Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Tak ,udało się,wizyta ok :) Fabus jutro jedzie do swojego domku:) Państwo sami po niego przyjeżdżają. Napewno będą jakieś fotki,na razie niech pojedzie i się zaklimatyzuje. Długo czekał na dom,ale warto było.
  2. Tak to na dług po kotkach. Na razie z różnych powodów Mela nie pojedzie do Pani Beaty,ale ona poczeka na nią ile trzeba. Bardzo przypomina jej zmarła,ukochaną kicię,wie,że to nie to samo,ale bardzo chciała adoptować Melę. Mówiłam jej o zadłużeniu,obiecała wpłatę,ale nie liczyłam prawdę mówiąc na to,bo juz kilka osób adoptujących kotki obiecało finansowo pomóc,ale nic z tego nie wyszło. A jednak tak jak obiecała wpłaciła, bardzo się z tego cieszę. Podając pani Beacie numer konta do Murki zapomiałam napisać na jaki cel,a pani Beata z góry założyła,że Murka będzie wiedziała:) Suma sumarum....najważniejsze,że dług się zmniejszył:)
  3. Potencjalny DS czeka na wizytę, mam nadzieję,że agat zrobi w czwartek
  4. Sliczności? Malutka,młoda wiewióreczka,głodna,dygotała,ale to chyba ze strachu,nakarmiona.......
  5. Biedny kotek,tak się cieszę,że opuścił już lecznicę bardzo dziękuję Baltimoore i DT za pomoc kotkowi:) To takie kochane kocisko,ale taki smutasek:( Teraz bedzie lepiej, bardzo,bardzo się cieszę
  6. Mokka ,czarna koteczka z Izbicy pojedzie do Murki dziękuję Murce bardzo:) że przyjmie tą kicię będą ładne fotki,może kicia szybciej znajdzie dom
  7. Ewa Marta nie może zrobić wizyty więc chyba trzeba poczekać na agat
  8. 1387zł -500zł =887zł Do tego dojdzie wpłata 176zł z bazarku Nadziejki i wpłaty Lipsik /serdeczne dzięki raz jeszcze:)/
  9. Na konto Murki wpłynęło 500zł ze zbiórki bardzo dziękuję pani Magdzie B i pani Kasi z fundacji za tą pomoc:)
  10. Napisałan do Ewy Marty,może jej udałoby się zrobić cześniej
  11. Napisałam do agat prośbę o zrobienie wizyty pa ,może dopiero w czwartek przyszły dom dla Fabusia na Ursynowie w bloku,na parterze,z windą pani sama by przyjechała po psiaka,mam tylko nadzieję,że to ten dom...........
  12. Ale tez tak może być,że ktoś ze znajomych...sąsiad....wywiózł suczkę,bo coś mu przeszkadzało istnieje taka możliwość i trzeba by o tym tej pani powiedzieć
  13. Te pieniążki trafią do Murki ja jestem w trakcie robienia kolejnego bazarku na spłatę długów za karmę
  14. Bardzo dziekuję za ten bazarek dla bezdomniaków:) 126zł + 50zł od lipsik /razem 176zł wyślę do Murki na spłatę długu. Nadziejka,lipsik.................bardzo Wam dziękuję:)
  15. Do tego długu dochodzi kolejna faktura za karmę /wstawiona przez sue/ 100zł teraz dług wynosi 309zł z mojego ostatniego bazarku jest 112zł mam wpłatę od lipsik 100zł ,bardzo dziekuję:) 50zł przeznaczam na spłate długu za karmę W tej chwili dług wynosi 147zł /niestety za chwilę sue wstawi następną fakturę/
×
×
  • Create New...