Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Psotna Molcia,która jest u mnie na tymczasie 24 lutego będzie sterylizowana. Ale telefony milczą:( i Molcia nie ma wzięcia,może ze względu na swoj charakter. Chory Felek trafił do lecznicy.Został złapany przez nieznana osobe.Co nam się od dłuższego cZasu nie udawało,to ktoś zabrał kocurka,pewnie myśląc,że kotek jest bezdomny,każdy by tak pomyślał widząc w jakim stanie jest Felek. Kocurek jest juz wykastrowany i leczony. To Feluś Ale był w gorszym stanie niż wtedy kiedy robiłam to zdjęcie:(
  2. W końcu udało mi się wejść i na dogo dzięki uprzejmości sąsiadki. Wcześniej korzystałam z komputera Spółdzielni,ale tam z różnych względów mogłam tylko chwilę,więc wchodziłam na olx,bo tam mam ogłoszenia i pytania. Nie mogę wchodzić w jeszcze większe długi niż mam za karmienie bezdomnych kotków. Jeszcze dochodzi kolejna faktura z początku lutego. Dzięki bakusiowej,która wcześniej wysłała karmę i teraz gabim kotki nie są głodne. Wielkie dzięki dla bakusiowej i gabim za zakupienie karmy:):)
  3. Jeszcze nie wczoraj dzwoniłam do wetki kotek jest juz wykastrowany,ale ma miec porobione badania,za dużo pije i to niepokoi wetkę
  4. Też mam taką nadzieję a ludzie juz się pewnie nie odezwą,widocznie to nie był jego domek
  5. Dziękuję Jola za wstawienie fotek:) te kotki też szukają domów to ok. 8 miesięczne kotki,pierwsza to widac,że kotka,pozostałe dwa..nie wiem ta trójka to rodzeństwo
  6. Ogłoś go z góry bardzo dziękuję:) to ok 2 letni psiaczek pat o nim napisała jest łagodny również do kotów. Lubi się bawić i do dzieci jest lagodny może szybko znajdzie dom i w końcu się odczepią
  7. Grubiutka,ale jej los niepewny jest u starszej kobiety,która jest bardzo chora gdyby zmarła to koty nie zostaną tam,bo wprowadzi się do tego domu osoba,która nie lubi kotów dlatego córka tej pani szuka dla nich pomocy wcześniej a są jeszcze 3 0k. 8 miesięczne koty:(
  8. To co napisała o niej kobieta,która prosi o pomoc Ta Kotka jest wysterylizowana, kilkuletnia potrzebuje ciepłego domu. Jest łagodna , lubi głaskanie ale bojąca, nieufna.
  9. Dziękuję bardzo Joli za wstawienie faktury i fotek:) Bianka ma się lepiej,przez 8 dni podawałam jej antybiotyk,jest duzo lepiej martwi mnie czarny kocurek oby to nie było nic groznego na zdjęciach ok. 3 letnia trisia,wysterylizowana,ale trzeba jej znależc dom,nie ma tam racji bytu córka tej starszej kobiety poprosiła o znalezienie jej domu
  10. Biedny Bazylek:( ile ten kotek wycierpiał:( jeśli ludzie zdecyduja sie na adopcję to...nie mam słów trzymam kiciuki...oby się udało............a jeśli nie to i tak kotek znajdzie dom
  11. Na ten wątek wchodzę z maila,link wysłała mi Isabel też na watek Krystyny żadnych innych wątków w tej chwili na dogo nie widzę:(
  12. Dziękuję Jola za wstawienie zdjęcia pieska:) Ten psiak jest z miejsca,z którego zabrałam Rexa i Nerusia najgorzej jest z patologią chciałoby się dać w mordę,aż łeb odwróci si e na plecy ale niestety nic nie mogę powiedzieć,ze względu na dobro psa owszem mogłabym im wygarnąć.....ale po pierwsze,czy to do nich dotrze? z doświadczenia z patologią wiem,że nie,a po drugie jeśli chcę pomoc psiakowi,nie mogę się odezwać piesek duży,chyba dwuletni,jest na wsi szukam mu domu
  13. Znowu mam problemy z dogo,na wątek weszłam z bazarku /jeszcze sharki/ bo z mojego nie mogłam kiedyś wchodziłam z :zawartość ,w której brałam udział...teraz nie mogę ala123 też nie
  14. lunarmermaid oferuje dom tymczasowy dla kotka są do zabrania: 3 kotki ok. 8 miesięczne z miejsca,z którego został zabrany Dropsik do dt w Krakowie i 3 koty ze wsi /2 kotki, 2 letnia i młodsza,bardzo ze sobą zżyte/ i jeden kocurek miziaczek więc mógłby jechać jeden z tych kotków tylko problem z transportem do Warszawy da radę,ale dalej to juz byłby kłopot lunarmermaid mieszka koło Spały,to jest 120km od Warszawy dosyć daleko może macie jakis pomysł?
  15. Od siostry malagos na koncie 100zł bardzo dZiękuję:) i mam wpłatę od lipsik---50zł bardzo dziękuję:) Pozostał dług w kwocie 170zł
×
×
  • Create New...