-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Tyśka bardzo dziękuję za ogłoszenia:) I za ogłoszenie Jogiego:) Byłby chyba fajny dom,ale kobieta chciała wiedzieć dużo więcej o psiaku niż wiem,więc nie wiem czy do adopcji z podwórka dojdzie chyba przydałby si e hotelik,a o tym nie ma mowy:( bo zadłużony Fabio jeszcze czeka na dom,gdyby go znalazł,to może znalazłony się miejsce dla Jogiego
-
Uratowane szczebrzeszyńskie pół-ślepaczki potrzebują wsparcia
DORA1020 replied to Baltimoore's topic in Koty w potrzebie
Wiem od Baltimoore,że to nie ten domek dla bidulka,szukamy dalej -
mamy do zabranie jeszcze 6 kotek ok.8 miesięcznych ze wsi końca nigy juz nie będzie:( nie ma na co liczyć kotki pojadą na sterylkę do Izbicy,koszt serylizacji w większości pokryje Funacja SZ Bure i L co dalej będzie z nimi nie wiem:( mam nadzieję,że umaszczenie adopcyjne jeszcze nic nie wiemy,czy dzikuski,czy można je pogłaskać jakie umaszczenie....nic pojechać trzeba przed 14ta,bo pożniej pracujący syn tej kobiety nie wpuści na posesję nie dosyć,że kłopoty finansowe z pomocą kotom,to jeszcze ta pomoc jest utrudniona pojedzie Kasia z sue,tylko czekamy na decyzję Kasi...kiedy
-
Molka nie będzie jednak jutro sterylizowana czekała na to miesiąc:( gmina nie zdecydowała jeszcze o środkach na ten cel Molka ma juz czwartą rujkę:( pod koniectygodnia skończy się,ale niezle daje popalić w poniedziałek pojedzie do Izbicy na sterylkę,zawiezie ją znajomy sue we wtorek trzeba ją zabrać,i tu kolejny kłopot,bo nie wiem kto ją z Izbicy odbierze
-
Już mam nowy światłowód koszt 180zł bardzo dziękuję Poker za wpłatę 100zł na ten cel:) i Pani Ani ze Szczekocin,która również wpłaciła 100zł:) nieprędko pojawiłabym się na dogo,to nie koszt na moją skromną emeryturę także bardzo,bardzo Wam dziękuję za pomoc:) 20zł przeznaczę na spłatę długów za karmę.