Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dziekuję jola&tina za wstawienie fotki Felka:) Napewno juz go tak nie swędzi,ale bez zapuszczania kropel wszystko wróci ponownie:( uszy faktycznie ma malutkie,pogryzione wydaje mi się,że temu kotu trzeba szukac domu
  2. Gdyby Fabio znalazł dom,to może na jego miejsce mógłby wejść Jogi ale po pierwsze...............domu nie ma ,a po drugie długi za hotelikowanie:(
  3. Nie miałaś do czynienia z patologią,nic nie leży w ich interesie:( Dziewczyna chciała wiedzieć,czy Jogi umie chodzić na smyczy,czy może sam zostawać w domu,czy nie ma skłonności do uczieczki,i wiele innych,o czym oni nie mogli mi p[owiedzieć
  4. Tak,mam na koncie 133zł buuenos bardzo Ci dziękuję za pomoc bezdomiakom:) i w związku z Twoja wpłatą dług sie sporo zmniejszy bardzo,bardzo dziękuję:)
  5. Tyśka bardzo dziękuję za ogłoszenia:) I za ogłoszenie Jogiego:) Byłby chyba fajny dom,ale kobieta chciała wiedzieć dużo więcej o psiaku niż wiem,więc nie wiem czy do adopcji z podwórka dojdzie chyba przydałby si e hotelik,a o tym nie ma mowy:( bo zadłużony Fabio jeszcze czeka na dom,gdyby go znalazł,to może znalazłony się miejsce dla Jogiego
  6. Wiem od Baltimoore,że to nie ten domek dla bidulka,szukamy dalej
  7. mamy do zabranie jeszcze 6 kotek ok.8 miesięcznych ze wsi końca nigy juz nie będzie:( nie ma na co liczyć kotki pojadą na sterylkę do Izbicy,koszt serylizacji w większości pokryje Funacja SZ Bure i L co dalej będzie z nimi nie wiem:( mam nadzieję,że umaszczenie adopcyjne jeszcze nic nie wiemy,czy dzikuski,czy można je pogłaskać jakie umaszczenie....nic pojechać trzeba przed 14ta,bo pożniej pracujący syn tej kobiety nie wpuści na posesję nie dosyć,że kłopoty finansowe z pomocą kotom,to jeszcze ta pomoc jest utrudniona pojedzie Kasia z sue,tylko czekamy na decyzję Kasi...kiedy
  8. usunę ogłoszenie Fabio,a pózniej zmieniię na psy ze schronisk i tak nie jest wyróznione,więc mogę spokojnie usunąć
  9. Molka nie będzie jednak jutro sterylizowana czekała na to miesiąc:( gmina nie zdecydowała jeszcze o środkach na ten cel Molka ma juz czwartą rujkę:( pod koniectygodnia skończy się,ale niezle daje popalić w poniedziałek pojedzie do Izbicy na sterylkę,zawiezie ją znajomy sue we wtorek trzeba ją zabrać,i tu kolejny kłopot,bo nie wiem kto ją z Izbicy odbierze
  10. Widziałam wczoraj na karmieniu Felka jest bardzo biedny:( przykulony,przestraszony:( pewnie siedzeniem w klatce,bał sie podejść do mnie,nic nie zjadł:( zostawiłam mu karmę,ale nie wiem czy zje dobrze,że wykastrowany ale nie widzę go na ulicy trzeba szukać mu domu
  11. Już mam nowy światłowód koszt 180zł bardzo dziękuję Poker za wpłatę 100zł na ten cel:) i Pani Ani ze Szczekocin,która również wpłaciła 100zł:) nieprędko pojawiłabym się na dogo,to nie koszt na moją skromną emeryturę także bardzo,bardzo Wam dziękuję za pomoc:) 20zł przeznaczę na spłatę długów za karmę.
  12. Cieszę się ,że znalazła dom:) Juz w ubiegłym roku ją ogłaszałam Biedny Lotos potrzebuje chociażby dt
  13. Bardzo się cieszę,aż miło popatrzeć na szczęście Arguska.:)
  14. Na pomoc czekaja jeszcze 3 ośmiomiesięczne kotki. Jedna trikolorka,a dwa chyba kocurki. Dzwoniłam do Murki z prosbą o przyjęcie kotków na dt. Będąc tam gdzie są w chwili obecnej nie maja najmiejszych szans na pomoc. Juz nie wspomne kolejnych kotków w potrzebie:( To są te trzy kotki:
×
×
  • Create New...