Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Sreberko to być może siostra Aminka, ok. 5 miesięcy, spora kotka o siwym futerku jak z reklamy. Była dzikawa, powoli oswaja się, ale jeszcze ciężko powiedzieć czy ma jakieś szanse na miziaka. Na pewno nie brakuje jej ochoty do zabawy, zwiedzania, ciekawska i bystra. Apetyt dopisuje. Lubi sobie pooglądać ptaki i owady za oknem. Odrobaczona, możliwe szczepienie ale póki co jeszcze nie.
  2. Aminek - ok. 5 miesięcy, kocurek, fajny puchacz z ogromnym apetytem. Jest bury w odcieniu miodowym. Lubi mizianki, czasami przy głaskaniu wręcz turla się i prosi o więcej. Towarzyski, ciekawią go inne koty i jest raczej przyjacielsko do nich nastawiony, do psów ostrożnie, później obojętnie. Na pierwszy rzut oka wydaje się taką spokojną marudą, ale to pozory, z rówieśnikami dokazuje aż miło. Jest oczywiście porządnie odrobaczony i zaszczepiony (purevax - pp kk i felv)
  3. Nie zapeszysz,były wizyty,wszystko w porzadku Różyczka i Kaktus już mają osiatkowany balkon,a pani Sucharka nie może siię doczekać jego przyjazdu proszę natomiast o ogłoszenia dla Aminka,Sreberka,Tomiego i Jerrego
  4. Tak Sucharek jedzie do Wrocławia,na ogłoszenie odpowiedziały dwa dobre domy,i dziewczyny chyba wykorzystały ten drugi dom skoro jadą dwa psiaki rozmawiałam z DS Sucharka,napewno będzie mu tam dobrze,bardzo się cieszę,bo taki kochany piesek
  5. Plus ostatnia faktura 131zł Zostaje do spłaty 241zł Z mojego ostaniego bazarku uzbierało się 55zł ,odejmuję od 241zł,wychodzi mi 186zł długu za karmę wpłata z bazarku od lunarmermaid 10zł Dług za karmę wynosi obecnie 176zł
  6. Zdrowiej kociaczku,i tak miałeś szczęście,trafiłeś pod opiekę Anioła:) Biedactwo,ile musiało wycierpieć:(
  7. Czy za samą Kamelcię wychodzi 150zł
  8. I Molka....jest zdrowa,śliczna,wiele telefonów ale nikt nie chce kota,który nie lubi głaskania,brania na ręce,czasami ugryzie lub podrapie wiele osób przyciąga uroda Molki,ale jak mówie o jej charakterze,to wszyscy chca przytulaka:( już prawie rok ją ogłaszmy i nic no,ale chyba śliczna Milcia bardziej potrzebuje pomocy,jest wycofana i też nie lubi głaskania
  9. Bardzo dziekuję:) Napewno będą ładniejsze zdjęcia,to będzie mozna wstawic do ogłoszenia mam nadzieję,ze szybciutko znajdzie domek co do Sucharka to zgłosił mi sie drugi dobry domek dziewczyna była bardzo zawiedziona,że psiaczek prawdopodobnie będzie miał dom nawet chciała sama po niego przyjechać...z Wrocławia do Zamościa
  10. Bardzo sie cieszę,że w końcu maja domy tymczasowe,szczególnie kiciuś z Izbicy,bo tak długo siedział w klatce
  11. Już dawno wpadłam na pomysł złapania wszystkich trisia,która pojechała do malagos złapała się razem z 4 maluszkami trzeba było coś wymyśleć,pojedyczno mogłoby nie wyjść,koty nie mogą widzieć łapania,bo pózniej mogą nie wejść do łapaka,tak jak jest z Bianka,kłopot od kilku lat:( Po prostu łapanie na sznurek,przywiązujemy sznurek do kratki, chowamy się:) i jak kotki wejdą luzujemy sznurek i kratka się zapada
  12. Wizyta,którą Isabel wczoraj zrobiła wypadła dobrze,bardzo dziękuję:) Więc jutro kotek z Izbicy jedzie do DT:) Nareszcie,tak długo czekał. Jutro tez jedzie do drugiego DT Groszek:)
  13. Pamietacie Sucharka z chorą łapką? Kroi się dom,fajnie brzmi.Dzwonił pan z okolic Wrocławia,daleko,ale myślę,że warto.Pan był bardzo zaskoczony,że to Zamość,ale się nie zniechęcił. Piesek będzie mieszkał w domu rodziców pana,dołożą do transportu,bedą rehabilitować łapkę.
×
×
  • Create New...