-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Dziękuję za rozliczenie:) -
Jesli ktos zgodzi sie robic rozliczenie na wątku będę wdzięczna ja nie dam rady,przykro mi,mogę wstawiac tylko faktury za karmę i to rozliczać ...na stronach wątku sporo mam pracy na rzecz zwierzaków,często zapomniam coś zrobić,staram sie nie zpomnieć nakarmić koty,natomiast często zapominam o wielu sprawach,telefonach za dużo jest pracy w realu żebym mogła jeszcze robić rozliczenia mogę to jedynie na bieżąco pomaganie zawsze było trudne,od 11 lat jestem na dogo i wiele tu przeszłam,ale się nie poddałam,dla dobra zwierzaków ale teraz tak się zastanawiam,może czas juz odpocząć........
-
To są koty dokarmiane,i dla nich jest kupowana karma. Koty są koło blokowego śmietnika,na działce,na ktej od wielu lat dokarmiam koty i po drodze,jak idę dokarmiać psiaki zostawiam jedzenie dla kotów,najczęściej suchą karmę w pobliżu jest patologiczny blok,i koty tam chodzą głodne ostatnio sue udało się z tamtego terenu złapać kotkę i wysterylizować karma wystarcza mi na tydzień jeśli jest przez kogos zakupiona,wtedy zamawiam co 2 tygodnie ta faktura jest z początku marca,pózniej karmę kupiła bakusiowa,więc zamówiłam natępna pózniej
-
Wpłata od Poker 60zł i od Lipsik 100zł bardzo dziękuję:) zmniejsza dług do kwoty 94zł. Niestety kolejna faktura za ,karmę czeka do wstawienia. Cieszę się,że nie jest to duży dług. Trochę karmy dla kocurka dałam sue.Ale to mało. Kocurek okazał się kocurzyskiem,waży przeszło 4kg,więc i żarełka potrzebuje. Jest to bardzo miły kotek,śliczny miziaczek.Więc szukamy dla czarnulka domu. Dziękuję Murce za ubranka posterylkowe dla kotek:)
-
Na razie wiadomo,że za Molcie 70zł Trzy kotki ze wsi są od 8marca,dwa są nadal,trzeci jest już u sue na dt więc w tej chwili w lecznicy są trzy kotki jestem wdzięczna,że dogomaniacy pomagają "moim" kotkom jestem juz na dogo 11 lat i wiem,że na dogo są wspaniałe i pomocne osoby:) bez tej pomocy ani rusz..........nie wiem co bym zrobiła
-
Wszystkie koszty pobytu i leczenia do zapłacenia przez nas na razie nie wiem jakie są koszty pobytu i leczenia Molci jak się dodzwonię do wetki napiszę zapytam sue kiedy trójka trafiła do lecznicy dzisiaj Boogie czarnulek przyjedzie do sue na dt,Molcia tez wraca po leczeniu zostaną trzy kotki: trikolorka,czarna mała koteczka i cukrzycowy Ogonek
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Wszystkie kotki do zapłacenia przez nas trzy ze wsi, Molli i czarny Ogonek zapytam sue kiedy do lecznicy trafiły trzy kotki ze wsi miały pojechać tylko na sterylki,ale nie chciałabym,żeby wróciły na wieś,nie miały tam dobrze -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Zapytam wetkę jakie są koszty za jej pobyt i leczenie -
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Brzmi dobrze.Cieszę się bardzo,bo tak jak piszesz,wiele ten kotek ma złych wspomnień oby to było jgo miejsce na ziemi cieszę sie także z dobrych domków dla Skarpetowców:) i Lotosa:) -
Mamy do adopcji jeszcze 3 kotki /oprócz tych u Murki/ czarny ok.8-10 miesięczny kocurek,wykastrowany czarna ,w podobnym wieku koteczka,tylko prawdopodobnie mniejsza i chyba trisia,niestety nie wiem jak wygląda,nie mam zdjęć:( kotki są ze wsi,miały wrócić po sterylce,ale to bez sensu,żeby wracały,za chwilę na tej wsi będzie ze 100 kotków:( dlatego też dobrze by było znależć im domy