał na dom,ale na szczęście w końcu się udało:) mały,kociolubny,więc w końcu się udało a Fabio starszy,duży,nie lubiący kotów....nie wiem czy się doczeka:(
  13. Nie da rady,próbowałam,nawet nie pozwoliła podejść do siebie,nie mówiąc o założeniu rękawa wyła,pluła,drapała,gryzła,po, prostu histeria sue przychodziła dwa razy zakładać jej ubranko raz dlatego,że zsuneło się na pupe,nie było mowy o załatwieniu potrzeb drugi raz trzeba było pociąć to ubranko,żeby jej założyć
  14. Pomyliłam psiaki Jogiego z Fabiem niestety juz wszystko mi się miesza pan z Bydgoszczy chciał Jogiego,i zrezygnował ze względu na odległość....szkoda:(
×
×
  • Create New...